Antakya Tatlısöz Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya Alyans Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Antakya Ekmekçi Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya Samanyolu Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya Karaca Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya Nehir Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya Kuzenler Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Antakya Saray Plaza Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Antakya Aksan Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya Gürkan Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya Nisnengi Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya Erdem Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Antakya Prenses Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Antakya İpek Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Antakya’daki Düğün Salonları

Hatay’ın merkezi olan Antakya, aynı zamanda şehrin en geniş yüzölçümüne sahip ilçesi. Şehir genelindeki mekan dağılımına baktığımızda, düğün salonlarının ağırlıklı olarak Antakya’da yer aldığını görüyoruz. Antakya'daki düğün salonlarının bulunduğu mahalleler arasında Yavuz Sultan, Gültepe, Saraykent ve Akevler bulunuyor. Her bir mahalle farklı özelliklere sahip salonlar sunduğundan, çiftler istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabiliyor.

Antakya'da düğün salonlarının birçoğu ulaşım konusunda da büyük bir avantaja sahip. Şehir merkezine yakın olan salonlar hem şehir içinden hem de şehir dışından gelen konuklar için kolay bir erişim sağlıyor. Antakya düğün salonları genellikle geniş kapasiteleriyle de dikkat çekiyor. 50 kişilik küçük salonlardan 1.000 kişilik büyük salonlara kadar birçok seçenek mevcut!

Antakya'daki düğün salonları genellikle modern veya klasik tarzda dekore ediliyor. Bazı salonlar açık alanlarıyla da hizmet veriyor. Böylece yaz düğünleri için de mükemmel bir alternatif oluyorlar. Antakya düğün mekanları farklı taleplere cevap verebilen birçok seçeneğe sahip. Uygun fiyatlarla çiftlerin düğünlerini unutulmaz bir deneyime dönüştürmelerine yardımcı olmaları da büyük bir artı.

Antakya Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Hatay Antakya düğün salonları fiyatları; salonun bulunduğu mahalleye, kapasitesine, dekorasyonuna ve hizmetlerine göre farklılık gösteriyor. Şehir genelinde de İskenderun ve Samandağ gibi deniz kenarında yer alan ilçelere kıyasla Antakya düğün salonları fiyatlarının ortalamada seyrettiğini söyleyebiliriz. Haraparası, Gültepe, Narlıca, Bostancı, Akevler gibi mahallelerde yer alan mekanlar için daha uygun bir rakam ödeyebilirsiniz.

Hatay düğün salonları fiyatları mahalle bazında değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin; Antakya Belediyesi düğün salonunda şık atmosfer içerisinde ekonomik bir organizasyon yapmanıza imkan tanıyor. Avsuyu, Karlısu, Narlıca ve Büyükdalyan gibi mahallelerde de makul ücret ödeyebileceğiniz salon seçeneklerini bulabilirsiniz. Manzara, otopark, vale gibi ayrıcalıklı imkanlar sunan Antakya düğün salonları ise ortalamanın üzerinde fiyatlar talep edebiliyor.

Düğün salonlarının fiyatlarını etkileyen faktörler oldukça çeşitli. Fiyatlar, mevsime göre değişiklik gösterebiliyor. Özellikle yaz aylarında, düğün sezonu sebebiyle mekanlara talep yoğun olduğu için fiyatlar artabiliyor. Kış mevsiminde yapılacak düğünler gibi hafta içi organizasyonları da daha makul fiyatlı oluyor. Kampanyaları takip ederek özel fiyatlardan yararlanmanız mümkün. Taksitli ödeme seçenekleri ile kolaylık sağlayan salonları bulabilirsiniz.

Antakya’da düğün fiyatları ikram türlerine göre değişiklik gösteriyor. Yemekli düğünler, toplam fiyat yemeksiz başlangıç paketlerine göre bir tık daha yüksek bütçe gerektirebiliyor. Çünkü ödeyeceğiniz toplam tutar; davetli sayınız ve seçtiğiniz menü çarpılarak hesaplanıyor. Beyaz etli menüler tercih ederek organizasyonunuz için daha uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz. Paket haricinde istediğiniz tüm imkanlar için ayrıca bir bütçe hazırlamalısınız.

Düğün Salonları Antakya’da Çiftlere Hangi İmkanları Sunuyor?

Antakya Düğün Salonlarının Menüleri

Antakya’da düğün salonu araştırırken yemek servisi yapılmasına mı özen gösteriyorsunuz? O halde Antakya düğün salonlarının organizasyonlar için hazırladıkları özel menülerle tüm misafirlerin damak zevkine hitap ettiğini söyleyebiliriz! Bu menüler arasında geleneksel Türk mutfağından seçmeler, Akdeniz mutfağı ve dünya mutfağı yer alıyor. Ayrıca farklı beslenme alışkanlıklarına sahip davetliler için de özel menüler sunuluyor.

Önceden sayı iletmeniz doğrultusunda; diyabet, kosher, vegan, vejetaryen ve çocuk menülerini hazırlamalarını mekandan talep edebilirsiniz. Menüler içerisinde; çeşitli soğuk ve sıcak mezeler, ana yemekler, tatlılar ve içecekler yer alıyor. Özellikle de mezelerin ve et yemeklerinin popüler olduğu Hatay Antakya’da yapacağınız düğününüz için kokteylli menü seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Abagannuç, fellah köfte, humus, kaytaz böreği, muhammara gibi lezzetleri hazırlayabilirler. Eğer kendi mutfaklarıyla hizmet veremiyorlarsa, dışarıdan catering firması ile çalışmanıza müsaade ediyorlar. Antakya düğün salonları, özel menüleri ile çiftlerin hayallerindeki yemekli daveti gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca tadına doyulmaz lezzetler, kaliteli ve şık sunumlarla profesyonel servis personelleri tarafından ikram ediliyor.

Şehir genelinde düğün salonları bakımından yoğun olan Antakya’da doğru mekan tercihi yapabilmeniz için aradığınız özellikleri belirlemelisiniz. Bu özelliklere uygun olarak bulunduğunuz sayfadaki filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Kriterlerinizi karşılayan salonları gidip görmenize gerek kalmadan görsellerini ve hizmet detaylarını inceleyebilir; zamandan tasarruf edebilirsiniz. Size özel ücretsiz fiyat tekliflerini almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları