Bircan Kuaför

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Bircan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Bircan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Bircan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Bircan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Bircan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Bircan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Bircan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Bircan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Bircan Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Bircan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bircan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Bircan Kuaför Hakkında

Hayatınızın belki de en değerli gecesi... Bu değerli gecede bir kuğu misali süzülürken en çok dikkat çekecek detaylar; gelinliğiniz, saçınız ve makyajınız… Gelinliğinizi seçerken katılacağınız provalarla istekleriniz şekillenirken; gelin saç ve makyajı konusu daima risklidir. Bu nedenle profesyonel ekibine rahatlıkla güvenebileceğiniz bir önerimiz var sizler için: Bircan Kuaför Konak!

Bircan Kuaför olarak bu değerli gününüzde tüm detayların kusursuz olmasını istiyoruz. Bu sebeple hem sizi daha yakından tanımak hem de hayal ettiğiniz görünümü öğrenmek için bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Görüşmemiz sırasında öncelikle gelinliğinizin yaka detayını öğreniyoruz. Bunu yapmamızdaki amaç; eğer gelinliğinizin yakası açıksa, açık saç modellerine, gelinliğinizin yakası kapalıysa topuz modellerine yönelmek. Önem verdiğimiz diğer bir konu ise; düğün mekanınız! Eğer bir kır düğünü yapacaksınız saçlarınızın tasarımında çiçek detayları kullanmayı tercih ediyoruz. Modern bir salonda düğün yapacaksanız da gösterişli saç aksesuarları kullanarak her şeyiyle uyumlu bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Makyaj konusuna gelirsek; özellikle yüz tipinizi dikkate alarak uyguladığımız makyajlarda yaptığımız çeşitli gölgelendirme çalışmalarıyla yüzünüzün kusursuz bir görünüm almasını sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemizden ten renginiz ve cilt tipiniz için en uygun ürünü seçtiğimizi de söylemek isteriz. Düğün makyajınızı yaparken kullandığımız profesyonel ürünlerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar makyajınız akmadan ilk zamanki görünümü koruyor.

Sonuç olarak makyajı; gelin saçı ve makyajınızı nasıl istediğinizi bize söylemeniz yeterli. Dilerseniz yakın arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza da profesyonel saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz. Tabii bu hizmetimizden faydalanmak için kişi sayınızı bize bildirerek randevu oluşturmanız gerekiyor.

Gelin saçı ve makyajında dilediği trendleri göreceğinden emin olmak isteyen gelin adaylarımız, sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.