Nispera Event
5,0
(24 Yorum)
4. yıl
Çukurova

Göl manzaralıButik düğüne uygunModern ve sadeAçılır-kapanır tavanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzik / DJ

300 - 1000 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

Ceyhan Park 322

100 - 450 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Ceyhan Sis Müzikhol

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Ceyhan Venüs Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Ceyhan Tuncay Karabay Balo Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ceyhan’daki Düğün Salonları

Adana’nın en büyük nüfusa sahip ikinci ilçesi olan Ceyhan hem tarihi hem de sosyal yönden oldukça gelişmiş bir yer. İlçede kaleler ve kervansaraylar gibi pek çok tarihi eser mevcut. Oldukça gelişmiş bir ilçe olması nedeniyle her türlü organizasyonu gerçekleştirmeye uygun mekan bulunabiliyor. Ünlü Ceyhan Nehri sayesinde Adana’da organizasyonlar için en popüler ilçelerin başında.

Ceyhan’da yapılabilecek organizasyonlar arasında düğünler, kına geceleri, bekarlığa vedalar, nişanlar ve söz organizasyonları gibi pek çok seçenek bulunuyor. İlçede düğün yapacak çiftler için ise pek çok mekan seçeneği bulunuyor. İlçede düğünlerinizi kır bahçelerinde, düğün salonlarında, otellerde veya sosyal tesislerde gerçekleştirebilirsiniz. Ceyhan’da düğün salonları uygun fiyatları ve çeşitlilikleri ile çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

İlçedeki tüm düğün salonları merkezi konumlarda bulunuyor. Düğün salonları Ceyhan’da Mithatpaşa, Aydemiroğlu, Namık Kemal, Tavşantepe, Kaltakiye mahallelerinde yer alıyor. İlçede nehir kenarında veya orman içerisinde mekanlar da mevcut. İlçedeki düğün salonlarının sahip olduğu manzaralar arasında kır, bahçe, doğa, nehir ve park manzaraları bulunuyor. Mekanların büyük çoğunluğu ise şehir manzarasına sahip.

Ceyhan düğün salonlarının yarısı kadarı açık alanlara da sahip. Bazı salonlar ise açılır-kapanır tavanlarıyla ister açık ister kapalı alanda düğün yapabilmenizi sağlıyor. İlçedeki açık mekanların bahçeleri mevcut. Bazı salonlardaysa balkon veya teras bulunabiliyor. Bütün Ceyhan düğün mekanlarının kapalı alanları yüksek tavanlı ve kolonsuz olduğu için ferah ve şık bir organizasyon imkanı sunuluyor.

Ceyhan Düğünlerinde Sunulan Hizmetler

Ceyhan’daki salonlarda, farklı ihtiyaçlara yönelik farklı düğün paketleri sunuluyor. Mekanlar düğün yapacak çiftlere organizasyon hizmeti sunuyor. Bu hizmet dahilinde mekanda bulunan organizasyon sorumlusu tarafından hayalinizdeki düğün öğrenilerek ona uygun konsept ve renk seçimi yapılıyor. Ayrıca organizasyon sorumluları düğünün birçok ayrıntısıyla sizin yerinize uğraşıyor. Farklı konseptler istediğinizde mekanların neredeyse hepsinde dışarıdan organizasyon firmalarıyla çalışabiliyorsunuz.

İlçedeki tüm salonlarda ışık, ses ve sahne cihazlarının kurulumu sağlanıyor. Mekanlar müzik hizmeti de veriyor. Salonlarda çoğunlukla orkestra ve sanatçılar sahne alıyor. Pek çok Ceyhan düğün salonu tarafından fotoğraf ve video kamera çekimi hizmeti de veriliyor. Ayrıca bazı mekanlar dışarıdan fotoğrafçı getirmenize de izin veriyor. Salonlarda barkovizyon ve slayt gösterimleri de yapılıyor.

Ceyhan düğün salonlarında rengarenk ışık ve led gösterimleri, volkan ve konfeti şovları yapılıyor. Mekanlar ayrıca düğüne katılamayan konuklarınız için canlı yayın da gerçekleştirebiliyorlar. İlçedeki tüm düğün salonlarında gelin ve damat için hazırlık odaları bulunuyor. Ayrıca mekanlar otoparka da sahipler. Düğün salonları isteğinize göre düğün pastaları da hazırlayabiliyorlar.

Ceyhan’daki düğün salonlarında yemekli ve kokteylli düğünler organize edebilirsiniz. Mekanlarda konuklarına sunulacak lezzetler usta şefler tarafından hazırlanıyor. Ayrıca salonlarda bulunan güler yüzlü servis ekipleri tarafından konuklarına hizmet veriliyor. Mekanların kokteylli menülerinde yaş pasta, kuru pasta ve kuruyemiş gibi aperatifler ikram ediliyor. Menülerin yanında muhakkak meşrubat çeşitleri de bulunuyor.

Yemekli menülerde ise sabit menü seçenekleri arasından seçim yapabiliyorsunuz. Menüdeki yemekler hazırlanırken kaliteli ve günlük malzemeler kullanılıyor. Çoğu mekan menü tadımı ve menüde değişiklik yapmana da izin veriyor. Ayrıca isterseniz dışarıdan catering firmaları ile de anlaşabiliyorsunuz. Çoğu mekanda çocuklara veya farklı beslenme alışkanlıklarına sahip konuklarınıza özel menüler de hazırlanabiliyor.

Ceyhan Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Adana Ceyhan düğün salonları, her çiftin bütçesine hitap ederek yüzleri güldürüyor. İlçede yüksek fiyatlıdan uygun fiyatlıya çok fazla mekan seçeneği yer alıyor. Ceyhan düğün salonlarının büyük bir kısmı ise makul fiyatlara sahip. İlçede bulunan düğün salonlarında ödenecek tutar; yemekli düğünler için kişi başı üzerinden hesaplanırken, kokteylli organizasyonlarda paket fiyatı üzerinden hesaplanıyor.

İlçedeki mekanların fiyatları, Adana düğün salonlarının ortalamasına oldukça yakın. Açık alana sahip Ceyhan düğün salonlarının fiyatları biraz daha yüksek olabiliyor. Ayrıca ortalamadan daha şık ve daha popüler düğün salonları için de yüksek bir ücret ödeyebilirsiniz. İlçedeki yemeksiz başlangıç paketleri ise ekonomik düğünlere imkan tanıyor. Beyaz etli yemekli menüler de kırmızı etlilere göre çok daha uygun.

Orman içerisinde bulunan çoğu Ceyhan düğün salonu Adana’da daha yüksek fiyatlara sahip. Mekanların manzaraları da fiyatlarını etkileyebiliyor. Mekanın nehir manzaralı olması fiyatını oldukça arttırabiliyor. Kır, bahçe ve doğa manzaralı mekanlar da ilçede daha yüksek fiyatlara sahip oluyorlar. Mithatpaşa Mahallesi’nde fiyatlar daha yüksek. İlçede en uygun fiyatlı mekanlar Kaltakiye, Aydemiroğlu ve Tavşantepe mahallelerinde bulunuyor.

Ceyhan’da Düğün Salonu Neye Göre Seçilir?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları