Emir Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Emir Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Emir Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Emir Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Emir Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Emir Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Emir Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Emir Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Emir Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Emir Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Emir Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Emir Düğün Sarayı düğün dışında bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Emir Düğün Sarayı Hakkında

Arnavutköy’de eğer bir düğün mekânın arıyorsanız sizi bu arayıştan kurtarıyoruz. Anadolu Mahallesi Necip Fazıl Caddesi’nde yer alan salonumuza sizi davet ediyoruz. Evlenecek olan çiftleri hayallerindeki düğün salonu ile buluşturmak amacı ile 5 yıl önce bir yola çıktık. Sektörde geçirdiğimiz bu 5 yılda birçok çiftin mutluluğuna ortak olduk. Özellikle düğün ve kına gecesi gibi en özel günlerde yanınızda yer alarak kusursuz hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Biz Emir Düğün Sarayı Arnavutköy olarak 1000 kişi kapasiteli salonumuzda özellikle büyük organizasyonlarınız için rahatlıkla hizmet verebiliyoruz. Asma katlı salonumuzun üst katında balkon gibi bir alan da yer alıyor. Bu şekilde size 2 katlı bir salon olarak hizmet veriyoruz. Salonumuzun alt katında yuvarlak masalar kullanırken; üst katı ise daha efektif kullanabilmek adına kare masalar ile düzenledik. Bu şekilde tüm misafirlerinizi istediğiniz oturma düzenini planlayarak salonumuzda ağırlayabiliyoruz.

Davetlilerinizin rahatlıkla bulabileceği bir konumda yer alan mekânımız geniş bir otopark alanına da sahip. Yaklaşık 200 araç kapasiteli olan otoparkımızda, tüm misafirleriniz özel araçları için rahatlıkla yer bulabiliyorlar.

Düğün organizasyonunuz için davetlilerinize yemek sunumu da gerçekleştirmek isterseniz bunun için size catering hizmeti de sunuyoruz. İstediğiniz menüyü en iyi şekilde davetlileriniz için hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Emir Düğün Sarayı olarak 12 kişiden oluşan profesyonel ekibi sayesinde size istediğiniz düğün gecesini gerçekleştirme sözü veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak salonumuzu bizzat kendiniz görmek isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Arnavutköy

 • Nasıl gelinir?

  Arnavutköy Merkezi'nden Boğazköy'e inen cadde üzerinde yer alıyor.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emir Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.