Tek Katlı Nişan Pastası Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:48 dakika

22.12.2020

Nişan organizasyonun çok kalabalık olmayacaksa tek katlı bir nişan pastası tercih edebilirsin. "Nereden alabilirim?" diye merak ediyorsan da yazımızda yer verdiğimiz firmaların tek katlı nişan pastası modellerini inceledikten sonra karar verebilirsin! Haydi, göz atmaya başla!

Pötinin Atölyesi Butik Lezzetler

Dream More Event

Maltepe'de bulunan Dream More Event de en yeni trendlere uyum sağlayan nişan pastası modelleriyle dikkat çekiyor. Harfli pastalar, makaronlu seçenekler, zarif modeller... Tarzına uygun bir nişan pastasını firmanın ürün seçenekleri arasında bulabilmen mümkün. Dilersen özel tasarım da yaptırabilirsin. Dream More Event'in glutensiz, diyabet, fındıksız, laktozsuz ve yumurtasız gibi özel ürün seçenekleri sunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Dream More Event

Çetin Pastacılık ve Organizasyon

İstanbul Anadolu Yakası'nda tek katlı nişan pastası bulabileceğin firmaları araştırıyorsan Çetin Pastacılık ve Organizasyon'ın ürünlerine göz atmalısın. Romantik ve minimal tarzda ürün seçenekleriyle dikkat çeken firmanın deneyimli ekibi, butik davetler için ideal olan tek kat nişan pastası modellerini istediğin konsepte uygun şekilde hazırlayabiliyor.

Çetin Pastacılık Ve Organizasyon

Nil Butik Pasta

Bahçelievler'de faaliyet gösteren Nil Butik Pasta, modern tasarımlı söz-nişan pastası seçenekleri sunuyor. Özel tasarım da yaptırabileceğin firmayla çalışmak istersen nişan tarihinden en geç 2 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de belirtelim.

Nil Butik Pasta

The Cupcakery

Eğer aradığın nişan pastası tek katlı ve ruhu rengarenk bir modelse sana önerimiz The Cupcakery'in ürünlerine göz atman olacak! Çünkü firma, ister sade ister gösterişli, her tarza uygun renkli nişan pastaları hazırlayabiliyor. Dilersen firmanın cupcake seçeneklerini de inceleyebilir, nişan masanda bu sevimli ve leziz ürünlerine yer verebilirsin.

The Cupcakery

Torte Bakery

Şık ve zarif söz-nişan pastası modelleriyle dikkat çeken Torte Bakery, Beşiktaş'ta bulunuyor. Ücretsiz tadım ve özel tasarım hizmet seçenekleri bulunan firmada romantik tarzda pastalar öne çıkıyor. Ürünlerinde katkı maddesi kullanmayan Torte Bakery'nin tek katlı söz pastalarını incelemek ve fiyat teklifi almak istersen, firma profilini hemen ziyaret etmende fayda var.

Torte Bakery

Torte Bakery

Torte Bakery

Firmayı İncele

Baylan Pastaneleri

Beşiktaş'ta tek katlı söz pastası bulabileceğin bir diğer firma ise Baylan Pastaneleri. Bebek'te yer alan firmanın hazır modellerini inceleyebileceğin geniş bir kataloğu bulunuyor. Modern ürün seçeneklerinin yer aldığı bu firmada hazır modeller arasında istediğin seçeneği bulamazsan, nişan konseptine uygun özel tasarım da yaptırabilirsin.

Baylan Pastaneleri

Atölye 21

Atölye 21, gösterişli, şık, istediğin şekil ve biçimde hazırlanan birbirinden güzel pastalarla çiftlerin hem gözüne hem de midesine hitap ediyor. Özellikle minimal tarzda tek katlı nişan pastalarını bulabileceğin firma, dilersen şeker büfesi, makaron kulesi gibi farklı ürün seçenekleri de sunuyor. Atölye 21 ile çalışmak için söz-nişan tarihinden en geç 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Atölye 21

Cake Up Bakery

Rengarenk bir nişan masası için Cake Up Bakery ile de çalışabilirsin. Üsküdar'da bulunan firma, zarif tek katlı nişan pastası seçeneklerinin yanı sıra, kurabiye, cupcake, makaron gibi leziz ürün seçenekleri de sunuyor. Üstelik firmayla nişan tarihinden en geç 1 hafta önce iletişime geçsen dahi hizmet alabiliyorsun. Ücretsiz tadım ve özel tasarım hizmetleri de cabası!

Cake Up Bakery

Khalkedon Patisserie

2014 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren ve birbirinden şık nişan pastası seçenekleri sunan Khalkedon Patisserie, Kadıköy'de yer alıyor. Her tarzda pasta seçenekleri sunan ve özellikle çiçekli tasarımların öne çıktığı firmada fındıksız ve glutensiz gibi özel ürün seçeneklerini de bulabilirsin.

Khalkedon Patisserie

Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler

Eyüp'te bulunan Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler'de şeker hamurundan yapılan, şık ve modern nişan pastası seçenekleri sunuyor. Eğer hayalinde bir nişan pastası modeli varsa firmanın özel tasarım hizmetinden yararlanabilir, konseptine uygun bir pasta yaptırabilirsin. Nişan masanda firmanın leziz cupcakelerine de yer verebilirsin.

Pötinin Atölyesi Butik Lezzetler

Butik söz-nişan organizasyonları için ideal olan tek katlı nişan pastası modellerini bulabileceğin firmaları sıraladık. Dilersen şehrindeki pastacıların ürün seçeneklerini de inceleyebilir, ilgini çeken modeller olursa bu firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin.

Düğün Pastası Firmaları

En şık ve lezzetli düğün pastaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün pastanı seç

Vitrindeki Düğün Pastası Firmaları

Düğün Pastası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 Yorum