Düşler Düğün Sarayları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Düşler Düğün Sarayları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Düşler Düğün Sarayları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Düşler Düğün Sarayları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Düşler Düğün Sarayları Sıkça Sorulan Sorular

Düşler Düğün Sarayları düğün fiyatları ne kadar?

Düşler Düğün Sarayları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Düşler Düğün Sarayları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Düşler Düğün Sarayları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Düşler Düğün Sarayları 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Düşler Düğün Sarayları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Düşler Düğün Sarayları düğün dışında nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Düşler Düğün Sarayları Hakkında

35 yıldan fazla süredir içinde bulunduğumuz sektörde profesyonel hizmet için Yenikent Düşler Düğün Salonu adresimizde hizmete başladık. Keyif içerisinde çalıştığımız bir ekip kurarak davetlerinizi tasarladık. Çok kısa bir sürede sevginizi ve beğeninizi kazanarak Kocaeli’deki tercihiniz haline geldik… Şimdi ise sıra sizin düğününüzü organize etmekte!

Düşler Düğün Sarayı’nda konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak ve davetlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Hazırlıklarımıza başlamadan önce 2 farklı düğün salonumuzdan bir tanesini seçmeniz gerekiyor.

Salonlarımızdan bir tanesi; Beyaz napolyon sandalyeler ve mor renk masa örtüleriyle süslenmiştir. Kendinden desenli masa örtüleri tercih ettik. Masalarda; altın rengi suplalar ile ışıltılı şamdanlar yer alıyor. Beyaz gelin yolu sütunları üzerinde rengarenk çiçeklerle gelin yolu, salonun ortasında şık bir nikâh masası ve geniş bir dans pisti de tasarlanmıştır.

2. salonumuzda ise giydirme yapılmış sandalyeler kullandık. Beyaz masa ve sandalye örtüleri ile süslenmiş konuk masalarını; altın sarısı veya gümüş rengi sandalye arkalıklarıyla da renklendirdik. Şıklığıyla dikkat çekecek salonda; nikâh masası, gelin yolu, davetli masaları birbirine uyumlu olacak şekilde çiçeklere ve aksesuarlara da yer verdik.

Ayrıca ışıl ışıl dekore ettiğimiz salonlar, geniş ve ferah atmosferleriyle dikkat çekiyor. Rahat hareket edebileceğiniz büyük boş alanları ve dans pisti için fazlasıyla yer var. İklimlendirme, havalandırma, ses ve ışık sistemleri de son sistem. Konforunuz düşünülerek tasarlanan alanlarda iyi vakit geçireceksiniz.

Üstelik geceniz ikramlar, davet menüleri ve gösterişli sunumuyla tören havasında piste getirilen düğün pastasıyla taçlandırılıyor. Şık sunumlarla konuklarınız gece boyunca ağırlanıyor. Sahnede yerini alan müzisyenlerimizin başlattığı gece, uzun sürecek… Unutulmaz bir gece için tercihiniz, Düşler Düğün Sarayları!

Düğün hazırlıklarına başlamak için acele edin. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Düşler Düğün Salonu Derince iletişim formunu doldurmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yenikent Mah. Şehit öğretmen Erkan Aydın Cad. No: 34 Derince/ Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Düşler Düğün Sarayları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.