Turgutlu Kervansaray Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Turgutlu Köşk Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Turgutlu Akpınar Sosyal Tesisleri

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Turgutlu Yakut Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Turgutlu’daki Düğün Salonları

Turgutlu, Manisa şehrinin popüler ilçelerinden. Genel olarak mekan dağılımına baktığımızda, düğün salonlarının Akhisar ile birlikte Turgutlu’da da ağırlıklı olarak yer aldığını görüyoruz. Küçük bir yüzölçümü olan ilçedeki salon yoğunluğu hem size hem de davetlilerinize kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Özel araçların yanı sıra toplu taşıma kullanılarak da mekanlara yürüme mesafesinde olan duraklarda inilebiliyor.

Düğün salonları Turgutlu’da açık ve kapalı davet alanları ile birlikte hizmet veren alternatifler sunuyor. Yaz mevsimi için salonların teras, bahçe ve havuz başı alanlarını tercih edebilirsiniz. Yüksek tavanlı, kolonsuz veya kolonlu yapıdaki salonları da bulmanız mümkün. Bu alanlarda 300 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Turgutlu’da hem büyük hem küçük çaplı organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Turgutlu düğün salonları, Manisalı çiftlerin en sık görüştüğü mekanlardan. Beklentilere uygun hizmetler sunmaları, geniş dans pistleri ve makul fiyatlar talep etmeleri ile çiftlerin yoğun ilgisini gördüklerini söyleyebiliriz. Klasik düğün salonları kadar lüks organizasyonlar için de özel olarak tasarlanmış salonlar mevcut. Ek olarak bu alanları kına gecesi, söz ve nişan gibi organizasyonlarınız için kiralayabilirsiniz.

Turgutlu Düğün Salonları Fiyatları

Turgutlu’da düğün fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında mevsim geliyor. Organizasyon tarihiniz kış mevsimine denk geliyorsa, yaz aylarına göre daha makul fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Yaz mevsiminde mekanlara talep yoğun olduğundan ortalamanın üzerinde seyreden fiyatlar talep edebiliyorlar. Ayrıca açık davet alanlarının da daha yüksek fiyatlı olabileceğini söyleyebiliriz.

Şehir genelinde de değişiklik gözlemleyebiliyoruz. Örneğin; merkez, Demirci ve Şehzadeler’deki düğün salonlarının, Turgutlu’daki salonlardan bir tık daha yüksek fiyatlı olduklarını görüyoruz. Düğününüzü yemekli mi yoksa yemeksiz mi yapacağınız ise başlangıç fiyatlarını etkileyen en büyük faktörlerden. Çünkü seçilen menü için kişi başı ödeme yapılıyor. Ana yemeklerde; beyaz etli olanlar, kırmızı etlilere göre daha makul fiyatlı oluyor.

Yemeksiz düğünlerde paket üzerinden toplam fiyat veriliyor. Her bir hizmet için masraf kalemlerine ayrı ayrı ödeme yapmak yerine, beklediğiniz tüm standart hizmetlere tek bir paket ile uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Düğün paketleri arasında da fiyat farkı söz konusu olabiliyor. Genel olarak baktığımızda, Turgutlu Belediyesi düğün salonunda uygun fiyata ihtişamlı organizasyonlar yapma imkanı sunuyor.

Manisa Turgutlu Düğün Salonları Çiftlere Neler Sunuyor?

Turgutlu’da Düğün Salonu Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün salonunuza karar verirken, havalandırma sistemleri ile klimaların mevcudiyetine bakmalısınız. Sıcaklık dengesinin korunduğu salonlarda havadar ortamda eğlenmek mümkün. Bununla birlikte, salonla anlaşma sağlamadan önce davetli sayınızı belirmeniz gerektiğinin de altını çizelim. Çağıracağınız kişi sayısı ile düğün salonunun kapasitesini karşılaştırmalısınız. Ekstradan gelebilecek davetli ihtimaline karşı salon kapasitesinin bir tık yüksek olmasında fayda var.

Turgutlu’da davet alanlarının kolonsuz ya da az kolonlu olmasına dikkat etmelisiniz. Davetlilerinizin görüş açısının kısıtlanmaması için önemli bir detay. Ayrıca konuklarınızın pek çoğu özel araçları ile ulaşım sağlamayı tercih edebilir. Bu durumda salonun otopark durumunu sormalısınız. Eğer park alanları yoksa, konuklarınıza iletmeniz için size alternatif sunmalarını talep edebilirsiniz.

Yemekli bir düğün planlıyorsanız, lezzetleri davetlilerinize sunmadan önce tatmalısınız. Damak zevkinize uymayan yemekler ve ikramların değiştirilmesine müsaade edip etmedikleri hakkında önceden bilgi almalısınız. Çeşitli beslenme alışkanlıklarına sahip misafirler için özel menü seçenekleri sunup sunmadıklarını kontrol edebilirsiniz. Dekorasyon konusu sizin için önemli ise süsleme alternatiflerini mutlaka öğrenmelisiniz.

Hayallerinizdeki düğünü size yaşatabilecek ve aynı zamanda bütçenizi de sarsamayacak olan ‘o’ mekan için elinizi çabuk tutmalısınız. Turgutlu düğün salonları arasından kriterlerinize uygun olanları filtreleme araçları sayesinde listeleyebilirsiniz. Mekanların sayfalarındaki fotoğrafları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan tek tıkla ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, formlar aracılığı ile mekanlara düğününüz hakkındaki bilgileri göndermek!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları