Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Orman içinde Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, doğum günü, piknik, nişan, kına, baby shower, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, parti, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu Hakkında

Kaynaklar Değirmenci Düğün Salonu Buca’da yer alan mekanında birbirinden şık düğünlere ev sahipliği yapıyor. Yemyeşil ağaçlarla çevrili bir kır bahçesinin ortasında konumlanan mekan düğünlerinizi panoramik şehir ve doğa manzarası eşliğinde hayata geçiriyor. İki kattan oluşan özel bir mimariye sahip olan kapalı salonunda, çok sayıda davetliye en iyi şekilde hizmet veriyor.

Davet Alanları

Kapalı özellikteki düğün salonumuzda, 750 ila 1000 kişilik konuk kapasitemiz bulunuyor. Salonun ilk katında dans pisti, sahne ve gelin damat masasını yerleştirdiğimiz platformla birlikte konuklar için masalar yer alıyor. Davetlilerinizin bir kısmını camekanlarla kaplı ikinci katta ağırlıyor, bu alanda konuklarınız için kır bahçesi manzarası eşliğinde huzur dolu bir atmosfer sunuyoruz.

Dekorasyon

Özgün tasarımlı salonumuzu, şık bir tarzda dekore ediyoruz. Salonun her yerinde renkli led ışıklardan bolca faydalanıyoruz. Gri renkte zarif tasarımlı sandalyeleri yuvarlak masaların etrafına diziyoruz. Masalara beyaz çiçeklerle süslü gümüş şamdanlara yerleştiriyor, dekoratif sütunlar kullanarak gelin yolu oluşturuyoruz. Nikah masasında tercihimizi altın rengi oymalara sahip klasik bir modelden yana kullanıyoruz.

Hizmetler

Değirmenci Düğün Salonu Buca Kaynaklar ailesi olarak düğünlere standart bir süsleme sunuyor, özgün bir tasarım tercih edenlere dışarıdan firmalarla çalışma özgürlüğü de sağlıyoruz. Canlı müzik konusunda gereken desteği veriyor, sahne ekipmanlarını ve ses sistemlerini davet öncesinde hazır hale getiriyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri için sektördeki profesyonellerle birlikte çalışarak anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu olarak, modern tasarımlı salonumuzda çokça davetli için geniş bir alan ve tüm sevdiklerinizle birlikte rahatça eğlenebileceğiniz nezih bir atmosfer sunuyoruz. Eğer siz de hayalinizdeki düğünü mekanımızda gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, Kaynaklar düğün salonları fiyatlarını öğrenmek için yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.