Derince Düğün Salonları

Derince düğün salonları Düğün.com aracılığıyla! Hayallerinin gerçekleşeceği gece için salon seçeneklerini değerlendir, düğününü planlamaya başla!

Elmas Düğün Sarayı
Üyelere
Özel Fiyat
60
2

İzmit’in eşsiz körfez manzarasında görkemli bir düğün gerçekleştirmek isteyen genç aşıklarımızı, 2014’ten beri hizmet veren Kocaeli Elmas Düğün Salonu’na bekliyoruz! Farklı kapasite ve...

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

30.000 TL Fiyat Al

Masalhan Düğün Balo Salonu
31
4

Masalhan Düğün Balo Salonu, Mayıs 2022’de keyifli bir kadınlar matinesi ile kapılarını açtı. İlk başta yerel sanatçılarımızın sahne aldığı bir mekanken kısa sürede Kocaeli Derince düğün salonları...

Başlangıç Fiyatı
20.000 - 30.000 TL
Kapasite
750-1.000

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kocaeli gibi büyük şehirlerde düğün mekanını önceden belirlemek oldukça mantıklı bir karar olacaktır. Zira talep fazla olduğundan özellikle hafta sonu günleri yer bulmak bir tarihten sonra oldukça güçleşebiliyor. Derince düğün salonları düğün gerçekleştirecek çiftlere bu noktada çeşitli alternatifler oluşturuyor. Farklı kapasite seçenekleri ve düğün, nişan, kına gibi özel günleriniz için mekan dışında sundukları yan hizmetlerle sizlerin taleplerini karşılayabilirler. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınızı uygun fiyat aralıklarında gerçekleştirebilirsiniz. Ekseriyeti geniş ve dizayn olarak düğünlere uygun salonları tanımanız ve fiyat almanız için araçlar Düğün.com'da mevcut. Açık, kapalı alanlar, alternatif ses ve ışıklandırma seçenekleriyle özel günlerinizde hizmetinizdeler.

Derince Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları