Bahçesaray Düğün Salonları

E-posta Gönder

Bahçesaray Düğün Salonları

Kapasite Bilgileri

Bahçesaray Kır Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 1000
Salon Pırlanta
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 600
Salon Zümrüt
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 300

Bahçesaray Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Bahçesaray Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Bahçesaray Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Bahçesaray Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Bahçesaray Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Bahçesaray Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Bahçesaray Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bahçesaray Düğün Salonları 50 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bahçesaray Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bahçesaray Düğün Salonları düğün dışında açılışlar, baby shower, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Bahçesaray Düğün Salonları Hakkında

Hep neşeyle hatırlanacak bir düğün için gerekenler arasında tüm sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz büyük bir salon ve düğün çiftinin şıklığına eşlik eden zarif bir dekorasyon var. Misafirlerinizin damak zevkine hitap edecek leziz ikramlar da pastanın çileği! Biz de Bahçesaray Düğün Salonları olarak tüm bu malzemeleri birleştiriyor, her bütçeye uygun fiyatları da ekleyerek bu özel gününüzü akıllarda yer eden, görkemli bir geceye dönüştürüyoruz.

Davet Alanları

Bahçesaray Düğün Salonu Silifke düğünleri için 500 ila 750 kişilik davet kapasitesi sunuyor. Kolonsuz salonumuzda tüm misafirleriniz görüş sıkıntısı çekmeden eğlenceye dahil olabiliyor. Yüksek tavanımız sayesinde ferah bir ortam sunuyor, her mevsim sorunsuzca davet verebilmeniz için salonumuzu gelişmiş iklimlendirme sistemleriyle donatıyoruz. Oturma düzenini misafirlerinizin konforunu düşündürerek oluşturuyor ve eğlenirken herkesin size eşlik edebilmesi için piste geniş alan ayırıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda düğünlere en çok yakışan renk olan beyazı ağırlıklı kullanıyoruz. Duvarlara beyaz tüllerle yumuşak bir görünüm kazandırıyor, napolyon sandalyelerimiz için de masa örtüleriyle uyumlu olarak beyazı seçiyoruz. Gümüş rengi, kristal görünümlü şamdanlara iliştirilmiş veya cam vazolara yerleştirilmiş rengarenk çiçekler masaları süslüyor. Beyaz çiçeklerle fonunu dekore ettiğimiz nikah masası ve sandalyeleri de beyaz. Pistin üzerinde beyaz tüller ve küçük çiçeklerle zarafet kattığımız şık bir tavan düzenlemesi bulunuyor. Gelin yolu beyaz sütunlar üzerindeki buketler ve tavandan sarkan salkım çiçeklerle süsleniyor.

Hizmetler

Silifke düğün salonları arasında yer alan Bahçesaray Düğün Salonları, hizmetleriyle düğününüzü kusursuzluğa götürüyor. Mekanımızı konseptinize uygun renklerde aksesuarlarla süsleyerek davetinize hazırlanıyoruz. Müzisyenlerimiz eğlencenin hiç bitmediği bir düğün için sürekli en neşeli şarkılardan çalıyor. Işık hizmetimizle salona girişinizden itibaren geceyi görsel bir şölen haline getiriyoruz. Dilerseniz mekanımıza dışarıdan organizasyon firması veya fotoğrafçı getirme imkanınız da var.

Düğününüzün neşesi size eşlik eden ve her an yanınızda olan sevdikleriniz. Bu yüzden Bahçesaray Düğün Salonları olarak geniş, ferah salonumuzda davetlilerinizi ağırlıyor, titiz personelimizle kaliteli hizmet sunuyoruz. Salon dekorasyonundan şık sunumlarla masalarınıza gelen ikramlara kadar her ayrıntıya ilgimizi ve sevgimizi katıyoruz. Siz de bu önemli günde mutluluğunuza eşlik etmemizi isterseniz hemen aşağıdaki Bahçesaray Düğün Salonu iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir veya fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahalle 424. Sk. No:128 Becili- Silifke/ Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bahçesaray Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.