Asya Kuaför

E-posta Gönder

 • Çiğli, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Asya Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Asya Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Asya Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Asya Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Asya Kuaför Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir güzellik sektöründe bulunuyor, Asya Kuaför adı ile açtığımız salonumuzu profesyonelce işletiyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle İzmir Evka 2 kuaförleri arasında yer alıyoruz. Yıllar boyu sektörün içerisinde bulunduk ve farklı salonlarda çalışarak alanımızla ilgili tecrübeler edinerek bilgi birikimimizi artırdık. Sonra da büyük bir heyecanla salonumuzu faaliyete geçirdik ve o günden beri her sabah aynı heyecanla işimizin başına geçiyoruz. Burada işini severek yapan, alanında uzman ve tecrübeli bir ekip olarak çalışıyor, güler yüzlülük ve samimiyetle konuklarımızı ağırlıyoruz.

Asya Kuaför ailesi olarak salonumuzda bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Alanımızla ilgili yenilikleri takip ediyor, tüm uygulamaları güncel teknikleri ile misafirlerimize sunuyoruz. Saymakla bitmez ancak örnek vermek gerekirse hizmetlerimizden en çok tercih edilenlerini sayabiliriz. Saç kesimi başta olmak üzere; keratin ve çeşitli saç bakımları, boya ve renklendirme, ombre ve sombre, balyaj, röfle, fön, perma, profesyonel ve günlük makyaj, manikür ve pedikür gibi çok sayıda işlem mevcut. Uygulamalarımız ekibimizdeki konunun kendi uzmanı tarafından özen ve titizlikle yapılıyor. En güvenilir markaların sevilen ürünlerini kullanıyor, kaliteden de ödün vermiyoruz.

Çiğli başta olmak üzere pek çok bölgeden özel gün ve geceler için konuklarımızı ağırlıyor, onları etkinlikleri için hazırlıyoruz. Kına geceleri, düğün törenleri, nikah merasimleri ve söz nişan merasimleri gibi tekrarı olmayan özel organizasyonlar ise gelinlerimiz tarafından tercih ediliyoruz. Hayal ettikleri görünümlere kavuşabilmeleri için onların düğün konseptlerine ve kostümlerine dikkat ediyoruz. Saç tasarımlarını da profesyonel makyajlarını da istekleri doğrultusunda yapıyoruz.

İzmir Evka 2 kuaförleri arasında en iyi sonuç için Asya Kuaför olarak bizi tercih etmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  6799 Sok. No. A/12 Tan Apartmanı Emek Sitesi Evka-2 Çiğli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.