Venüs Düğün Salonu

E-posta Gönder

Venüs Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Venüs Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Venüs Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Venüs Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Venüs Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Venüs Düğün Salonu} düğün fiyatları ne kadar?

Venüs Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Venüs Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Venüs Düğün Salonu} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Venüs Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Venüs Düğün Salonu} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Venüs Düğün Salonu düğün dışında parti, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Venüs Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllar boyunca Ceyhan Düğün Salonu olarak Adana’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne özel günlerini bizim ev sahipliğimizde kutlamak isteyen çiftlere kaliteli hizmet veriyor, mutlu bir şekilde salonumuzdan ayrılmalarını sağlıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken en küçük ayrıntıya bile önem veriyoruz. Konuklarımızın özel hissetmesi sağlayarak güzel bir gün geçirmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonları dışında; nişan kutlamaları, sünnet, kına ve bekârlığa veda partisi, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Düğün organizasyonlarınızı Venüs düğün salonu ayrıcalığıyla kutlamaya ne dersiniz? Salonumuzun fiziki yapısından bahsetmek gerekirse; yüksek tavan ve kolonsuz bir salona sahibiz. 400 ve 500 kişiyi rahat bir şekilde ağırlayabiliyor, gün ışığı aydınlatmalarımız sayesinde kendilerini açık alanda gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olduğundan dolayı her mevsim rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.

Salonumuzda masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyoruz. Düğün organizasyonunuzu konsept bir şekilde kutlamak isterseniz anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ederek size özel konsept yaratıyoruz. Gelin damat masası süslemelerinde güncel ve trende uygun aksesuarlar kullanıyor, masa arkasına konseptle uyumlu tak yerleştiriyoruz.

Gerek ses düzeni gerek sahne kurulum için kullanılan ekipmanlar hepsi son teknoloji ve kalitelidir. Sevdiklerinizle birlikte eğlenirken cızırtısız müzikler dinleyerek sorunsuz bir gün geçirebileceksiniz. Organizasyon öncesinde profesyonel orkestra ve ses sanatçımızla görüşerek düğününüzde çalınacak şarkı listesini oluşturabilir, salona girişi müziği ve dans müziğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Adana Ceyhan Venüs Düğün Salonu olarak çiftler ve aileler tarafından tercih edilen düğün salonlarından biriyiz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz bu özel günü bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, organizasyon hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Aydemiroğlu Mahallesi, Atatürk Cd. No:64, 01920 Ceyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Venüs Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.