Düğün Salonları İzmir

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu Hakkında

Kaynaklar Değirmenci Düğün Salonu Buca’da yer alan mekanında birbirinden şık düğünlere ev sahipliği yapıyor. Yemyeşil ağaçlarla çevrili bir kır bahçesinin ortasında konumlanan mekan düğünlerinizi panoramik şehir ve doğa manzarası eşliğinde hayata geçiriyor. İki kattan oluşan özel bir mimariye sahip olan kapalı salonunda, çok sayıda davetliye en iyi şekilde hizmet veriyor.

Davet Alanları

Kapalı özellikteki düğün salonumuzda, 750 ila 1000 kişilik konuk kapasitemiz bulunuyor. Salonun ilk katında dans pisti, sahne ve gelin damat masasını yerleştirdiğimiz platformla birlikte konuklar için masalar yer alıyor. Davetlilerinizin bir kısmını camekanlarla kaplı ikinci katta ağırlıyor, bu alanda konuklarınız için kır bahçesi manzarası eşliğinde huzur dolu bir atmosfer sunuyoruz.

Dekorasyon

Özgün tasarımlı salonumuzu, şık bir tarzda dekore ediyoruz. Salonun her yerinde renkli led ışıklardan bolca faydalanıyoruz. Gri renkte zarif tasarımlı sandalyeleri yuvarlak masaların etrafına diziyoruz. Masalara beyaz çiçeklerle süslü gümüş şamdanlara yerleştiriyor, dekoratif sütunlar kullanarak gelin yolu oluşturuyoruz. Nikah masasında tercihimizi altın rengi oymalara sahip klasik bir modelden yana kullanıyoruz.

Hizmetler

Değirmenci Düğün Salonu Buca Kaynaklar ailesi olarak düğünlere standart bir süsleme sunuyor, özgün bir tasarım tercih edenlere dışarıdan firmalarla çalışma özgürlüğü de sağlıyoruz. Canlı müzik konusunda gereken desteği veriyor, sahne ekipmanlarını ve ses sistemlerini davet öncesinde hazır hale getiriyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri için sektördeki profesyonellerle birlikte çalışarak anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu olarak, modern tasarımlı salonumuzda çokça davetli için geniş bir alan ve tüm sevdiklerinizle birlikte rahatça eğlenebileceğiniz nezih bir atmosfer sunuyoruz. Eğer siz de hayalinizdeki düğünü mekanımızda gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, Kaynaklar düğün salonları fiyatlarını öğrenmek için yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Orman içinde Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır. Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, doğum günü, piknik, nişan, kına, baby shower, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, parti, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.