Evlenme Teklifi Edilecek Yerler

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:27 dakika

15.09.2021

Evlilik teklifinde bulunmayı planlayıp, bunu nerede ve nasıl yapacağını bilmeyenler buraya! Sizin için Instagram takipçilerimizin tecrübelerini derledik. Kimi teknede evlilik teklifi almış kimi ise Kapadokya evlilik teklifi organizasyonu ile unutulmaz anlar yaşamış. Seni yazıya alalım!

Evlenme Teklifi

Kapadokya Evlilik Teklifi

Betül Bolakar: Ben mükemmel ve unutulmaz bir teklif hayal etmiştim; öyle de oldu. Sakarya’dan düğüne gitmek için yola çıktığımızı zannederken evlilik teklifime gitmişim. Sevgilim Hüseyin, Kapadokya’da önümde diz çöktü ve şunları söyledi: “2 yıldır süren harika birlikteliğimizin her gününde hayatıma yeni mucizeler kattın. Artık ömrümün geri kalanında seninle yaşamak, seninle yaşlanmak istiyorum. Benimle evlenir misin?”

O kadar heyecanlandım ki! Kesinlikle böyle masalsı bir teklifin alacağımı düşünmemiştim. “Ömrümün sonuna kadar evet” dedim. Hayatımdaki herkes tebrik etti, tam olarak istediğim de buydu; herkesin konuşacağı bir teklif istiyordum ve öyle oldu.

Kapadokya Evlenme Teklifi

İrem Bengü Yılmazcan: Çocukluğumdan beri en büyük hayalim Kapadokya’ya gitmek ve balon şehrini görmekti. Ama sürekli plan yapıp aksiliklerden dolayı iptal ediyordum, hiç gidememiştim. Ta ki bir gün evden “Korku evine gidiyoruz, haydi” diye çıkıp, sabah gözlerimi Kapadokya’da açana kadar!

Hayatımın kuşkusuz en güzel günüydü. Çocukluk hayalim olan Kapadokya’nın en güzel yeri Aşk Vadisi’ne fotoğraf çekilelim diye gittik. Arkamı bir döndüm, sevgilim yüzük ile bekliyor! Heyecandan kalbim yerinden çıkıyordu. O da aynı şekilde çok heyecanlıydı.

Konuşma hazırlamasına rağmen sadece “Benimle evlenir misin” diyebildi, ben de “Evet” diyebildim fotoğrafçılarında önünde. Sonra baş başa kalınca bana yazdığı şiiri okudu.

Kapadokya Evlenme Teklifi

Selin Salman: Sevgilim Kapadokya’ya gitmek istediğimi uzun süredir biliyordu. Otel ayarladık. Ardından iki arkadaşımızın daha bize katılacağını öğrendim. Gezeceğimiz yerleri bile bana araştırmam için görev olarak veriyordu. Her boş anımda yemek yiyebileceğimiz şık mekanlar arıyordum. İki gün öncesinde de doğum günü olduğu için kendimce kutlama yapacaktım.

Kalacağımız ilk günün akşamını atlattıktan sonra sabah gün doğumu için Kapadokya’da bir tepede buluşmak üzere arkadaşlarımızla sözleştik. Arkadaşımızın kamera kaydında olduğunu bile anlayamadım. Tepeye tamamen çıktığımızda o doğal güzelliğin ortasında gün doğumuna karşı bir piknik havasında hazırlanmış kırmızı puflar, mumlar, şampanya, çiçek vardı.

Şok oldum. Her şey plana dahilmiş! Diz çöktü ve heyecandan sadece “Benimle evlenir misin” dedi. Mutluluktan ağlamaya başladım “Eveet” deyip, boynuna sarıldım. Yüzüğü parmağıma taktığında ellerim titriyordu. Bir yandan her şeyin bu kadar ani olmasına sevinirken diğer yandan kendisinin gömlekli şık, benimse sabah Kapadokya’nın soğuk havasına yenik, fotoğraflarda sweatshirtlü olmam kadar doğal ve unutulmayacak bir şey yoktu.

Evlenme Teklifi

Kapadokya, sahip olduğu etkileyici ambiyans ve doğasıyla hem unutulmaz bir evlilik teklifi hem de harika fotoğraflar için eşsiz bir bölge... Sen de Kapadokya'da evlenme teklif etmek istiyor, ancak bu konuda profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsan, işin uzmanı Nevşehir evlilik teklifi firmalarını incelemeyi unutma!

Nevşehir evlilik teklifi firmaları

Bu fikirler de ilgini çekebilir: 15 Farklı Sürpriz Evlenme Teklifi Önerisi

Yurt Dışı Evlilik Teklifi

Dilara Karacalı: Hayalimdeki evlilik teklifi düşünülmüş, üzerine emek harcanmış bir teklifti! Ben Roma’ya tatile gitmiştim. Sevgilim de gelip sürpriz yaptı. Aşk Çeşmesi’nin önünde boomerang çekilmek istiyordum. Turistler şeridin dışında olunca ben tamamen kapalı sandım alanı. Meğer uğraşmış ve evlilik teklifi etmek için polislerden izin almış. Ben hala boomerang çekilmem için izin alıyor sanıyordum. Hiç beklemiyordum, şok oldum. O kadar turist de alkışlayıp, “Yes” diye bağırınca daha da heyecanlandım.

“Hayatıma girdiğin günden beri her şey çok güzel. Bu güzelliğin daimi olmasını istiyorum. Benimle evlenir misin” diyerek teklif etti. Kocaman ve dolu dolu bir “Evet” dedim. Sonra da herkes bizi tebrik etti. Her kadının istediğinden de öteydi!

Yurt dışı Evlenme Teklifi

Evlenme teklifinin olmazsa olmazı tektaşlar: Tektaş Seçme Rehberi

Yatta Evlilik Teklifi

Hilal Türk: Hayalimden daha güzel bir evlilik teklifi oldu. Spontane yürüyüş yapıyorduk. Yat limanında görevli gibi görünen biri bize seslendi ve broşür verdi. “Yat fuarı var, gezmek ister misiniz” dedi. Ben istemedim ama sevgilim beni ikna etti. Görevli “Fuarı gezen bazı çiftlere 10 dakika yatla gezi yapıyoruz” dedi.

Yata bindik. Başlarda bir şey anlamadım. Görevli isterseniz hatıra fotoğrafı çekelim dedi. Yatın ön kısmına geçtik. Volkanlar, müzik… O unutulmaz anda olduğumu fark ettim. Çok karışık duygular hissettim. Şaşkınlık, mutluluk, heyecan…

Yatta Evlenme Teklifi

En romantik anlarınıza muhteşem bir manzaranın eşlik etmesini istiyorsan sen de yatta evlenme teklif edebilirsin. Bunun hizmet alabileceğin, yatta evlilik teklifi hizmeti sunan firmaları da incelemeden geçme!

yatta Evlilik Teklifi

Yattaki organizasyonlarla ilgili her detay burada: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey!

Kumsalda Evlilik Teklifi

Sevda Kahraman: Aslında hayalimdeki evlilik teklifi; deniz kenarında salaş bir şekilde otururken yüzük çıkarmasından oluşuyordu. Ama hiç beklemediğim bir anda ve hiç aklıma gelmeyen bir şey yaptı. O an dünyanın en mutlu, en mükemmel kadını ben oldum ve çok ağladım. Sanki orada benden başka kimse yoktu.

O benim kaderim, onunla yollarımız çok değişik yerlerde ve anlarda kesişti. Bizim hikayemiz arkadaşlıktan sevgililiğe uzanan garip ve komik bir yoldu... Çok şey yaşadık, çok ağladık, çok zorlu bir süreç geçirdik kavuşmak için. Asla pes etmedik. Savaştık ve sonunda istediğimiz oldu: Aşk kazandı, biz kazandık! Hayatta hiçbir şey imkansız değil ve istenirse her yol aşılır. Aşk bize bunu öğretti. Son bir adımımız kaldı, onun için de çok sabırsızım.

Evlenme Teklifi

Bilmen gerekenler bu yazıda: Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu Hakkında Her Şey

Deniz Kenarında Evlenme Teklifi

Şeyma Selçuk: Hayalimde evlilik teklifinin tam olarak da deniz kenarında, doğal bir yerde edilmesini istiyordum. Tam da istediğim gibi bir teklif aldım! Hikayemiz nasıl başladı dersek ; habersiz bir şekilde gezi dönüşü beni karşıladı. Teklif “Benimle bir ömre ‘Evet’ der misin” şeklinde geldi. Teklifi alınca hissettiklerimi tarif etmek zor. Ama çok duygulandım ve “Sonsuza dek evet” şeklinde cevap verdim.

Evlenme Teklifi

Teklif esnasında ne diyeceğini bilemeyenlere: Evlenme Teklifi Sözleri

Villada Evlenme Teklifi

Seda & Cihan: Ben arkadaşlarımla bir restoranda yemek yemeye gideceğimizi sanıyordum. Meğer sevgilim benim için bir sürpriz hazırlamış. Bizim için manası olan bir villada evlilik teklifini aldım. Daha güzel bir teklif hayal edemezdim. Her şey çok güzel, çok samimi ve çok içtendi. Sevgilim çok heyecanlıydı. Ben de öyle. Mutluluktan ve onun bana hissettirdiği o güzel duygulardan dolayı gözlerim doldu.

Evlenme Teklifi

Doğanın Ortasında Evlilik Teklifi

Tülin Metin: Hikayem çık hızlı başladı. Aslında böyle bir huzur dünyası olduğunu bilmiyordum daha önce. Ansızın bir düğünde girdi ömrüme. “Benimle bir ömür geçirir misin?” diye çıkan sözcüklerin arkasından öyle bir heyecan, mutluluk, duygusallık kapladı ki içimi ne söylediğimi bile hatırlayamıyorum. "Evet" demiş olmalıyım ki yüzüğü takmış.

Evlenme Teklifi

Bu öneriler beylerin çok işine yarıyor: Birbirinden Farklı 10 Evlilik Teklifi Organizasyonu

Restoranda Evlilik Teklifi

Ümran Çetin: Hikayemiz 22.10.2018 tarihinde başladı. Zaten evlilik teklifimi de 22.10.2019’da aldım, yıldönümümüzde. Televizyon dizisiyle başlayan bir hikaye aslında. Hala yayında ve biz severek izlemeye devam ediyoruz. Ne demişler; en güzel aşklar hikayelere verilen cevaplarla başlar!

3. yıldönümümüzde restorana özenle hazırlanmış masada yemek yemeye gittik. Geleceğimizle ilgili konulardan konuşurken doğaçlama olarak teklifim geldi. Hep hayalimde evlilik teklifi aldığım zaman “Evetttttttt” diye haykırarak cevap veririm diye düşünüyordum. Gerçekte öyle olmuyormuş. Heyecan, sevgi ve daha birçok duyguyu aynı anda yaşıyorsun.

Evlenme Teklifi

Umarız bu evlilik teklifi anıları sana fikri vermiştir. Biz yine de bir profesyonelden destek almanı öneriyoruz. Şehrindeki evlilik teklifi firmalarıyla iletişime geçebilirsin.

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap