Organizasyon Firması Seçerken Ne Gibi Kampanyalardan Faydalanabilirsiniz?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:42 dakika

29.06.2020

Evlenecek çiftlerle düğün sektörüne hizmet veren firmaları buluşturan Düğün.com birbirinden özel kampanyalarla hayatınızın bu en önemli sürecinde yanınızda. Gelinlikten düğün mekanına, gelin saçı ve makyajından balayına kadar ihtiyacınız olan her türlü alanda olduğu gibi düğün organizasyon firması seçerken de faydalanabileceğiniz onlarca kampanyanın olduğundan haberdar olmalısınız.

Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon hayat kurtarır! Hayatın her alanında olduğu gibi düğün.com sayfalarında bulabileceğiniz organizasyon firmaları da erken rezervasyonla yakalayabileceğiniz müthiş indirimlerle sizleri bekliyor.

ne _gibi

Davetiye Fırsatı

Düğün organizasyon firmaları düğünlerin gizli kahramanı davetiyenin çiftler için öneminin farkında olsa gerek. Düğün.com çiftlerine özel tasarım davetiyeler ve basım masrafları %50’lilere varan indirimlerle.

Fotoğraf Çekimi Fırsatı

Düğünlerin olmazsa olmazı fotoğraf çekimlerinde yakalayacağınız indirimler ve hediyeler düğün masraflarınızın arasında bütçenizi bir hayli rahatlatacak. Düğün hikaye çekiminin sizlere düğün hediyesi olarak, diğer tüm fotoğrafçılık hizmetlerinin de dudak uçuklatan indirimlerle sunulduğu organizasyon firmalarını sakın kaçırmayın.

Düğün Organizasyon İndirimleri

Lylawedding
%25 Indirim
137 5 43
Lylawedding

Düğün.com Çiftlerine Özel Düğün Organizasyonlarında %25 İndirim Fırsatı!

Gülsüm Aydemir Event
%30 Indirim
50 3 11
Gülsüm Aydemir Event

Yaza Merhaba Kampanyası Erken Rezervasyonlarda %30 İndirim Fırsatı!

Gelin Ayakkabınız Hediye

Düğün gecesi boyunca olabildiğince rahat bir şekilde ayakta kalmanızı sağlayacak, aynı zamanda şıklığınıza şıklık katacak gelin ayakkabınızı hediye edecek organizasyon firmalarımızda var. Düğün.com'un düşünceli organizasyon firmaları gelinlerini hiçbir detayda yalnız bırakmıyor ve gelin ayakkabılarınızın önemini unutmayan firmalarımız da yanınızda olmak için sizi bekliyor.

Gelin Arabası Fırsatı

Düğün.com’un organizasyon firmaları düğün mekanınıza nasıl gideceğinizi de düşünür elbet. Hem de en güzel şekilde gidebilmeniz için süsleme hizmetlerini de seferber eder. Anlaşabileceğiniz organizasyon firmalarının aralarında gelin arabanız ve süslemesi düğün hediyeniz olmak için sizi bekliyor.

ne _gibi2

Mobilya Fırsatı

Birçok masraf kalemi olan düğün organizasyonu düğün bütçesini zaman zaman zorlayan bir hal alabilir. Organizasyonun haricinde en temel ihtiyaç olarak ortaya çıkan mobilyalar evlenme arifesindeki düğün.com çiftlerine özel indirimlerle düğün bütçelerini son derece rahatlatacağa benziyor.

Müzik Fırsatları

Bir düğünün ne kadar eğlenceli geçeceğini elbette düğün müzikleri belirler. Düğünler için bu kadar belirleyici bir noktada duran müzik alanında, karşılama müziği ve davul şov gibi hizmetleri hediye olarak bulabilirsiniz.

Özel Tasarım Gelin Buketiniz Hazır

Düğün.com’un organizasyon firmaları gelinlerin olmazsa olmaz parçası gelin buketini unutacak değil elbette. Sadece size özel tasarlanacak el buketleriniz düğününüzün organizasyonundan sorumlu olacak firmanızın hediyesi olacak.

ne _gibi3

Özel İlgileriniz Olabilir

Herkesin farklı farklı ilgi alanları olabilir, hele de mesele düğün dernek, eğlence olunca… Hint kınası geleneklerine meraklı bir çiftseniz veya düğünümüzde ya da kına gecemizde mutlaka dansöz şov olmalı diyorsanız bu kampanyalara bayılacaksınız. Organizasyonunuzun bonusu olarak baldan tatlı gelecek.

Bütün bu kampanyaları duyduktan sonra yerinizde duramıyor olmalısınız! İndirim sayfalarımızı inceleyin ve size en cazip gelen kampanyaları sunan düğün organizasyon firması ile kolayca anlaşın.

Düğün organizasyon alanındaki tüm kampanyaları görmek için tıklayın.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

ertuğrul güzel

Düğün Tarihi: 23.10.2014


daha once o ogr. firmasıyla calısmış tanıdıklarınız varsa da indirim alabilirsiniz genelde


sanem ç.

Düğün Tarihi: 23.10.2014


Erkn rezervasyon hayat kurtarır :)