Hem Göze Hem Damağa: Nefis Nişan Pastası Modelleri

Nişanını evde de yapsan, mekanda organizasyon da düzenlesen o pasta alınacak! Zaten nişan masanın en göz dolduran unsurlarından biri nişan pastası olmalı; yanındaki kurabiyeler ve diğer ikramlıklar da eşlik etmeli ona. Kafanda bir nişan pastası modeli belirledin mi? Biz senin için birbirinden farklı pasta modellerini listeledik. Bu nişan pastaları sana fikir verebilir.

Cupcake Nişan Pastası

Görsel Numarası: D539454

Cupcakelerden kopamayanlardan mısın? E o zaman neden nişan pastan da rengarenk cupcakelerden oluşmasın? Hatta illa pasta kesmeni isteyen aile fertleri için en üst kısmında küçük bir yaş pasta bile var. Özel pasta siparişi verirken cupcakelerin neli olmasını, nasıl süslenmesini ve hangi renklerdeki kaplarda servis edilmesini istediğini belirtebilirsin. Böylelikle nişanında tam da senin istediğin lezzette ve görüntüde bir pasta kesmiş olursun.

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Renkli Nişan Pastası

Görsel Numarası: D1013294

Nişan pastası modellerinde renkli olanlar çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle de hazırladıkları nişan konseptinin rengine uygun tonların pastalarda kullanılmasını istiyorlar. Bu nişan pastası modelinde kullanılan suluboya tekniği sana konsept açısından da fikir verebilir. Yaptıracağın nişan kurabiyelerinde ve aksesuarlarda da aynı tekniği kullanabilirsin. Ayrıca canlı çiçeklerin de nişan pastalarına çok yakıştığını belirteyim. Nişan pastası fiyatları için de pastacılardan teklif alabilirsin.

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, isteklerine uygun 5 pastacıdan ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Donut Nişan Pastası

Görsel Numarası: D1004295

Nişan pasta modellerinde donutlarla yapılanına denk gelmiş miydin? Az rastlansa da nişan törenlerinin parlayan yıldızlarından biri olduğu kesin. Kat kat sunum tabaklarındaki donutların özellikle açık alanda yapılan nişanlara yakıştığını düşünüyorum. Hem damak zevkine göre de donut pastanı şekillendirebilirsin. Sen nasıl istersen: Çilekli, vanilyalı, çikolatalı, karışık! Nişan pastası sipariş etmeden önce bu modeli de bir düşün.

Ebru Doğan

Bu pastacı ile çalışmak ister misin?


Kare Nişan Pastası

Görsel Numarası: D1013710

Kare nişan pastası modellerinde de seçenek çok fazla. Sade bir model seçebileceğin gibi gösterişli, şeker hamurlarıyla süslenmiş bir pastayı da tercih edebilirsin. Ama benim şimdi sana önereceğim pasta biraz daha farklı. 3 katlı bir model ve her katında ay, gün, yıl yazıyor. Sonra bu rakamların birleşimi senin nişan tarihini ortaya çıkarıyor. Ayrıca bu pastayla çektirdiğin nişan fotoğraflarında da tarihi ölümsüzleştirmiş oluyorsun.

Nişan mekanını seçmeden önce bu listeye göz at: İstanbul'daki Samimi ve Küçük Nişan Mekanları

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Tek Katlı Nişan Pastası

Görsel Numarası: D540062

Tek katlı nişan pastası modelleri hoşuna gidiyorsa ve tercihini bundan yana yapmak istiyorsan süslemesine çok özen göstermelisin. Yani tek katlı sade bir pasta nişan törenin için basit kalabilir. O nedenle bu modeldeki gibi çiçeklerle süslenmiş, kaplaması dikkat çekici renklerde yapılmış bir tek katlı pasta tercih edebilirsin. Üzerindeki süslemeler sayesinde nişan masasının ilgi çeken detaylarından biri olacaktır.

Tek katlı modelleri söz pastalarında da sıklıkla görüyoruz. Bu pasta modelleri de sana fikir verebilir: Farklı Tarzlara Hitap Eden 15 Söz Pastası Modeli

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Şeker Hamursuz Nişan Pastası

Görsel Numarası: D895913

Semi naked -yarı kaplamalı- pastalar da baharda yapılan nişanlarda kullanılabilecek modellerden. Şeker hamuru ve aşırı krema sevmeyenler için biçilmiş kaftan. Kekinin ve içerisindeki ekstra meyve gibi malzemelerin tadını net alabiliyorsun bu pastada. Daha doğal ürünler kullanmayı tercih eden çiftler genelde bu tarzda pastalar yaptırıyorlar. Üzerindeki canlı çiçekler de mevsimine göre değiştirilebilir. Hatta pastanın üzerinde tarçınlar, cevizler de süsleme için kullanılabilir. Peki nişan pastası fiyatları nasıl? Senin için araştırdık, yazdık: İstanbul'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kremalı Nişan Pastası

Görsel Numarası: D977106

Sonbahar konseptindeki nişan törenleri için uygun olan bir pasta modeli. Üzerindeki kahve tonları ve kozalağın katmanlarına benzeyen kremalı dış kaplaması ile çok hoş görünüyor. Dilersen üzerini kurumuş otlar ve turuncu yapraklarla da süsleyebilirsin. Tabii senin damak zevkine kalmış bir durum ama pastanın içerisinde de kestane, ceviz gibi malzemeler kullanılabilir. Ayrıca pastanın servis tabağının kütükten yapılmış olmasına da dikkat çekmek istiyorum. Güzel bir detay.

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Butik Nişan Pastası

Görsel Numarası: D830684

Belki de şimdi "Flamingo ne alaka?" diyeceksin. Dur, hemen ön yargıyla yaklaşma. Eğer diğerlerinden farklı bir nişan yapmak, standartların dışına çıkmak istiyorsan kendine özgün bir konsept belirleyebilirsin. Bu flamingo da olabilir, notalarla donatılmış bir müzik konsepti de olabilir. En güzel nişan pastaları senin tarzını yansıtanlardır! Hem pastanın üzerindeki flamingo figürleri seni ve müstakbel eşini temsil eder. Dilersen bunu biri erkek biri dişi iki sevimli kedi bile yaptırabilirsin.

Ebru Doğan

Bu pastacı ile çalışmak ister misin?

Tatlı Kaçamak Pastahanesi

İstanbul

0216 706 2602


Pembe Çiçekli Nişan Pastası

Görsel Numarası: D851205

Bu pasta modelini özellikle kışın yapılacak nişan törenleri için öneriyorum. Üzerindeki çiçeklerle ortaya çıkan sade şıklık da çok hoş görünüyor. Önceden beyaz nişan pastası çeşitleri o kadar da yaygın değildi. Ancak son dönemlerde nişan törenlerindeki süslemelerde, pastalarda ve hatta nişan elbiselerinde beyaz renge sıklıkla rastlıyoruz. Özellikle ünlülerin nişan elbiselerinde beyazı ağırlıklı olarak kullandıklarını buradan görebilirsin: Ünlülerin Nişan Elbiselerini Görmeden Nişanlığını Alma!

Ebru Doğan

Bu pastacı ile çalışmak ister misin?


Gold Nişan Pastası

Görsel Numarası: D981693

İhtişam seven gelin adayları, bu model tam sizlik! Altın renginden yapılan pasta kaplaması, inci şeklindeki süslemeleri ve üzerindeki beyaz gül detayıyla tam anlamıyla asaleti temsil ediyor. Kapalı alanlarda yapılan nişan törenleri için uygun olan bu modeli altın rengindeki cupcakelerle tamamlayabilirsin. Bu arada nişan pastası modelleri ve fiyatları için pastacıların sayfalarını inceleyebilirsin.

Ebru Doğan

Bu pastacı ile çalışmak ister misin?


Butik Nişan Pastası

Görsel Numarası: D540076

Buram buram sonbahar! Sütlü kahve tonlarında kaplanmış olan bu nişan pastası modelinin üzerindeki çiçeklerde de aynı tonlara yer verilmiş. Ama sen dilersen böyle bir pastayı çiçekler yerine şeker hamurundan yapılmış kahverengi ve turuncu yapraklarla da süsleyebilirsin. Hatta üzerine senin ve nişanlının yolculuk temalı figürlerini yaptırabilirsin. "Peki bu kadar detayı kim yapacak?" diyorsan bak burada bir yazı var: Nişan Pastası Yaptırabileceğiniz Butik Pastacılar

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

İki Katlı Nişan Pastası

Görsel Numarası: D539768

Gelin adaylarının büyük bir kısmı nişan masalarında daha çok pembe ve mavi ağırlıklı süslemelere yer veriyorlar. Pembe çiçekli cupcakeler, mavi süslemeli nişan kurabiyeleri... İşte bu pasta modeli de tam o masalara uygun olarak tasarlanmış. Şeker hamuru kullanılarak yapılmış büyük çiçeklerinin yanı sıra kaplamanın üzerindeki beyaz dantel detayları da güzel görünüyor. Hatta dilersen nişanlınla baş harflerinizi de pastanın üzerine ekleyebilirsin.

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Harfli Nişan Pastası

Görsel Numarası: D539770

Pastanın kaç katlı olacağına karar veremediysen iki katlı nişan pastası modelleri senin için ideal olacaktır. Nişan pastanın 7-8 katlı olmasına gerek yok. Ama aynı zamanda bir doğum günü pastasından daha gösterişli olmasını sağlamalısın. Mesela bu modelde pastel tonlardaki şeker hamurundan yapılmış çiçekler ve üzerinde yer alan altın rengindeki harfler sade pastaya ayrı bir şıklık kazandırmış. Sen de pastanda böyle detaylara yer verebilirsin!

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Şeker Hamurlu Nişan Pastası

Görsel Numarası: D743385

Şeker hamurlu pasta modellerinden birine geldi şimdi sıra. Gördüğün gibi sadece kaplamasında şeker hamuru kullanılmış. Bu nedenle şeker hamurunun pastanın lezzetini değiştirmesinden korkmana gerek yok. Pastanın dış kısmına güller ve harfler dışında bir süsleme yapılmaması da hoş bir detay olmuş. Ayrıca sade nişan pastası fiyatları diğerlerine göre daha uygun oluyor, bu açıdan da avantajlı olabilirsin.

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sade Nişan Pastası

Görsel Numarası: D966325

"Ben o kadar detaylı pasta modelleri istemiyorum. Sade olsun." diyorsan senin için güzel bir model buldum. Üzerinde sadece iki tane çiçek ve isimler var. Dilersen sen isimlerin yazdığı aksesuarı bile kullanmayabilirsin, zevkine kalmış. Ancak böyle bir pasta seçeceksen nişan masanı doldurman için kurabiyeleri ve diğer ikramlıkları bol bol sunmalısın. Hatta dantel desenli nişan kurabiyeleri böyle bir pastanın yanında çok hoş görünecektir. Bu arada nişan masanı nasıl süsleyeceğine hala karar veremediysen bu yazıyı incele:Birbirinden Şık Söz ve Nişan Masası Süsleme Fikirleri

Ebru Doğan

Bu pastacı ile çalışmak ister misin?


Naked Nişan Pastası

Görsel Numarası: D539478

2017-2018 dönemindeki trendlerde değişik nişan pastaları ön planda oldu. Bu değişik pastalardan biri de naked -yani kaplamasız- pastalar! Bu model de kaplamasız pastaların en net örneği. Eğer sen de rustik veya bohem konseptin ağır bastığı bir nişan töreni yapmak istiyorsan bu pastaları tercih edebilirsin. Bu arada nişan organizasyonun için farklı fikirler arıyorsan seni böyle alalım:İlginç Nişan Organizasyonu Fikirleri

Ebru Doğan

Bu pastayı yapabilecek firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Düğün Pastası kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Pastası Firmaları

Düğün Pastası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum