Calista Coiffure

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Calista Coiffure Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Calista Coiffure Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Calista Coiffure Sık Sorulan Sorular

Calista Coiffure gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Calista Coiffure gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Calista Coiffure gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Calista Coiffure gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Calista Coiffure şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Calista Coiffure şehir dışında hizmet vermiyor.


Calista Coiffure ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Calista Coiffure ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Calista Coiffure Hakkında

İzmir’de düzenleyeceğiniz düğününüz öncesinde güzelliğinizi en güzel şekilde yansıtacak gelin saçı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz bir kuaför arıyorsanız sizi Calista Coiffure’e davet ediyoruz!
Uzun yıllardır İzmir’de gelin adaylarının düğünlerinden önce gelerek hayatlarının en önemli günlerine hazırlandıkları kuaförümüzde şimdi de size hizmet vermek istiyoruz! Yıllardan beri elde ettiğimiz tecrübeler ile size yol göstererek yüzünüzdeki tebessümü en iyi şekilde ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar kuaförümüzde gelin saçı ve makyajını yaptığımız gelin adaylarını hep mutluluk ile uğurladık. Bunda en büyük paylardan biri de güler yüzlü ekibimizde ait. Yaratıcı ve sıcakkanlı çalışanlardan oluşan ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı yerine getirerek bizi İzmir gelin saçı ve makyajı yapan firmalar arasında saygın bir konuma getirdi.

Gelin saçınıza karar verme aşamasında üzerinde düşündüğümüz bazı noktalar oluyor. Bu noktalardan en önemlisi saçınızın yapısı ve uzunluğu. Bazı gelin adayları başkaları üzerinde gördükleri gelin saçı modellerinin aynısını kendilerine de uygulanmasını istiyor. Ancak eğer sizin saç yapınız o modele uygun değilse ortaya iyi bir iş çıkarmak da olanaksız oluyor. Bu sebeple gelin saçınızı yaparken saçınızın elverişli olduğu modelleri daha çok tercih ediyoruz. Gelinliğiniz ile de uygunluğunu provalarda test ettiğimiz saç modelinizin kalıcı olması adına özel spreyler kullanıyoruz. Bu spreyler sayesinde gece boyunca saçım bozulacak mı endişesine kapılmadan gönlünüze göre eğlenebiliyorsunuz.

Gelin makyajınıza karar verme süreci de benzer ilerliyor. Makyajınıza karar verirken yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve gelin saçınıza göre en uygun modeli tercih ediyoruz. Genellikle abartıdan uzak, sade modeller ile çalışmayı daha çok tercih ediyoruz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birine Calista Coiffure ile hazırlanmak ve İzmir gelin saçı fiyatları arasında en uygun olanları öğrenmek için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Erzene mahallesi 75 sokak no:11/C Bornova İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Calista Coiffure Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.