Evrim Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Narlıdere, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Evrim Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Evrim Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Evrim Güzellik Salonu Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Evrim Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Evrim Güzellik Salonu Hakkında

İzmir’in Narlıdere bölgesinde açtığımız ve uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz kuaförümüz Evrim Güzellik Salonu’na hoş geldiniz. Salonumuzda verdiğimiz hizmetler saymakla bitmez ancak biz yine de birkaç örnek verelim. Saç tasarım başta olmak üzere; kesim ve renklendirme, ombre, kaş tasarım, porselen makyaj, manikür ve pedikür, kişisel makyaj, türban tasarım ve çok daha fazlası. Tüm bunları ustalıkla yapıyor ve müşterilerimize ihtiyaç duydukları konu ile alakalı gerekli yardımı sağlıyoruz. Ayrım yapmaksızın misafirlerimizin tamamına aynı ilgili ve güler yüzlülüğü gösteriyoruz.

Günlük olarak yaptığımız rutin işlemlerimizin yanı sıra bir de özel günler var ki bu konuda çok daha titiz ve özveriliyiz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, sünnet törenleri, kına geceler, mezuniyet baloları, kız istemeler ve daha pek çok özel gün için hanım efendilerin hazırlılarına yardımcı oluyoruz. Şüphesiz ki bunlardan en özeli kesinlikle düğünler ve bir kadının en unutulmaz günü için bizi tercih etmesinden mutluluk duyuyoruz. Gelinlerimizi günün stresinden uzaklaştıracak ve onları rahatlatırken aynı zamanda güzelliklerini de ortaya çıkaracak bir hazırlık süreci sunuyoruz.

Öncelikle gelinimizle konuşuyor ve ne gibi istekleri ile beklentileri olduğunu öğreniyoruz. Tarzını, gelinlik modelini ve düğün konseptini anladıktan sonra işlemlere başlıyoruz. Dilediğini saç modelini başarı ile uyguluyoruz ve tecrübelerimizden faydalanarak tasarım için önerilerde bulunuyoruz. Gelinimizin içine sindiği zaman da gün boyu dayanıklı kalabilmesi için sağlamlaştırıyoruz. Profesyonel şekilde dilerse porselen veya normal makyajımızı da gelinin ten rengi ve yüz hatlarına uygun biçimde yaparak hazırlığı tamamlıyoruz. Randevu alırken konuşulduğu sürece düğün günü belli bir sayıya kadar gelinin yakınlarını da ağırlayabiliyor ve hazırlıklarını üstlenebiliyoruz.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz, hepsi ve daha fazlası için Evrim Kuaför Narlıdere’de sizi bekliyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.