Düğün Pastası İstanbul

Dieskitchen

  • Min. Dilim Fiyatı
    100-150 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dieskitchen Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
100-150 TL
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Cupcake

Dieskitchen Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Diyabet

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Dieskitchen Hakkında

Hayatınızın en unutulmaz ve mutluluk ile dolu gününün daha da güzelleşmesini sağlayan bir iş yapıyoruz. Dieskitchen olarak kuşkusuz herkesin sevdiği şeyler üretiyoruz. Yani pastalar yapıyor ve bunları en özel günler için özenle hazırlıyoruz. Ben Dilanur, çok uzun zamandır ilgilendiğim ve heyecanla öğrendiğim işimi yani pastacılığı severek yapıyorum. Mesleğimi pasta tasarımcısı ve şeker artisti olarak tanımlıyorum. Hatırı sayılır bir süredir de pastanemi açtım ve burada hayallerimi gerçekleştiriyorum.

Pastanemde işini en az benim kadar seven ve profesyonelce yapan güler yüzlü ve titiz bir ekip ile çalışıyorum. Onlar sayesinde eksiksiz bir şekilde pastalarımızı yapabiliyor ve siparişlerimizi olması gerektiği gibi ve tam da vaktinde yetiştiriyoruz. Tüm hizmetlerimize ek olarak talep geldikçe evlenecek olan çiftler için düğünlerinin pastalarını yapıyoruz. Dilim limiti ve boyut standardı koymadan talep neyse ona göre pastalar çıkarabiliyoruz. Bizimle düğüne en az birkaç hafta kala iletişime geçmeleri şartı ile elbette. Bunu bizden çok onların iyiliği için yapıyoruz çünkü yetişmeme ve değişiklik gibi konulara takılmadan zamanında ve eksiksiz teslim etmek istiyoruz.

Biz tamamen kişiye özel tasarım pastalar yapmamız ile biliniyoruz ve basmakalıp pastacılıktan oldukça uzak duruyoruz. Çiftlerin özel bir istekleri varsa muhakkak gerçekleştiriyoruz ve bunları da öğrenmek için mutlaka onlarla birebir görüşüyoruz. Sevdikleri neler varsa hobileri, zevkleri ve istekleri dâhil her şeyi soruyoruz. Sonuçta onlara lezzetli ve bir o kadar da görsel açıdan göz alıcı bir pasta yapıyoruz. Pasta içeriğinde çikolalalar, meyveler, krokan veya oreo gibi farklı tatlar kullanıyor, pasta kreması veya şeker hamuru ile pastayı son haline getiriyoruz.Katkı maddesi ve kalitesiz ürünler kullanmaksınız hazırladığımız pastalarımızı gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz.

Dieskitchen ile iletişime geçmek ve tasarım pasta fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerindeki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Zuhuratbaba Mah. Sağlık Sok. 8/5 Bakırköy / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Dieskitchen Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.