Evliliğinizin Tatlı Hatıraları Peripudra’dan Olsun!

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:48 dakika

29.06.2020

Özel tasarım nikah şekerlerinde farklı bir bakış açısına hazır mısınız?

İzmir’de nikah şekeri dendiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olan Peripudra’dan Gökçe Dinçal, Düğün.com Çiftleri için bu yılın nikah şekeri modasından ve kişiye özel tasarımlarından bahsediyor.

Firmanızdan bahseder misiniz? Sizi benzerlerinizden ayıran ne gibi özellikleriniz var?

Peripudra, tasarımlarını kendine has, el işi olarak tasarlamaya ve diğer ürünlerini de yurtdışı kaynaklı transferler ile elde etmeye, özen gösteren, benzersiz olma yolunda emin adımlarla yürüyen bir firmadır. Her tasarım tek tek, en ince ayrıntısına kadar kontrolden geçerek mutlu çiftin en özel gününe eşlik etmek üzere yola çıkıyor.

evliliğinizin tatlı hatıraları peripudra’dan olsun!

Kişiye özel tasarımlardan bahseder misiniz?

Farklı olmak, gelinin ve damadın ortak paydada buluşmasını sağlamak gibi önemli bir husus için nikah şekerleri tasarlıyoruz. Bu nedenle, önem verdiğimiz en önemli detaylardan birisidir kişiye özel tasarımlar. Çiftimiz, arzu ederse, yalnızca hayallerini paylaşarak bir ürün tasarlatabilir ya da galerimizde gördükleri birkaç ürünün özelliklerini bir araya getirerek kendilerine özel bir çalışma isteyebilir. Peripudra kendi atölyesinde üretim yaptığından, kişiye özel tasarımlar yapabilme özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Sizinle çalışmak isteyen çiftlere ne gibi seçenekler sunuyorsunuz?

Bizlerle çalışmak isteyen çiftlerin, hayal gücü ve isteklerini aynı süzgeçten geçirmeye gayret ediyoruz. Bekarlığa veda gecesinde kullanılabilecek özel bir aksesuardan, gelinlik büstiyerine; özel nikah şekerinden, kına hatırlarına kadar pek çok şey, evlilik hazırlıkları listesinde yerini alıyor. Peripudra ekibinin amacı, çiftin heyecanlı yorgunluğunu azaltarak, tüm bu gereksinimleri tek bir kaynaktan benzersiz alternatiflerle elde edebilmesini sağlamak. Profesyonel bir mutfaktan çıkan lezzetli nikah kurabiyesini de, bembeyaz gelinliğine eşlik edecek dantel eldivenini de çiftlerimiz internet sitemizden bulabilir.

evliliğinizin tatlı hatıraları peripudra’dan olsun!

En çok ne tip düğün şekerleri tercih ediliyor?

Çok farklı seçimler gelebildiği gibi, yakın zamanlı siparişlerde sürekli aynı ürünün tercih edildiği zamanlara da oluyor. Ancak şu bir gerçek ki, el işi olarak hazırlanan ürünlerimiz her zaman revaçta… Özellikle kutulu ürünlerimizin üzerinde yer alan ve tek tek elde hazırlanan özel dokulu aksesuarlarımız, farklı olmayı hedefleyen düğün sahiplerinin baş tacı. Renk alternatifleri sayesinde de, her zevke hitap eden bir tasarım mutlaka sahibi ile buluşuyor.

Bu senenin nikah şekeri modası nedir?

Son iki yıldır pudra pembesi tercih edilen renklerin en başında geliyor. 2013 kış sezonunda ise siyah dokusunu nikah şekerlerinde sıkça göreceğiz. Yaz aylarında ise pastel tonları daha sık göreceğiz.

evliliğinizin tatlı hatıraları peripudra’dan olsun!

Peripudra’dan fiyat teklifi almak için hemen tıklayın!

Şehrinizdeki nikah şekeri firmalarını inceleyin:

İstanbul

Ankara

İzmir

Antalya

Bursa

Adana

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

hazal

Düğün Tarihi: 13.10.2014


ürün yelpazesinin geniş olması buyuk avantaj. tek bir firma ile birçok ihtiyacınızı giderebiliyorsunuz. büyük avantaj