Düğün Salonları Konya

Bahçesaray Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  60.000 - 80.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bahçesaray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL

Bahçesaray Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bahçesaray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bahçesaray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bahçesaray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Bahçesaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Bahçesaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Bahçesaray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bahçesaray Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bahçesaray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bahçesaray Düğün Salonu düğün dışında kına, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, piknik, baby shower, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Bahçesaray Düğün Salonu Hakkında

4. yılımızı tamamladık. Yüzlerce çifte ev sahipliği yaparak birbirinden farklı organizasyonlar yaptık. Bir sürü gülen yüzü geride bıraktık. 13-15 arası değişen profesyonel ekibimizle birlikte dahası için Ereglideyiz Bahçesaray Düğün Salonu Konya Ereğli olarak özel gün organizasyonlarınız için hazırız.

Zengin ve şık bir salona sahibiz. Bir düğün için isteyebileceğiniz her şeyi sizin için her geçen gün geliştiriyoruz. Trendleri ve teknolojiyi yakından takip ederek hizmet vermeye devam ediyoruz. Bünyemizde birçok hizmete ev sahipliği yapıyoruz. Bunlardan ilki gelin odası. Düğün öncesi dinlenmeniz ve ilk heyecanınızı atmanız için tahsis ediyoruz. Bir diğer hizmetimiz, iyi bir ses sistemi. Düğünün tadının çıkarılması gereken noktalarından biri de müziktir. Müziğin kaliteli bir ses sistemin yayılmasıyla kötü bir ses sisteminden yayılması arasında oldukça büyük farklılıklar vardır. Üçüncü olarak sayacağımız, çeşitli süsleme seçenekleriyle karşınızda olmamız. Taktan Hilton sandalyesine kadar birçok konuda size yardımcı oluyoruz. Dördüncü olarak, elektrik kesilmesi durumunda telaşa kapılmadan eğlencenize devam edebilmeniz adına güçlü bir jeneratör sistemine sahibiz. Bir diğer hizmetimiz, salona girdiğiniz anda yaptığımız volkan şov. Görsel bir şölen eşliğinde salona havalı bir giriş yapıyorsunuz. Ve bunun gibi daha fazlası için hazırız!

Çalıştığımız organizasyon firması dışında dilerseniz kendi firmanızı da getirebilirsiniz. Karşılıklı anlaştığımız sürece bizim için bir sıkıntı yok. Bu yüzden öncesinde bir araya gelerek çeşitli konular hakkında konuşuyor ve nasıl ilerlememiz gerektiği konusunda kararlar alıyoruz.

Kolonsuz, ferah salonumuzda ister ayakta nikah seçeneği isterse de standartların dışında bir organizasyon için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Adana Caddesi Torunoğlu mandıra arkası Türkmen Kavşağı, 42310 Ereğli, Konya

 • Adres tarifi:

  Adana yolu türkmen kavşağı

 • Haritadaki Konumu

  Bahçesaray Düğün Salonu Yol Haritası

Bahçesaray Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Z & F

Düğün Tarihi: 09.05.2016

Bu düğün salonu yeni bir mekan hatta havuzlu bahçesi yapım aşamasında. emsal salonlara göre oldukça şık, geniş ve ferah tercih ettiğimize memnun kaldık. bina apartman altı veya başka bir amaçla yapılmış değil sadece düğün salonu konseptine uygun yapılmış,ulaşım konusunda rahat ,araç park sorunu... devam 

Gizem & Ali

Düğün Tarihi: 05.09.2015

Baştan sona kusursuz bir düğündü. Bizimle ilgilenen yetkililer garsonlar çalışanlar hepsi çok ilgili özenli davrandılar. Burası yeni bir mekan hatta bahçesi hala yapım aşamasında bu yüzden biz kapalı salonunu tercih ettik ve tercih ettiğimize de çok memnun kaldık. İçerisi balo salonu gibi dekore... devam 

Gizem & Ali

Düğün Tarihi: 05.09.2015

5 EYLÜL 2015 de Bahçesaray Düğün Salonunda düğünümüzü gerçekleştirdik. Tercihimiz son derece doğruydu. Servis,ses ve ışık sistemi son derece başarılıydı . Bizlerle organizasyonumuzu yapan,son ana kadar destek olan Burak Beye göstermiş oldukları ilgiden, sunmul oldukları hizmetten dolayı çok... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.