Evlilik Teklifi Antalya

Işıl Event & Wedding

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Işıl Event & Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Işıl Event & Wedding Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Işıl Event & Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Işıl Event & Wedding Hakkında

İster romantik bir plajda, ister doğayla iç içe bir ortamda veya tarihi bir kalenin içinde gerçekleştirmek istediğiniz tamamen size özel olarak tasarlanmış eşsiz evlilik teklifleriniz için Işıl Event & Wedding yanınızda oluyor. Uzman ekibi, detaylı bir planlama ve titiz bir hazırlık süreciyle sizin hayal ettiğiniz evlilik teklifini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Organizasyona özel hazırlanan ışıklı harflerimiz başta olmak üzere etkileyici dekorasyonlarımız ve daha birçok kaliteli hizmetimizle unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Deneyim
Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı alan çiftlerimize yıllarca anlatılacak bir evlilik teklifi hikayesi vermek için özenle çalışıyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle pürüzsüz organizasyonlar düzenleyerek sayısız çiftimizin mutluluğuna şahitlik ettik. Sürpriz teklifinizin tamamen size özel olması için hayallinizdeki ortamı dikkatle dinliyor, yaratıcı fikirlerimiz ve tecrübemizle beklentilerinizin bile ötesine geçiyoruz. Antalya evlenme teklifi organizasyonları arasında Işıl Event & Wedding imzası taşıyan organizasyonlarımızla fark yaratıyoruz.

Hizmetler
Uzman ekibimizle detaylı bir planlama ve titiz bir hazırlık süreciyle hayal ettiğiniz evlilik teklifini gerçeğe dönüştürüyoruz. Organizasyon için istediğiniz mekana geliyor ve etkileyici dekorasyonlarımızla ortama romantik bir ambiyans kazandırıyoruz. Teklifi gerçekleştireceğiniz mekana kırmızı halı seriyor, volkanlar ve balonlarla süsleyerek coşkulu ve romantik bir giriş yapmanızı sağlıyoruz. Romantik müziklerimiz de bu değerli anlarınıza eşlik ediyor.

Ek Hizmetler
Işıl Event & Wedding ile planladığınız organizasyonlarda değerli anlarınızı emin ellere teslim ettiğinizi hissediyor ve gönül rahatlığıyla anın tadını çıkarabiliyorsunuz. Alanya evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında müşteri memnuniyeti ile öne çıkıyor, değerli gününüzün tam da hayallerinizdeki gibi olması için hizmette sınır tanımıyoruz. Ayrıca sadece evlilik teklifi organizasyonlarınızda değil; söz ve nişan davetlerinizde de en kaliteli hizmetimizle yanınızda oluyoruz.

Işıl Event & Wedding, sonsuz mutluluğa vereceğiniz en güzel “Evet!” cevaplarınız için eşsiz bir ortam hazırlıyor. Uzman ekibimizle detaylara önem vererek hazırladığımız evlilik teklifiniz yıllarca mutlulukla hatırlanacak kusursuz anlara dönüşüyor. Siz de sevdiğinize unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak ve Antalya evlilik teklifi organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizden ya da ücretsiz fiyat teklifi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Alanya Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.