Kuaför Bilal Özer

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Kuaför Bilal Özer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Bilal Özer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Bilal Özer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Bilal Özer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Bilal Özer Hakkında

Muhteşem bir saç tasarımı ve makyaj için Kuaför Bilal Özer ve ekibi sizleri bekliyor! Bir daha tekrarının olmayacağı değerli günleriniz için sizi özenle hazırlıyor, hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri sunuyoruz. Doğallık çerçevesinde zarafetinizi ortaya çıkarmak en büyük amacımız! Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, elimizden geldiğinde özel isteklerinizi de yerine getirmeye çalışıyoruz.

Peki süreç nasıl ilerliyor?

Düğün tarihiniz belli olduktan sonra bizimle iletişime geçiyorsunuz. Öncelikle yapacağımız ön görüşme için uygun bir tarih kararlaştırıyor, isterseniz prova imkanımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Ön görüşme yapmamamızın bir sebebi de hayal ettiğiniz saç ve makyaj stilinin yüzünüze uyumlu olup olmadığını test etmek. Bu konuda kararsız olan gelin adaylarımız için tavsiye vermeyi de ihmal etmiyoruz. Mesela; gelinliğinizin yakası kapalı ise yüksekten toplanan, ensede veya dağınık topuz modellerini öneriyoruz. Eğer açık yakalı bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz omuzlarınıza düşen dalgalı saç tasarımlarımızdan seçim yapabilirsiniz. Son zamanların modası haline gelen örgü modellerimize göz atmayı da unutmayın!

Ve düğün günü gelip çatıyor. O değerli günde sizi güler yüzlü ekibimizle karşılıyoruz. Gelin saçınız ile başlıyoruz hazırlık aşamasına. Bu sayede uzun süre dayanması gereken makyajı sonraya bırakmış oluyoruz. Güzelliğinizi ön plana çıkarak bir saç modeline yaptığımız ön görüşmede karar verdiğimizden model aramakla zaman kaybı yaşamıyoruz.

Gelinliğinizi giydikten sonra makyajınızı uygulamaya başlıyoruz. Cildinize ve düğün konseptinize uygun renk tonları ile son dokunuşları yapıyoruz. Makyajınızın ilk andaki görünümünü gün boyu koruması için özel spreyler kullanıyoruz. Cildiniz ile temas eden her malzemeyi dünyaca ünlü markalardan temin ediyor, sağlığınızı asla riske atmıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve gelin saçı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bostanlı Mahallesi, Cemal Gürsel Cd. No:474, 35590 Karşıyaka/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Bilal Özer Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.