Toroslar Düğün Salonları

Toroslar düğün salonları Düğün.com'da! Planladığın düğüne en uygun mekanı seçmek için ideal salonları incele beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Merkezi

Toroslar

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Merkezi

Düğününüzü bir salon düğünü şeklinde düzenlemek istiyorsanız ve henüz hayallerinizdeki mekanı bulamadıysanız üzülmeyin! Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Merkezi olarak size, hayallerinizdeki düğünü...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

17

Yorum

%25 indirim 27 1 4
İncele
Esnek sözleşme Vista Center

Toroslar

Vista Center

Mersin’in en şık düğün salonlarından birinde hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız düğününüzü düzenlemek istiyorsanız sizi Vista Center’a davet ediyoruz! Düğün, nişan, kına gecesi ve özel...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

10 yorum

18 1 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Mersin Toroslar düğün salonları düğün gerçekleştirmek isteyen veya nişan, kına gecesi gibi davetler vermeyi bir düğün salonunda düşünen çiftler için mekan fırsatları oluşturuyor. Düğün planında çok önemli bir yer teşkil eden mekan seçimi aynı zamanda düğünün karakteristik yapısının da oluşmasına olanak sağlıyor. Kapasite olarak 300 kişiden 2000 kişiye kadar değişik kapasitelerle hizmet veren salonlar genel olarak ferah ve kolonsuz mekanlar. Salon seçimi yaparken salonun nasıl göründüğü, beklentilerinizi ne ölçüde karşıladığı kadar misafirlere sunduğu imkanlar da oldukça önemli. Otoparktan salonda yapılan ikramların kalitesine kadar düğün gecesi misafirleri mutlu edecek detayları atlamayı unutmayın.