Aygül Kuaför

E-posta Gönder

 • Kemalpaşa, İzmir.

Ekiple Tanışın

Aygül Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Aygül Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aygül Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aygül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Aygül Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Hayatınızın en özel gününde ışıldayan güzelliğinizle, davetlilerinizin hayran bakışlarının üzerinize toplamak istiyorsanız, Aygül Kuaför Kemalpaşa hizmetinizde.

İyi hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajı düğün gününüzde şüphesiz ki güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktörlerden biridir. Biz Aygül Kuaför olarak böylesine önemli olan gelin saçınızda ve makyajınızda titizlikle çalışıyor, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylıca öğreniyoruz. Gelin hazırlıklarınız boyunca öğrendiğimiz bu bilgileri göz önünde bulundurarak, sizin beklentilerinizin çok ötesinde bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Düğün hazırlıklarınız içinde ne kadar telaşlı olabileceğinizi biliyoruz. Bu nedenle düğün gününüzde sizin yükünüzü hafifletecek çözümlerle hizmet sunuyoruz. Fark yaratan hizmetlerimizi düğün mekanınızda ve otelinizde de verebiliyoruz. Bu sayede siz kuaföre gelmekle vakit kaybetmeden, size en uygun lokasyonda hazırlıklarınızı yapabiliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda gelinlik modelinizden, düğün mekanınıza kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Size en uygun gelin saçı modeline sizinle birlikte karar verdikten sonra, hazırlıklarınıza başlıyoruz. Gelin saçınızda düğün konseptinize ve gelinliğinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Birbirinden güzel aksesuarlarla düğün gününüzde size ayrı bir ışıltı katıyoruz. Gelin saçınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın muhteşem güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olmasına özen gösteriyoruz. Bunun için makyajınıza başlamadan önce cildinizin temiz ve nemli olmasına dikkat ediyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, düğün gününüz boyunca makyajınızın akmasına engel oluyoruz. Makyajınızın her aşamasında yüz hatlarınızı, gelin saçınızı ve gelinliğinizi göz önünde bulundurarak, size en uygun makyaj uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Siz de yenilenmiş ve muhteşem bir güzellikle mutluluğa “evet” demek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Aygül Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.