Modern ve sadeYüksek tavanGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 1000 Kişi
75.000
60.000 TL
İncele
Tanyeli Grand & Diamond Düğün Salonları
5,0
(12 Yorum)
2. yıl
İzmit

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıEtkili havalandırmaGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yok

200 - 800 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele
Elmas Düğün Sarayı
3 Yorum
2. yıl
Derince

Modern ve sadeKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Masalhan Düğün Balo Salonu
1 Yorum
Derince
2 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

200 - 1300 Kişi
70.000
55.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Derince Düşler Düğün Sarayları

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Derince Tanyıldız Düğün Salonları

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Derince Mamikler Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Derince'deki Düğün Salonları

Kocaeli Derince düğün mekanları, unutulmaz bir davete imza atmanızı sağlayacak deniz ve göl manzaralı alanlara sahip. 400’den 1000 kişiye kadar misafirinizi bu alanlarda ağırlayabilirsiniz. Butik bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız Yenikent Mahallesi’ndeki salonların hemen hepsi az sayılı davetlere uygun alanlara sahip. Çenedağ’daki mekanlar ise kalabalık bir düğün yapmak isteyenler için oldukça ideal.

Dilediğiniz zaman davetinize ev sahipliği yapacak kapalı düğün salonları Derince’de bulunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlar ferah bir davet ortamı sağlıyor. Salonlarda bulunan geniş pistler, bütün konuklarınızın dans edebileceği genişliğe sahip. Bunun yanında pek çok mekanda misafirlerinizin dilediği zaman hava almasını sağlayacak balkon ve teras opsiyonu da bulunuyor.

Derince düğün salonları birbirinden güzel manzara seçenekleri sunuyor. Dağ, orman, bahçe ve park manzaralı mekanlar doğayla iç içe olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında. Özellikle Yenikent semtinde bu manzaraya sahip mekanları bulabilirsiniz. Ayrıca pek çok mekan merkezi konumda yer aldığı için şehir manzaralı birbirinden güzel salon seçenekleri bulmanız mümkün.

Birçok Derince düğün salonu, farklı davetlere de ev sahipliği yapıyor. Düğün dışında nişan, kına ve bekarlığa veda organizasyonları için de bu mekanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca Derince’deki salonlar hem yemekli hem de yemeksiz olarak davet düzenleme imkanı sunuyor. Davet türüne göre yapılan dekorasyonlar ve kullanılan masalar da özel olarak seçiliyor.

Derince Düğün Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Derince düğün salonları fiyatları Kocaeli’de bulunan birçok mekana kıyasla daha uygun rakamlar sunuyor. Bütçe dostu bir düğün yapmak istiyorsanız Yenikent’te bulunan düğün salonları ilk tercihleriniz arasında yer alabilir. Yüksek fiyat skalasına sahip mekanlar olsa da bu semtte her bütçeye uygun bir salon bulabilirsiniz. Bütçenizi belirledikten sonra isteklerinize en uygun semtteki düğün salonunu seçebilirsiniz.

Kocaeli Derince düğün salonlarında fiyatlar, alacağınız hizmetlere göre değişebiliyor. Mekanlar düğünlere özel standart hizmet paketleri sunuyorlar. Bu paketlere dekorasyon, organizatör ve servis ekibi gibi pek çok hizmet dahil ediliyor. Bunların dışındaki after ve before party veya nikah seremonisi gibi talepleriniz ise ekstra olarak ücretlendirilebiliyor. Bütçenize göre tercih yaparak uygun fiyatlı bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Derince düğün salonu fiyatları, düzenleyeceğiniz davet türüne göre değişiklik gösteriyor. Yemekli davetlerde mekanlar kişi başı üzerinden fiyatlarını belirliyorlar. Misafir sayınızla bu rakamı çarparak toplam bir fiyat elde edebiliyorsunuz. Yemeksiz bir düğün düzenleyecekseniz, ödeyeceğiniz fiyat alacağınız hizmetlere ve menü tercihinize göre toplam olarak belirleniyor. Bu yüzden yemeksiz düğünler yemeklilere kıyasla daha bütçe dostu oluyor.

Derince Düğün Mekanlarının Size Özel Hizmetleri

Derince‘de düğün salonları, profesyonel ve tecrübeli kadrolarıyla size en iyi şekilde hizmet veriyor. Organizasyon sorumluları sayesinde düğün alanını dilediğince süsleyebilirsiniz. Mekanın sunduğu konseptlerin dışına çıkmak istiyorsanız da başka bir organizatörle çalışma imkanınız bulunuyor. Bunun yanında güler yüzlü servis ekibi sizin ve konuklarınızın her türlü isteğine yardımcı olacaklar.

Düğün gününüzü ölümsüzleştirmek isterseniz Derince’deki salonlarda profesyonel kameramanlar bulunuyor. Düğün boyunca yapılan fotoğraf ve video çekimi sayesinde en güzel anılarınızı yıllar sonra bile hatırlayabileceksiniz. Düğünden sonra da beğendiğiniz fotoğrafları ve videoları alabiliyorsunuz. Diğer Kocaeli düğün salonlarındaki gibi Derince’deki bazı mekanlarda da özel konsept fikirleriniz var ise başka bir fotoğrafçıyla çalışma imkanınız bulunuyor.

Derince düğün salonları, yemekli davetler için menü seçiminizi kolaylaştıracak hizmetler sunuyor. Eğer yemekli bir davet düzenleyecekseniz, tercih yapmadan önce menü tadımı imkanınız bulunuyor. Bu sayede konuklarınızın ve sizin damak zevkinize uyacak bir menü oluşturabilirsiniz. Menüye ekstra ikram ve alkollü içecek ekleyebilirsiniz. Ayrıca küçük misafirleriniz için çocuk menüsü tercih edebilirsiniz.

Müzik ve eğlence, düğünlerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Unutulmaz bir düğün yaşamanız için mekanlar size yetenekli sanatçılarla çalışma fırsatı sunuyor. Her tarza uygun şarkılarla doyasıya eğleneceğiniz bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Farklı sanatçı ve müzisyen istekleriniz için mekanlarla önceden anlaşmanız gerekiyor. Ayrıca canlı müzik istemeyenler için bütün mekanlarda DJ opsiyonu da bulunuyor.

Derince‘de Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları