Bodrum Kuaför

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Bodrum Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Bodrum Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bodrum Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bodrum Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Bodrum Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktör şüphesiz ki iyi yapılmış bir gelin saçı ve makyajıdır. Siz de düğün gününüzde yenilenmiş bir güzellikle düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız, sizi Bodrum Kuaför Şemikler’e davet ediyoruz.

Biz Bodrum Kuaför olarak size kaliteli ve profesyonel hizmetleri güler yüzlü çalışanlarımız ile sunuyoruz. Salonumuzda çalışan her bir çalışan alanında eğitim almış ve işini tutkuyla yapan kişilerden oluşuyor. Ayrıca sektörde kendimizi daima geliştirmeye devam etmek için de alanımızda çeşitli eğitimler almaya devam ediyoruz. Sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyor ve kullandığımız ekipmanları teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak devamlı yeniliyoruz.

Gelin saçınızın güzelliğinde saçınızın sağlığı oldukça önemlidir. Bu nedenle dilerseniz düğün gününüzden önce keratin yükleme, saç botoksu, protein bakım gibi uygulamalarla saçlarınızın düğün gününüzde sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapıyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında da sizin görüşleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyor, saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Salonumuzda türban tasarım hizmeti de sunuyoruz. Düğün konseptinize, yüz şeklinize ve gelinliğinize uygun tasarımlarımızda sizin zevkleriniz doğrultusunda hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçmeden önce dilerseniz, cilt bakım uygulamalarıyla cildinizi derinlemesine temizliyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz durmasını sağlıyoruz. Makyajınızı hazırlarken kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Bodrum Kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Şemikler, 6283/1. Sk. No:11/D, 35560 Karşıyaka/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.