Aliağa Deniz Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Aliağa Deniz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Aliağa Deniz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aliağa Deniz Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aliağa Deniz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Aliağa Deniz Kuaför Hakkında

Düğün hazırlıklarının en önemli kısmı gelin hanımın hazırlıklarının tamamlanmasıdır! Gecenin yıldızına yakışır bir görünüm için Deniz Kuaför Aliağa’daki tercihiniz oluyor.

Profesyonel bir ekip ile çalışmanın avantajlarını yaşayacağınız hazırlık aşamasında tamamen size özel bir saç modeli tercih etmeye özen gösteriyoruz. İsteklerinizi dinliyor, düğün salonunuz, gelinliğiniz ve konseptiniz hakkında detaylı bilgi rica ediyoruz. Bu sayede davetlerinizde her açıdan uyumlu bir atmosferde şıklığınız ile fark yaratmanızı sağlıyoruz. Makyajınız için de aynı hassasiyet ile hareket ediyoruz! Cilt sağlığınızı ciddiye alıyor, kaliteli ürünler kullanıyoruz. Gece boyunca yüzünüzde olacak makyajınız için son derece özenli tercihler yapıyoruz. Ayrıca cildiniz ve konsept renkleriniz ile uyumlu renkler kullanıyoruz.

İzmir gelin saçı ve makyajı trendlerini de inceliyor modern bir tarz için bakın neler yapıyoruz!

Düğün gününüz geldiğinde her kararı daha önceden almış oluyoruz. Arzu ederseniz provalar da yapabiliyoruz.

Saçınızda istediğiniz uygulama ve renk değişikliği işlemleri varsa provalar ya da karar aşamasında yapmayı tercih ediyoruz. Nedeni ise saçınıza renklerin uyum sağlama sürecinin daha uzun olması ve istediğiniz tam renge ulaşmak için uzun zaman alacak işlemlerin tamamlanması oluyor.

Gelin saçınızın modelini belirlerken dikkat ettiğimiz detaylar; gelinliğinizin yakası, boynunuzun uzunluğu ve mekân konseptiniz! Mesela; gelinliğinizin yakanız kapalı ise yukarıdan at kuyruğu, topuz ve örgü modelleri değerlendirebilirsiniz. Açık yakalı bir gelinlik ve kır düğün konseptleriniz için dağınık modeller kullanabilirsiniz.

Makyajınızı belirlerken en çok dikkat ettiğimiz konu cildinize uyumlu renkler kullanmak! Yüzünüzde belirginleştirmek istediğiniz bölgelere göre aydınlatmalar da yapıyoruz. Günlük yaşantınızda da sıklıkla kullandığınız makyaj tekniklerini profesyonel bir şekilde uyguluyor ve gece boyunca kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de Aliağa Deniz Kuaför ile zarafetinizi ortaya çıkaracak saç ve makyaja kavuşmak isterseniz; yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak iletişime geçmek.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.