Davetiyeniz Sizi Yansıtsın: Burçlara Göre Düğün Davetiyesi Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:12 dakika

28.05.2024

Başlığı okur okumaz meraklandığını, ancak bir yandan da aklında "Nasıl olur ki?", "Hangimizin burcuna göre?", "Aynı modelleri nereden bulabilirim?" gibi soruların belirdiğini tahmin edebiliyoruz. Yazımızı okudukça yanıtları bulacaksın! İşte burçlara göre düğün davetiyesi modelleri!

burçlara göre düğün davetiyesi

Baştan söyleyelim; beylerin düğüne dair pek çok konuda model seçimi endişesi taşımadığını, çoğunlukla hanımlara bıraktığını biliyoruz! Bu nedenle seçimi gelinler yapacaktır diye düşünüyoruz. Ancak bu yazıda gelin-damat ayrımı yok. İster müstakbel eşinin ister kendi burcuna göre bir tasarım seçebilirsin. Ya da ikinizin burçlarına göre beğendiğin detaylardan size özel bir kolaj yapabilirsin. Birlikteliğinizin başladığı aylara göre ilişkinizin burcunu belirlemek de bir seçenek!

Koç Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Abartıdan uzak, şık, zarif ve iddialı! Koç burçlarının bu minimalist ve güçlü tarzı, dikkat çekici detayları olan sade tasarımları çok sevmesini sağlıyor. Suluboya efektli, fırça desenli, sade davetiyeleri bu burç için en ideal tasarımlar arasında gösterebiliriz. İster müstakbel eşinle karikatürünüz, ister dağınık çizgiler… Hangisi temana ve düğün mekanına uygunsa…

koç burcu davetiye

Boğa Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Güçlü, modern ve elegant tarza sahip Boğa burçları için kaligrafi, monogram gibi zarif ve dikkat çekici detayları olan davetiyelerin uygun olduğunu söyleyebiliriz. Sade bir tasarıma sahip, maskülen renklerin kullanıldığı davetiyeler, iddialı ve zarif Boğa burçları için ideal seçenekler arasında.

boğa burcu davetiye

İkizler Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Kararsız, yenilikçi ve rahatına düşkün İkizler burcu için fazla komplike olmayan ancak farklı görünümlü davetiye modelleri uygun seçim olacaktır. İkizler burcu için birbirine tamamen tezat iki model de çekici olabilir. Bu nedenle zarflı davetiyeler İkizler burcunun kurtarıcı modelleridir diyebiliriz. Dışı sade, içi rengarenk bir düğün davetiyesi, kararsız İkizler burcunun işini kolaylaştırır.

ikizler burcu davetiye

Yengeç Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Zodyak’ın en duygusal ve romantik burçlarından Yengeç için de soft renklerin kullanıldığı davetiyelerin öne çıktığını söyleyebiliriz. Yengeç burçlarının gelişmiş bir hissetme yeteneği olduğunu, bu nedenle 3 boyutlu desenler ya da kabartmalı harfler gibi duyulara hitap eden detayların kullanıldığı davetiyelerin uygun modellerden olduğunu söylemek mümkün.

yengeç burcu davetiye

Aslan Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Işıltılı ve göz alıcı tasarımlar Aslan burcuyla özdeşleşmiş durumda. Hal böyleyken davetiyede de farklı bir tarz düşünülemez. Havalı mermer desenler, soft ve elegant renkler ve tabii ki metalik ya da altın tonlarda parlak detaylar, Aslan burcunun ihtişamlı tarzını yansıtmak için birebir!

aslan burcu davetiye

Başak Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Gelelim mükemmeliyetçi Başak burçlarına… Üzerine düşünüşmüş, tüm detayları içeren ancak sade bir tasarım, Başaklar için oldukça uygun. Klasik ve modernin bir arada olduğu, temiz, net bir görünüme sahip, basit ama etkili bir davetiye Başak burçlarını fazlasıyla yansıtacaktır. Katlanabilir formlu davetiyelerle hem sade bir görürüm yakalamak hem de tüm detaylara yer vermek mümkün!

aslan burcu davetiye

Terazi Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Romantik, zarif ve iddialı tasarımlardan hoşlanan Terazi burçları için olmazsa olmaz konu dengedir. İster ışıltılı ister çiçekli bir model söz konusu olsun, simetrik tasarımlar Terazi burçlarının favorisidir. Özellikle çiçekli düğün davetiyelerinin, Terazi burçlarının romantik yanına hitap ettiğini de belirtelim.

aslan burcu davetiye

Akrep Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Gizemli ve iddialı bir tarzı olan Akrep burçları için koyu tonlarda davetiyelerin ideal olduğunu söyleyebiliriz. Tabii canlı renklerin de eşlik ettiği tasarımlardan bahsediyoruz. Siyah, lacivert, bordo gibi koyu tonlar üzerine, beyaz, pudra, bej, mavi gibi renklerin kullanıldığı düğün davetiyeleri Akrep ruhunu en iyi yansıtan tasarımlardır.

aslan burcu davetiye

Yay Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Özgür ruhlu, rahatına düşkün ve gezmeyi seven yay burçları için klasik bire davetiye modeli düşünülemez. Çiftin karikatür figürlerinin yer aldığı ya da seyahat temalı illüstrasyonların kullanıldığı renkli ve canlı tasarımlar Yay burcu için önerdiğimiz düğün davetiyelerinin başında geliyor.

yay burcu düğün davetiyesi

Oğlak Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Geleneksel, yalın ve pratik… Oğlak burçları için fazla ihtişamlı tasarımlardan söz etmek mümkün değil. Alışılmışın dışına çıkmayı pek sevmeyen, ciddi ve kendine güvenen bu burç grubunun tarzını en iyi yansıtan tasarımlar arasında, genelde siyah beyaz, kısa metinli, sade tasarımları gösterebiliriz.

oğlak burcu düğün davetiyesi

Kova Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Yenilikçi, sıradışı, eğlenceli Kova burcunun klasik düğün davetiyelerini tercih etmesini beklemiyoruz. Esprili, komik davetiye sözleri, eğlenceli çift fotoğraflarından film şeritleri, özel tasarlanmış illüstrasyonlar gibi detaylar, Kova burcunun enerjisini davetlilere geçirmek için birebir!

kova burcu davetiye

Balık Burcu Düğün Davetiyesi Modelleri

Hayalperest, duygusal ve zarif… Balık burcunun hem romantik hem de sanatçı ruhuna uygun düğün davetiyeleri arasında son yılların popüler modellerinden transparan tasarımları gösterebiliriz. Zarf ve kaligrafi de bu tasarımları tamamlayan detaylar. Açık renklerde zarif illüstrasyonlar ve yazılar ile güçlü tonlarda bir zarf, bu burç için ideal bir kombinasyon.

balık burcu düğün davetiyesi

Binlerce davetiye modeli arasından seçim yaparken sana fikir verecek ve işini kolaylaştıracak yazımızın sonuna geldik. İlgini çeken modeli seçip, şehrindeki davetiye firmalarında benzer modelleri araştırabileceğini ve özel tasarım hizmeti verenlerde birebir yaptırabileceğini de unutma!

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap