Ünlü Hamile Gelinler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:28 dakika

08.12.2022

Bu ünlü gelinleri hepsi evlendiklerinde hamileydiler. Kimi sonradan açıkladı, kimininse karnı zaten burnundaydı. İşte onların hikayeleri...

Alicia Keys

Ünlü RnB şarkıcısı Alicia Keys, kendisi gibi müzisyen olan sevgilisi Swizz ile evlenirken 7 aylık hamileydi. Düğününde göbeğini de en az gelinliği kadar iyi taşıyan şarkıcı, düğünden iki ay sonra Egypt (Mısır) adını verdiği oğlunu dünyaya getirdi.

Alicia

Heidi Klum

Süpermodel Heidi Klum gelecekteki eşi Seal ile tanıştığında, ilk bebeği olan kızı Leni'ye hamileydi. 2005 yılında Heidi ve Seal Mexico’da "evet" dediklerinde Klum, çiftin ilk, güzel modelin ise ikinci çocuğu olan Henri’ye altı aylık hamileydi. Heidi dört ay sonra Henri’yi doğurdu.

Heidi_Klum

Miranda Kerr

Victoria Secret’in güzel modeli Miranda Kerr ve Karayip Korsanları serisinin yakışıklı oyuncusu Orlando Bloom çifti evlilik yolunda her şeyi müthiş bir hızla tamamladı. Evlilik teklifinden birkaç hafta sonra Karayipler’de yaptıkları hızlı bir seramoni ile hayatlarını birleştiren çift, balayından döndüklerinde taze gelinin ilk bebeğine dört aylık hamile olduğunu ilan etti. Böylece Kerr düğün günü hamile olan ünlü gelinler arasına girdi.

Miranda

Jessica Alba

Oyuncu Jessica Alba ve sevgilisi Cash Warren’in ailelerinin dahi davetli olmadığı düğünlerinde Jessica Alba’nın doğum yapmasına sadece haftalar kalmıştı. Güzel yıldız Jessica Alba partneri Cash Warren ile dünya evine girdiğinde ilk bebeği Honor’a sekiz aylık hamileydi. Çift 2008’de bebekleri dünyaya gelmeden birkaç hafta önce gizli bir seremoni ile evlendi; öyle ki ailelerini bile davet etmediler.

Jessica_Alba

Gweneth Paltrow

Ünlü müzik grubu Coldplay’in solisti Chris Martin ile bir yılı aşkın süre beraber olduktan sonra aldığı evlilik teklifini kabul eden güzel oyuncu Gwyneth Paltrow 2003 yılının sonlarında Chris Martin ile dünya evine girdi. Aşklarının en güzel göstergesi Apple ismindeki ilk bebekleri Mayıs 2004 'te doğdu; öyle görünüyor ki Gwyneth hamile bir gelindi.

Gweneth

Jennifer Garner

Romantik komedilerin güzel yüzü Jennifer Garner’in ünlü oyuncu ve yönetmen Ben Affleck’le evlendiğinde ilk çocukları Violet’e üç aylık hamile olduğuna inanılıyor. Çiftin şu anda 3 çocuklu mutlu bir aile tablosu çizdiğine bakılırsa, acele etmekte haklı olduklarını düşünmeden edemiyoruz.

Jenn

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

Hülya s.

Düğün Tarihi: 16.10.2014


Gerçekten birbirine aşık çiftlere saygı duymak gerek...


Etkin

Düğün Tarihi: 16.10.2014


ben 8 aylık hamile olsam kendi düğünüme gitmem :D