Fırst Class Vıp Hizmetler

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Fırst Class Vıp Hizmetler Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Fırst Class Vıp Hizmetler Genel Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az

Fırst Class Vıp Hizmetler Özellikler

Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Davetli taşıma hizmeti

Fırst Class Vıp Hizmetler Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Değişiyor


Araç Türleri

Binek araç, Jeep, Klasik araba, Limuzin, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, VIP araç, Vosvos, Alternatif araç, Helikopter

Fırst Class Vıp Hizmetler Hakkında

2008 yılında sektöre adım atan First Class Vip Hizmetler çiftlere gelin arabası hizmetini kalite ve güvence eşliğinde sunuyor. İzmir gelin arabası kiralama firmaları arasında yer alan First Class Vip Hizmetler çeşitli araba modelleriyle çiftlere yardımcı oluyor. Tarzınız ne olursa olsun First Class Vip Hizmetler’de aradığınız o özel arabayı bulabileceğinize eminiz.

Deneyim
Firma çiftlerin en mutlu günlerinde kendilerini özel hissetmelerine ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarına yardımcı oluyor. Üstün hizmet anlayışıyla çiftlerle buluşan First Class Vip Hizmetler periyodik bakımları yapılmış araba seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Alanında uzman ekibiyle hizmet veren First Class Vip’le çalışarak bu özel deneyime ortak olmak için düğünden 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli.

Hizmetler
İzmir kiralık gelin arabası kiralamak için First Class Vip’i tercih ederek kapsamlı hizmetlere ulaşabilirsiniz. Çok çeşitli araç türleriyle çiftlerin karşısına çıkan firmada binek araçlar, jeepler ve son zamanların gözdesi klasik araçlar yer alıyor. Ayrıca limuzin ve lüks araç çeşitleri de First Class Vip Hizmetler’de sizi bekliyor. Daha modern bir araç tercih ederseniz spor araba seçeneklerine yönelebilirsiniz.

First Class Vip Hizmetler’de romantik ve nostaljik görünümüyle öne çıkan vosvoslar ve lüks özellikleriyle öne çıkan VIP araçlar da bulunuyor. Davetlileriniz için de bir araç kiralamak isterseniz minibüs kiralayabilirsiniz. Düğün alanına orijinal bir giriş yaparak misafirlerinizi şaşırtmak isterseniz helikopter kiralama alternatifini değerlendirebilir, helikopter pisti bulunan mekanlara gösterişli bir giriş yapabilirsiniz.

Ek Hizmetler
İzmir Vip gelin arabası kiralama firmalarından First Class Vip ek hizmetleriyle de adından söz ettiriyor. Sunulan ek hizmetler arasında şoförlü araç kiralama yer alıyor. Bununla beraber şehir dışına araç gönderimi seçeneği de çiftlere sunuluyor. Diğer ek hizmetler arasındaysa davetli taşıma alternatifi bulunuyor. Ek hizmetlerle beraber ayrıcalıklı bir deneyim yaşamak için First Class Vip Hizmetler’i tercih edebilirsiniz.

İzmir, Konak’taki merkeziyle çiftlerle buluşan First Class Vip Hizmetler sunduğu kapsamlı hizmetlerle çiftlerden tam puan alıyor. Full sigortalı, güvenli araçlarla düğününüze giriş yapmak için sayfada bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ başlıklı formu doldurabilirsiniz. Ekibimizle telefon aracılığıyla iletişime geçmek ve daha fazla detay öğrenmek için hemen aşağıda yer alan telefon numaramızı tuşlayabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ziya Gökalp Bulvarı No:7/A Alsancak İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Fırst Class Vıp Hizmetler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.