Bahçesaray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bahçesaray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bahçesaray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Bahçesaray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bahçesaray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bahçesaray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Bahçesaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Bahçesaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Bahçesaray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bahçesaray Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bahçesaray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bahçesaray Düğün Salonu düğün dışında kına, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, piknik, baby shower, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Bahçesaray Düğün Salonu Hakkında

4. yılımızı tamamladık. Yüzlerce çifte ev sahipliği yaparak birbirinden farklı organizasyonlar yaptık. Bir sürü gülen yüzü geride bıraktık. 13-15 arası değişen profesyonel ekibimizle birlikte dahası için Ereglideyiz Bahçesaray Düğün Salonu Konya Ereğli olarak özel gün organizasyonlarınız için hazırız.

Zengin ve şık bir salona sahibiz. Bir düğün için isteyebileceğiniz her şeyi sizin için her geçen gün geliştiriyoruz. Trendleri ve teknolojiyi yakından takip ederek hizmet vermeye devam ediyoruz. Bünyemizde birçok hizmete ev sahipliği yapıyoruz. Bunlardan ilki gelin odası. Düğün öncesi dinlenmeniz ve ilk heyecanınızı atmanız için tahsis ediyoruz. Bir diğer hizmetimiz, iyi bir ses sistemi. Düğünün tadının çıkarılması gereken noktalarından biri de müziktir. Müziğin kaliteli bir ses sistemin yayılmasıyla kötü bir ses sisteminden yayılması arasında oldukça büyük farklılıklar vardır. Üçüncü olarak sayacağımız, çeşitli süsleme seçenekleriyle karşınızda olmamız. Taktan Hilton sandalyesine kadar birçok konuda size yardımcı oluyoruz. Dördüncü olarak, elektrik kesilmesi durumunda telaşa kapılmadan eğlencenize devam edebilmeniz adına güçlü bir jeneratör sistemine sahibiz. Bir diğer hizmetimiz, salona girdiğiniz anda yaptığımız volkan şov. Görsel bir şölen eşliğinde salona havalı bir giriş yapıyorsunuz. Ve bunun gibi daha fazlası için hazırız!

Çalıştığımız organizasyon firması dışında dilerseniz kendi firmanızı da getirebilirsiniz. Karşılıklı anlaştığımız sürece bizim için bir sıkıntı yok. Bu yüzden öncesinde bir araya gelerek çeşitli konular hakkında konuşuyor ve nasıl ilerlememiz gerektiği konusunda kararlar alıyoruz.

Kolonsuz, ferah salonumuzda ister ayakta nikah seçeneği isterse de standartların dışında bir organizasyon için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Adana Caddesi Torunoğlu mandıra arkası Türkmen Kavşağı, 42310 Ereğli, Konya

 • Nasıl gelinir?

  Adana yolu türkmen kavşağı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bahçesaray Düğün Salonu Yol Haritası

Bahçesaray Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Düğün Tarihi: 09.05.2016


Bu düğün salonu yeni bir mekan hatta havuzlu bahçesi yapım aşamasında. emsal salonlara göre oldukça şık, geniş ve ferah tercih ettiğimize memnun kaldık. bina apartman altı veya başka bir amaçla yapılmış değil sadece düğün salonu konseptine uygun yapılmış,ulaşım konusunda rahat ,araç park sorunu... devamı 

Gizem & Ali

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Baştan sona kusursuz bir düğündü. Bizimle ilgilenen yetkililer garsonlar çalışanlar hepsi çok ilgili özenli davrandılar. Burası yeni bir mekan hatta bahçesi hala yapım aşamasında bu yüzden biz kapalı salonunu tercih ettik ve tercih ettiğimize de çok memnun kaldık. İçerisi balo salonu gibi dekore... devamı 

Gi̇zem & Ali̇

Düğün Tarihi: 05.09.2015


5 EYLÜL 2015 de Bahçesaray Düğün Salonunda düğünümüzü gerçekleştirdik. Tercihimiz son derece doğruydu. Servis,ses ve ışık sistemi son derece başarılıydı . Bizlerle organizasyonumuzu yapan,son ana kadar destek olan Burak Beye göstermiş oldukları ilgiden, sunmul oldukları hizmetten dolayı çok... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.