Dieskitchen

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Cupcake

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Diyabet, Laktozsuz, Fındıksız
  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? İsteğe bağlı

Önerilen Firmalar

Pastamburada
20

Bahçelievler

Pastamburada

Kenda Cakes
28 7

Eyüp

Kenda Cakes

Fırınım Gıda
23 9 8

Zeytinburnu

Fırınım Gıda

Hakkında

Hayatınızın en unutulmaz ve mutluluk ile dolu gününün daha da güzelleşmesini sağlayan bir iş yapıyoruz. Dieskitchen olarak kuşkusuz herkesin sevdiği şeyler üretiyoruz. Yani pastalar yapıyor ve bunları en özel günler için özenle hazırlıyoruz. Ben Dilanur, çok uzun zamandır ilgilendiğim ve heyecanla öğrendiğim işimi yani pastacılığı severek yapıyorum. Mesleğimi pasta tasarımcısı ve şeker artisti olarak tanımlıyorum. Hatırı sayılır bir süredir de pastanemi açtım ve burada hayallerimi gerçekleştiriyorum.

Pastanemde işini en az benim kadar seven ve profesyonelce yapan güler yüzlü ve titiz bir ekip ile çalışıyorum. Onlar sayesinde eksiksiz bir şekilde pastalarımızı yapabiliyor ve siparişlerimizi olması gerektiği gibi ve tam da vaktinde yetiştiriyoruz. Tüm hizmetlerimize ek olarak talep geldikçe evlenecek olan çiftler için düğünlerinin pastalarını yapıyoruz. Dilim limiti ve boyut standardı koymadan talep neyse ona göre pastalar çıkarabiliyoruz. Bizimle düğüne en az birkaç hafta kala iletişime geçmeleri şartı ile elbette. Bunu bizden çok onların iyiliği için yapıyoruz çünkü yetişmeme ve değişiklik gibi konulara takılmadan zamanında ve eksiksiz teslim etmek istiyoruz.

Biz tamamen kişiye özel tasarım pastalar yapmamız ile biliniyoruz ve basmakalıp pastacılıktan oldukça uzak duruyoruz. Çiftlerin özel bir istekleri varsa muhakkak gerçekleştiriyoruz ve bunları da öğrenmek için mutlaka onlarla birebir görüşüyoruz. Sevdikleri neler varsa hobileri, zevkleri ve istekleri dâhil her şeyi soruyoruz. Sonuçta onlara lezzetli ve bir o kadar da görsel açıdan göz alıcı bir pasta yapıyoruz. Pasta içeriğinde çikolalalar, meyveler, krokan veya oreo gibi farklı tatlar kullanıyor, pasta kreması veya şeker hamuru ile pastayı son haline getiriyoruz.Katkı maddesi ve kalitesiz ürünler kullanmaksınız hazırladığımız pastalarımızı gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz.

Dieskitchen ile iletişime geçmek ve tasarım pasta fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerindeki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Dilanur Esen

  • Adres: Zuhuratbaba Mah. Sağlık Sok. 8/5 Bakırköy / İstanbul

Dieskitchen Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!