Erciyes Binicilik Balo & Davet Salonu
5,0
(163 Yorum)
4. yıl
Melikgazi
21 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otopark

875 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele
Florya Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu
5,0
(13 Yorum)
6. yıl
Kocasinan
4 saatte cevap verir

Yüksek tavanAsma katlı salonMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 700 Kişi
130.000
75.000 TL
İncele
Armonia Deluxe
4,7
(14 Yorum)
4. yıl
Talas
10 saatte cevap verir

Havuz başındaButik düğüne uygunModern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıAlkol servisi yok

100 - 1500 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele
Dorse Düğün Salonu
5,0
(27 Yorum)
3. yıl
Melikgazi
4 saatte cevap verir

Farklı konseptlerYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

200 - 875 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Anatolia Düğün Salonu
4,8
(21 Yorum)
8. yıl
Talas

Modern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Diva Premium Düğün Salonu
5,0
(90 Yorum)
7. yıl
Talas
20 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiJimmy-jibAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 600 Kişi
30.000
23.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Talas Keyf Düğün Balo Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Talas Yelken Düğün Salonları

100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Talas’taki Düğün Salonları

Talas düğün mekanları arayışındaki çiftler için ilçede kır bahçeleri, oteller, restoranlar, balo salonları ve sosyal tesisler mevcut. İlçedeki çok sayıda düğün salonu ise uygun fiyatlı ve kaliteli düğün gerçekleştirmek isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çoğu Talas düğün salonu ise kapalı salonlarının yanı sıra açık alanlara da sahip.

Bazı Talas düğün yerleri açılır-kapanır tavanlarıyla ister açık ister kapalı alanda organizasyon yapabilmenize olanak sağlıyor. İlçedeki açık alanlı düğün salonlarında havuz başı ve çim zemin bahçeler bulunabiliyor. Pek çok Talas düğün salonu balkona ve terasa sahip. İlçede bulunan düğün salonlarının kapalı alanları ise büyük oranda kolonsuz ve yüksek tavanlı.

Talas Belediyesi düğün salonu seçenekleri, şehir merkezine yakın konumlarda bulunuyor. Şehrin stresinden uzakta düğün gerçekleştirmek isterseniz de uygun mekan bulabilirisiniz. İlçede en çok düğün salonu Mevlana Mahallesi’nde bulunuyor. Mevlana Mahallesi dışında ise Yenidoğan ve Reşadiye mahallelerinde Kayseri’nin en şık düğün salonları yer alıyor. Ayrıca Bahçelievler Mahallesi’nde de düğün salonları yer alıyor.

Kayseri Talas düğün mekanlarının kapasiteleri değişiklik gösteriyor. İlçede yüksek kapasiteli mekanlardan daha küçük salonlara kadar her türlü seçenek bulunuyor. İlçedeki salonların kapasiteleri 300-400 ila 750-1.000 kişi arasında değişiyor. Düğün salonları Talas’ta şehir manzaraları sunuyor. İlçede park, kır, bahçe, doğa, dağ ve panoramik manzaralı düğün mekanları da bulunabiliyor.

Talas’taki Düğün Salonları Çiftlere Ne Tür Hizmetler Sunuyor?

Kayseri Talas düğün salonları, çiftlere düğün günü boyunca ihtiyaçları olacak hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu sunuyor. İlçedeki bütün düğün salonlarında organizasyon sorumlusu bulunuyor. Mekanların profesyonel organizasyon sorumluları tarafından isteğinize uygun konsept seçimi, süslemeler, düğün akışı ve oturma düzeni planlanıyor. İlçedeki salonlar organizasyon firmaları ile çalışmanıza da izin veriyor.

Mekanlarda ışık, ses ve sahne cihazlarının kurulumu da gerçekleştiriliyor. Cihazlar kurulduktan sonra ise gece boyu isteğinize göre orkestra veya DJ sahne alıyor. Siz salona girerken volkan, konfeti, sis ve ışık şovları düzenlenebiliyor. Ayrıca pek çok mekan fotoğraf ve video çekim hizmeti de sağlayabiliyor. Çoğu düğün salonu dışarıdan fotoğrafçı getirmenize de müsaade ediyor.

Düğün salonlarında slayt gösterimi de yapılabiliyor. Minik misafirler için ise bazı salonlarda animasyon gösterileri mevcut oluyor. Mekanlarda otopark bulunuyor. Bazı düğün salonları ekstra vale hizmeti de sağlayabiliyor. Mekanlarda gelin ve damat odaları da bulunuyor. Ayrıca isteğinize göre düğün pastası da hazırlanıyor. Talas düğün salonlarında kokteylli veya yemekli düğünler gerçekleştirebiliyorsunuz.

İlçedeki mekanlarda bulunan menüleri önceden tadarak salonlardan menüde değişiklik yapmasını talep edebiliyorsunuz. Talas düğün salonlarının yemekli menüleri, mekanlarda bulunan usta aşçılar tarafından hazırlanıyor. Sunum ise güler yüzlü servis ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. Farklı beslenen konuklarınıza özel menüler hazırlanabiliyor. Çoğu mekan dışarıdan catering firması ile anlaşmanıza da izin veriyor.

Talas Düğün Salonları Fiyatları

Kayseri düğün salonları arasında uygun fiyatlı birçok mekan Talas’ta yer alıyor. İlçedeki düğün salonları oldukça kaliteli olmalarına rağmen çok uygun fiyatlarla düğün gerçekleştirebiliyorlar. Fiyatlar orta ve uygun arasında her bütçeye hitap ediyor. İlçede düğün ücretleri yemekli organizasyonlarda kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Kokteylli düğünlerde ise belirli paket fiyatını ödemeniz gerekiyor.

İlçede düğün salonlarının fiyatları, mekanın şıklığına göre değişiyor. Ayrıca açık alana sahip mekanların fiyatları da biraz daha yüksek olabiliyor. Daha az kapasiteye sahip mekanlarda ise fiyatlar daha uygun olabiliyor. Havuz başı düğün imkanı sunan düğün salonları da daha yüksek fiyatlar talep edebiliyor. Kır ve park manzaralı mekanlarda da fiyatlar daha yüksek olabiliyor.

Talas’ta Bahçelievler ve Reşadiye mahallelerinde daha lüks mekanlar bulunuyor. İlçedeki en uygun fiyatlı salonlar ise Yenidoğan Mahallesi’nde yer alıyor. Mevlana Mahallesi’nde ise her bütçeye uygun düğün salonu bulunabiliyor. Fiyatlar, seçeceğiniz düğün paketine göre de değişebiliyor. İlçede yemekli düğünler kokteylli organizasyonlardan daha yüksek fiyatlara sahip. Ayrıca alacağınız hizmetler de fiyatı arttırabiliyor.

Düğün paketine dahil olmayan hizmetler mekan tarafından ekstra ücretlendiriliyor. Hafta içi düğün yapmak ise çoğu düğün salonunda hafta sonundan çok daha ekonomik bir seçenek. Talas’ta pek çok düğün salonu özel fiyatlar ve fırsat paketleri sunabiliyor. Ayrıca elinizi çabuk tutarak hem düğün tarihinizi yakalayabilir hem de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Talas Düğün Salonlarının Süslemeleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları