Ereğli Site Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Ereğli Bolkar Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Ereğli Bahçesaray Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Ereğli Aydoğanlar Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Ereğli Nil Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
20.000 TL'den az

Ereğli Anıl Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ereğli'deki Düğün Salonları

Konya Ereğli’de, genellikle şehir merkezine yakın konumlanan ve farklı konseptlerle hizmet veren düğün salonları bulunuyor. Ulaşımın kolay olması konuklarınızın vakit kaybetmeden davetinize katılmasını sağlıyor. Konaklama imkanları da sunan mekanlar dışarıdan gelen misafirlerinizi yormadan ağırlamanıza olanak tanıyor. Ereğli düğün yerleri; çocuk oyun alanları, dans pisti, gelin odası ve özel otopark gibi hizmetleri de sunuyor.

Ereğli düğün salonları geniş ve ferah alanlara sahip. Kapasiteleri farklılık gösterse de ortalama 600 konuk ağırlayabiliyorlar. Davetli sayışınıza uygun mekanı rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Davetli sayınıza göre oturma planları düzenleniyor. Böylece tüm konuklar sahneyi rahatlıkla görebiliyor. Ayrıca mekanların dekorasyonu da düğün konseptinize uygun şekilde düzenlenebiliyor. İsterseniz romantik, isterseniz modern bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Düğün salonları Ereğli’de, açık veya kapalı alan seçenekleri sunuyor. Açık hava düğünleri, yaz aylarında sıklıkla tercih ediliyor. Bahçe veya havuz başı gibi açık alanlarda gerçekleşen düğünler, doğal güzelliklerin eşliğinde unutulmaz anılar yaratmanızı sağlıyor. Kapalı mekanlar ise her mevsimde tercih edilebiliyor. Düğün mekanları, genellikle trend ve modern tasarımlı salonlar olarak dekore ediliyor.

Konya Ereğli düğün salonları farklı manzaralarla hizmet verebiliyor. Farklı mahallelerde bulunan mekanlar dilediğin konseptte bir organizasyon yapabilmeniz için hizmet vermek için çalışıyor. Barbaros Mahallesi’nde bulunan mekanlar açık hava düğünü için harika kır bahçeleri sunuyor. Yemyeşil kırlarda açık hava düğününün tadını çıkarabiliyorsunuz. Ereğli’nin merkezinde yer alan salonlar ise eşsiz şehir manzarasını düğününüze taşımanızı sağlıyor.

Ereğli Düğün Mekanlarının Hizmetleri Neler?

Ereğli düğün yerleri, bünyelerinde yetenekli aşçılarla hizmet veriyor. Düğününüzde tercih edeceğiniz menüler, aşçılar tarafından hazırlanıyor. Yemekli düğünlerde, genellikle et ağırlıklı menüler tercih ediliyor. Dilerseniz vejetaryen veya vegan gibi özel menüleri de tercih edebilirsiniz. Yemeksiz menü tercihinizde, ordövr tabaklı veya kokteylli bir düğün gerçekleştirebiliyorsunuz. Tatlı bir final için düğün pastası veya dondurma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Mekanlar, son teknoloji ekipmanlarla profesyonel ses ve ışık hizmeti sunuyor. Bu hizmet, düğün organizasyonunuzun daha da kaliteli olmasını sağlıyor. Ayrıca Ereğli’de düğün salonları, profesyonel orkestra ve DJ ile çalışıyor. Bazı mekanlar, düğün sonrası eğlence için after party seçeneği de sunuyor. Bu hizmet sayesinde, düğününüzden sonra eğlence hız kesmeden devam ediyor.

Konya Ereğli düğün mekanları, organizasyonun tüm detaylarıyla ilgilenen ekiplerle çalışıyor. Bunların yanı sıra, dekorasyon ve çiçek düzenlemesi gibi detaylar da özenle planlanıyor ve uygulanıyor. Sizin istekleriniz doğrultusunda süslemeler seçiliyor ve masa düzenlemeleri yapılıyor. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi için profesyonel ekipler de mevcut oluyor. Böylece düğününüzün anıları ölümsüz fotoğraf karelerine dönüşüyor.

Ereğli Düğün Salonlarının Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Konya düğün salonları fiyatları, farklı mahallerdeki mekanların sunduğu hizmetlere göre fiyatlarda değişiklik gösterebiliyor. Mekanlar genellikle paket dahilinde çeşitli hizmetler sunuyor. Bütçenize uygun olan paketi seçebiliyorsunuz. Alpaslan Mahallesi’nde uygun fiyatlı hizmet sunan mekanlar mevcut. Böylece mekanlarda her bütçeye uygun düğün organizasyonları gerçekleştirilebiliyor. Ekstra hizmetler fiyatlara ek olarak yansıyor.

Ereğli düğün fiyatları, organizasyonun gerçekleşeceği mevsim ve saate göre de değişiklik gösteriyor. Yoğun talep gören yaz aylarında gerçekleşen düğünler, diğer aylara göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Ziya Gökalp semtinde dönemlere göre daha uygun mekanlar bulabilirsiniz. Yaz aylarında düğün yapmak istiyorsanız erken rezervasyonlar ve kampanyalardan faydalanıp daha düşük bir bütçeyle düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün mekanlarındaki fiyatların belirlenmesinde; mekanın büyüklüğü, konum ve kolay erişilebilirlik gibi faktörler de etkili oluyor. Şehir merkezine yakın bulunan Ereğli düğün salonu seçenekleri, ulaşımın da kolay olmasıyla daha yüksek fiyatlardan hizmet verebiliyor. Popüler semtlerdeki mekanlar da genellikle yüksek fiyatlı oluyor. Fakat mekanların sunduğu farklı paketler bütçenize uygun mekanı bulmanızda yardımcı oluyor.

Ereğli Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları