Tuncay Karabay Balo Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tuncay Karabay Balo Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Tuncay Karabay Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Tuncay Karabay Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tuncay Karabay Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tuncay Karabay Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Tuncay Karabay Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Tuncay Karabay Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tuncay Karabay Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tuncay Karabay Balo Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tuncay Karabay Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tuncay Karabay Balo Salonu düğün dışında sünnet düğünü, nişan, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Tuncay Karabay Balo Salonu Hakkında

Hayallerinizi süsleyen düğün organizasyonunuzun aynısını yaşamaya hazır mısınız? Tuncay Karabay Balo Salonu olarak uzun yıllar boyunca Adana’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutlu günlerine ortak olduk. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı çiftlerin bugünü kusursuz bir eğlenceyle kutlamalarını sağlıyoruz.
Düğün organizasyonları dışında kına ve bekarlığa veda partisi, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Lokasyonumuz size ulaşım kolaylığı sunuyor böylece davetliler düğün gününüzde rahatça salonumuza ulaşabilecekler. Salonumuz kolonsuz olduğu için davetlilerin ve sizin görüş açısını kapanmadan oyun pistini rahatlıkça izleme imkanı sunuyoruz. Salonumuz yüksek tavan olduğu için ferah bir ortamda eğlenebilir geniş oyun pistimizde rahatça oynayabileceksiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibariyle tarzınızı öğreniyor ve mekanımızı istediğiniz şekilde süslüyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz. Gelin damat masasına ekstradan önem veriyor, seçtiğiniz renkle süslüyor, masa arkasına çiçekli tak kuruyoruz. Konsept bir organizasyon geçirmek istiyorsanız dışarıdan organizasyon firması getirebilir tarzınıza uygun bir şekilde salonu süsleyebilirsiniz.

Salona ilk girdiğiniz andan itibaren ışıklarımız sizi takip ediyor. Seçtiğiniz müzikte ilk dansınızı ederken kaliteli ışık sistemimizden dolayı fotoğraf ve videolarda aydınlık çıkmanızı sağlıyor olacak. Bir düğünün olmazsa olmazı müziklerdir. Profesyonel orkestra ve canlı müzik sanatçımızın çaldığı şarkılar eşliğinde eğlenebilir, yıllar geçse de unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

Tuncay Karabay Düğün Salonu Adana özel gün kutlamaları için ilinde çiftler ve aileler tarafından tercih edilen adreslerde biri. Her bütçeye uygun paket fiyatları sunuyor, kusursuz eğlence geçirebilmeniz için titizlikle çalışıyoruz. Paket içeriğinde bulundan kuru pasta, düğün pastası, çerez ve meşrubatları kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyoruz. Siz de hayatınızın önemli anı olan düğün gününüzü bizim ev sahipliğimizde geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Çetinkaya Karşısı Ceyhan / Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tuncay Karabay Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.