Evlilik Teklifi Antalya

Teklifella Antalya

  • Min. Fiyat
    7.500 -10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Teklifella Antalya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500 -10.000 TL

Teklifella Antalya Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Teklifella Antalya Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Teklifella Antalya Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi evlilikle taçlandırarak bir ömür boyu mutluluğa “Evet!” diyeceğiniz bu önemli gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız Teklifella tam size göre! 2019 yılından beri Antalya evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer alan firmamızla gerçekleştireceğiniz teklifleriniz hayallerinizin bile ötesine geçiyor. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında topladığımız hizmetlerimizle size sadece hayalinizdeki teklifi anlatmak ve anın tadını çıkarmak kalıyor.

Deneyim
2019 yılında Antalya’da faaliyete başlayan firmamız aslında Poyraz Organizasyon’un evlilik teklifi alanında uzmanlaşmış bir şubesi. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle seneler sonra bile mutlulukla hatırlayacağınız hikayeler hazırlıyoruz. Faaliyete başladığımız günden beri sayısız çiftimizin mutluluğuna şahitlik ettik. İşimizi tutku ve profesyonellikle yapıyor, tecrübelerimizden aldığımız güçle rüyalarınızı gerçeğe çeviriyoruz.

Hizmetler
Teklifiniz için özelleştirilmiş seçeneklerimizle genç aşıklarımızın bu anlamlı anlarını tamamen onlara özel kılıyoruz. Organizasyonlarımızı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. İster güneşin batışını izleyerek romantik bir plajda isterseniz de bir tekne gezisinde teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dekorasyon, fotoğraf çekimi, romantik müzikler gibi tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda hazırladığımız ortamımızda özel anlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Özgün fikirlerimiz ve tecrübemizle sizin hayallerinizi birleştiriyor, teklifinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürüyoruz.

Ek Hizmetler
Teklifella ailesi olarak sizin isteklerinizi ve memnuniyetinizi ilk sıraya koyduğumuz çalışma prensibimizle hizmette sınır tanımıyoruz. Her detayıyla size özel olarak tasarlanmış organizasyon paketlerimizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Organizasyonun her bir noktasının içinize sindiğinden emin oluyoruz. Organizasyon seçeneklerimiz Antalya evlenme teklifiyle sınırlı kalmıyor; aileniz ve sevdiklerinizle kutlayacağınız söz ve nişan davetlerinizde de yanınızda oluyoruz.

Teklifella, köklü bir organizasyon firması olmasından aldığı güç ve profesyonellikle tam müşteri memnuniyeti kazanıyor. Mutlu çiftlerimizin bu heyecanlı anlarını kusursuz kılmak ve heyecanlarına ortak olmaktan duyduğumuz mutluluk en büyük motivasyonumuz oluyor. Yıllarca anlatılacak benzersiz bir evlilik teklifi hikayesi için siz de Teklifella’yı tercih ederek hizmetlerimiz ve Antalya evlilik teklifi organizasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfadaki iletişim bilgilerimizi ve teklif formunukullanarak ekibimize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.