Silifke Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Silifke Atayurt Foto Savaş Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Silifke Bahçesaray Düğün Salonları

50 - 1000 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Silifke’deki Düğün Salonları

Akdeniz Bölgesinde yer alan Mersin, düğün salonları açısından çok zengin. Silifke’de de dört mevsim boyunca düğün organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz uygun fiyatlı mekan alternatifleri bulunuyor. Sayağzı Mahallesi ve Yeni Mahalle’deki düğün salonları, Silifke’nin merkezine yakın konumlandıkları için konuklarınıza ulaşım konusunda da kolaylık sağlıyor. Şehir manzarasına sahip geniş davet alanlarını değerlendirebilirsiniz.

Merkezin kalabalıklığından uzaklaşmak isteyen çiftlerdenseniz, Mersin-Silifke yolu üzerindeki Atayurt Mahallesi’nde yer alan ve bahçe manzarası sunan düğün salonlarına göz atabilirsiniz. Düğün salonları Silifke’de kış düğünü yapmayı planlayan çiftler için sıcaklık dengesinin korunduğu salonları ile hizmet veriyor. Ayrıca organizasyonunuzu dört mevsim boyunca yapmanızı sağlamak için kapılarını açmayı es geçmiyorlar!

Silifke’de düğün salonları klasik törenler kadar lüks organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyor. Dekorasyonları birbirinden farklı olan davet alanları arasından tarzınıza uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Kapsamlı düğün paketleri sayesinde eksiksiz bir eğlence geçirebiliyorsunuz. Mersinli birçok çift Silifke düğün yerlerini tercih ediyor. Siz de mekanların sundukları olanaklara ve bütçenize göre salonları inceleyebilirsiniz.

Silifke’deki Düğün Salonlarının Davet Alanı Özellikleri

Mersin Silifke’de düğün salonları daha çok kapalı davet alanı özelliği gösteriyor. Havalandırma sistemleri ve klimalar ile desteklenen salonlar havadar bir ortamda eğlenmeyi sağlıyor. Ayrıca Silifke’deki kapalı düğün salonları arasında kolonsuz veya az kolonlu davet alanı seçeneklerini bulabiliyorsunuz. Böylece davetlileriniz görüş açılarının kısıtlanması gibi bir durumla karşı karşıya kalmıyor.

Silifke düğün salonları, orta ve geniş katılımlı organizasyonlar için elverişli alanlar sunuyor. 750 kişiye varan düğün töreniniz için Yeni Mahalle’deki salon seçeneklerine bakabilirsiniz. İlçenin merkezine yakın konumda yer alan mekanlarda ise 400-500 kişilik davetlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanları konuk sayınızın mekanın kapasitesinden daha az olduğu düğünleriniz için de kiralamanıza imkan tanınıyor.

Silifke’deki düğün salonlarının dekorasyonlarına baktığımızda, sade ve şık görünümler dikkatimizi çekiyor. Şaşalı aksesuarlar yerine davet alanlarında renklerle bütünlük yaratıldığını söyleyebiliriz. Bembeyaz tüller ve gümüş şamdanlar ile donatılmış salonlar kadar; altın renginin ağırlıkta olduğu süslemelerle de karşılaşabilirsiniz. Salonlardaki gelin yolu ve nikah alanı özel olarak hazırlanıyor. Mekan veya mekanın çözüm ortakları tarafından farklı konseptler oluşturulabiliyor.

Silifke Düğün Salonları Çiftlere Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Mersin Silifke’de dünyaevine girmeyi planlayan çiftler, düğün organizasyonuna dair bekledikleri hizmetlere sahip olabiliyorlar. Silifke düğün salonları, davet alanlarını kiralamanın yanı sıra; servisinden süslemesine kadar geniş bir organizasyon hizmeti de sağlıyorlar. Yemekli ve pastalı menülerin sunulduğu salonlarda geniş personel ekibi çalışıyor ve ikramlar ile yemekler davetlilerinize sıcak sıcak servis ediliyor.

Davet alanlarında hazır konsept uygulanıyor. Fakat renklerde ve aksesuarlarda değişikliğe gitmek isterseniz, mekan bünyesinde farklı seçenekler sunabiliyorlar. Ayrıca anlaşmalı çözüm ortakları arasında çekim ekipleri de bulunduğundan, düğününüz başından sonuna kadar hem fotoğraflarla hem de videolarla kayıt altına alınıyor. Aynı zamanda tüm bu organizasyon akışını planlayan profesyonel bir davet sorumlusu tahsis ediliyor.

Silifke’deki düğün salonlarında ışık ve ses ekipmanları hazır olarak bulunuyor. Sahnede yer alacak müzisyenler de organizasyon paketlerinde yer alıyor. Orkestra ve DJ arasından tercih yapabilirsiniz. Düğün saatinden önce çifti gelin odasında ağırlayarak ikramlık sunuyorlar. Son hazırlıklarınızı bu odada tamamlayabilirsiniz. Bazı salonlarda volkan şovu, sis efekti gibi farklı hizmetleri de bulabilirsiniz.

Silifke Düğün Salonları Fiyatları

Silifke’de mekanlar, Mersin düğün salonlarının talep ettiği fiyat aralığı ortalamasının altında seyrediyor. Yemeksiz paketler için sunulan toplam rakamlara baktığımızda, Silifke’de ekonomik bir salon düğünü yapmanın mümkün olduğunu görüyoruz. Daha makul bir ücret ödemek isterseniz, Sayağzı Mahallesi’ndeki salonları tercih edebilirsiniz. Ayrıca Silifke Belediyesi düğün salonunda çok uygun fiyatlara eksiksiz bir organizasyon yapmanızı sağlıyor.

Şık atmosfere sahip salonların bir tık daha yüksek fiyatlı olduğunu fark edebilirsiniz. Başlangıç fiyatlarını etkileyen faktörler arasında düğün paketlerinin önemi büyük. Çünkü yemekli organizasyonlara elverişli olan mekanlarda fiyat teklifi kişi başı üzerinden yapılıyor. Ana yemek için beyaz etli bir menü tercih ederek kırmızı etlilere göre daha uygun bir tutar ödeyebilirsiniz.

Dört mevsim boyunca ekonomik düğünler için adeta biçilmiş bir kaftan olan Silifke’deki düğün salonlarında kampanyalarla da karşılaşabilirsiniz. Kış aylarında talebin az olduğu mekanlar özel fiyatlar sunabiliyor. Hafta içi organizasyonlarında da menü fiyatlarında indirim yapabiliyorlar. Düğün sezonu olarak bilinen yaz mevsiminde fiyatlar ortalamanın üzerinde seyredebiliyor. Dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Silifke’de Düğün Salonu Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Silifke’de yer alan düğün salonlarına sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Görsellerine bakmak isterseniz, mekanın profil sayfasına göz atarak galerilerini inceleyebilirsiniz. Böylece tarzınıza yakın olan salonu bulabilirsiniz. Ayrıca hizmet detayları hakkında da fikir edinebilirsiniz. Bunun için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Düğününüz hakkındaki detayları kısa bir form aracılığıyla yetkililere ulaştırarak tek tıkla ücretsiz fiyat tekliflerini de alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları