Cenk Kuaför

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Cenk Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Cenk Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Cenk Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cenk Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Cenk Kuaför Hakkında

Güzellik sektörüne yıllarını vermiş bir ekip olarak uzun yıllardır işlettiğimiz salonumuz Cenk Kuaför Bostanlı’da sizi bekliyor. Düğün, nişan ve kına geceleriniz için en güvenilir tercih için sizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Gelin başı da dediğimiz özel günlerin en önemlisinin saç tasarımı için her zamankinden de özenli bir şekilde itinayla çalışıyoruz. Saç tasarımında uzman ve en tecrübeli olan kuaförümüz gelinimizle birebir ilgileniyor ve tam da hayal ettiği gibi hatta bir fazlasını ona hediye ediyor. Modelin, tarzın, saçın uzunluk ve kısalığının ve beklentinin bizim için asla sınır yok ve gelin nasıl isterse sonucu o şekilde veriyoruz. Model olarak kırık fön, topuz, yarım topuz, dağınık topuz, dalgalı, örgülü veya salaş fark etmeksizin başarıyla uygulayabiliyoruz. Gelinliğin tarzına, saç rengine, kafa yapısına ve tüm detaylara göre saçı tasarlıyor ve tüm gün dayanabileceği şekilde sabitliyoruz.

Makyaj konusunda ise gelinlerimize iki ana seçenek sunuyoruz. Her ikisi de profesyonel olmak üzere porselen ve normal makyaj olarak adlandırabiliriz. Bunun kararını gelinimizin son derece dikkatle vermesi gerektiğine inanıyoruz çünkü en güzel günün hiçbir hayal kırıklığına mahal vermesini istemiyoruz. Düğünün veya törenin özelliğine göre; eğer uzun, bol dans etmeli, eğlenmeli, açık hava ve sıcak bir atmosfer olacaksa porseleni daha çok öneriyoruz. Sade bir nikah, kokteyl, kapalı alan, serin bir ortam veya daha az enerji sarf edilecek görece kısa bir etkinlik olacaksa normal makyajımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Her halükarda da gelinimize onun güzelliğini ve yüzünü ortaya çıkarak bir tasarım yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Yüz hatları, ten rengi, kostümün renk ve ışıltısı, organizasyonun konseptine göre en doğru tonlarla iyi bir sonuç çıkarırız.

Cenk Kuaför ekibi olarak Bostanlı kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  1794 Sokak No; 9/A (Bostanlı Camii Arka Sokağı ) Bostanlı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.