Bahar Kuaför

E-posta Gönder

 • Menemen, İzmir.

Ekiple Tanışın

Bahar Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Bahar Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bahar Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bahar Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Bahar Kuaför Hakkında

Davetlilerinizin tüm bakışlarının üzerinizde olacağı düğün gününüz yaklaşıyor. Bu en özel gününüzde profesyonel ellerde hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajıyla ışıldayan bir güzelliğe ulaşmak isterseniz sizi Bahar Kuaför’e davet ediyoruz.

Biz güzelliğin özenin ve kalitenin bir getirisi olduğuna inanan, profesyonel bir ekibimiz. Bu profesyonel ekibimizle kaliteden ödün vermeden çalışıyor, size her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Sektörde kendimizi her zaman bir adım ileri taşımak için de devamlı eğitimler alıyor ve sektördeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Salonumuzda müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Gelin hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Attığımız her adımda sizin isteklerinizi tam olarak karşılamayı ve beklentilerinizin ötesine geçmeyi hedefliyoruz.

Gelin saçınızın güzel durması için sağlıklı saçlara sahip olmanız önemlidir. Bu nedenle dileseniz düğün gününüzden önce yapacağımız saç bakım uygulamalarıyla düğün gününüzde saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda gelinliğinizi, yüz şeklinizi, duvağınızı, tarzınızı ve düğün mekanınızı göz önünde bulunduruyoruz. Size en uygun saç modeline sizin görüşleriniz doğrultusunda karar veriyoruz. Gelin saçınızı hazırladıktan sonra düğün gününüzde saçlarınızın bozulmasına engel olmak için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Gelin saçınızın ardından profesyonel make up artistlerimiz ile hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın her aşamasında yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarmaya yönelik adımlar atıyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya da özen gösteriyoruz. Bu sayede ışıldayan güzelliğinizi gün boyu koruyorsunuz.

Siz de düğün gününüzde Bahar Kuaför’ün profesyonel dokunuşlarıyla rüya gibi bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Bahar Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mermerli Mah., 1415 Sok., No:11/BH, 35660 Menemen/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.