Esra Kuaför

E-posta Gönder

 • Çiğli, İzmir.

Ekiple Tanışın

Esra Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Esra Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Esra Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Esra Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Esra Kuaför Hakkında

İzmir’de hizmet verdiğimiz Esra Kuaför içerisinde düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi hayatınızın en özel anlarında size saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Üstelik günlük hayatınız için saç kesimi ve boyama gibi çeşitli işlemleri de yapıyoruz.

Herkesin birbiriniz tanıdığı samimi bir mahallede, profesyonel bir çalışma kadrosuyla hizmet veriyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak hem cilt hem de saç sağlığınızı önemsiyoruz. Güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ederek isteğiniz doğrultuda başarıyla uyguluyoruz.

Düğünden önce sizi kuaför salonumuzda ağırlayarak hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi veriyoruz. Bu esnada sizin de bizden neler beklediğinizi, nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Düğün günü dilerseniz sizinle birlikte sevdiğiniz yakınlarınızı da ağırlayarak aynı anda hazırlıklarınızı yapabiliyoruz.

Saç yapımı konusunda istediğiniz her modeli rahatlıkla yapacağımız konusunda iddialıyız. Saçlarınızı yapmadan önce maşa ya da fön uygulamalarıyla saçınızın zeminini hazırlıyoruz. Ardından istenilen şekli sağlamak için topluyoruz. Duvağınızı ve tacınızı da takıyoruz.

Makyaj aşamasında ise önce yüz hatlarınızı inceliyoruz. Cilt yapınıza ve ten renginize en uygun malzemeleri seçiyoruz. Makyaj bazı ve fondöten sürüyoruz. Cilt renginizi eşitledikten sonra doğal ve sade görüneceğiniz far uygulamasını yapıyoruz. Eğer dilerseniz koyu renkleri de kullanabiliriz. Yüz yapınızın gerektirdiği tüm uygulamaları başarıyla yapıyor ardından sabitleyici sprey sıkıyoruz. Makyajınızın uzun saatler bozulmadan durması en çok önem verdiğimiz konuların başında geliyor.

Siz de Çiğli kuaförleri arasında yer alan salonumuzun size sunacağı ayrıcalıklı imkanlardan ve uygun fiyatlardan yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.