Aydoğanlar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aydoğanlar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Aydoğanlar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Aydoğanlar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aydoğanlar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Aydoğanlar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Aydoğanlar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Aydoğanlar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aydoğanlar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aydoğanlar Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aydoğanlar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aydoğanlar Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve piknik hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Aydoğanlar Düğün Salonu Hakkında

Şehrin tam orta yerinde, zarif ve nezih bir salonda düğün yapmak ister misiniz?


Biz Aydoğanlar Düğün Salonu Konya Ereğli olarak, bu isteğinize kulak veriyor, modern salonumuzda düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek için sizi davet ediyoruz.


Peki en özel gününüz için size hangi olanakları sağlıyoruz?


 • Öncelikle yüksek tavanlı, konforlu salonumuzda sizi konuk ediyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp, tarzınıza uygun süslemeler yapıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizi gelecek misafir sayınıza göre düzenliyoruz. Davetli listenizi bize ulaştırmanı halinde kalabalık aileler için özel masalar hazırlıyoruz.

 • Düğün organizasyonlarınızda, son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Aynı zamanda fotoğraflarınızdan oluşturacağımız slayt gösterimiz ile konuklarınıza duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz.

 • Özgürce dans etmeniz için geniş bir pist alanı hazırlıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte, ışık şovlarımız eşliğinde, en güzel gününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

 • Düğün pastanızı özenle hazırlıyoruz. Misafirlerinize düğün pastanızı, kola, fanta ve su ikramlarımızı profesyonel garsonlarımızla servis ediyoruz. Düğünlerinizin yemekli olmasını isterseniz hijyenik mutfağımızda hazırladığımız özel menülerimizi konuklarınıza sunmanın mutluğunu yaşayacağız.

 • Salona girişinizi titizlikle hazırladığımız ışıklı gelin yolumuzdan yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik ilk dansınızda sizi sis ve volkan gösterisi bekliyor. Bu görsel şovu konuklarınızın çok beğeneceğinden eminiz.

 • Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız en güzel anlarınızın çekimlerini yapmak için düğün boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Fotoğraf çekimleriniz dışında kesintisiz düğün videonuzun kaydını da gerçekleştiriyoruz.

 • Konuklarınızın hakkınızda düşüncelerini yazıp geleceğe güzel bir hediye bırakmaları için anı defteri hazırlıyoruz. Düğününüzden sonra bu yazıları okurken çok duygulanacağınıza eminiz.Hayallerinizdeki düğün konseptini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız. Daha fazla bilgi almak ve Aydoğanlar Düğün Salonu Ereğli fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alparslan Mah AV.Rıza Deniz Oglu Caddesi No:9/A (PTT Yanı Kevransaray Arkası )

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aydoğanlar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.