Yağmur Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Süsleme, Mekan giydirme, Dekor
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Nişan

Önerilen Firmalar

Atölye Levni
48 2 4

Konak

Atölye Levni

50-75 TL
Elsa Davet Organizasyon
138 6 54

Bornova

Elsa Davet Organizasyon

40-50 TL
Sema Özoran Decorative Design
24 11

Karabağlar

Sema Özoran Decorative Design

50-75 TL

Hakkında

İzmir’de hizmet verdiğimiz Yağmur Organizasyon’da hayallerinizi gerçeğe dönüştüren birbirinden güzel konseptler tasarlayarak sizin için özel olarak kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız etkinliklerinize kusursuz bir hizmet sağlayarak beklentilerinizi %100 karşılamaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve tamamen sizin zevkleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyeti yaklaşımımızla isteklerinize göre planlamalar yapıyoruz. Bizden yardım istediğiniz konularda size yol gösteriyoruz.

Davetiniz öncesi sizinle tanışarak bizden beklentilerinizin neler olduğunu ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Daha önce bizimle çalışmış çiftlerimizin organizasyonlarında sunduğumuz içerik detayları konusunda sizi de bilgilendirerek hakkımızda fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelere dayanarak size özel bir organizasyon konsepti oluşturma hazırlıklarına başlıyoruz.

Balonlar, inciler, mumlar, renkli organze tüller ve göz kamaştıran dekor ürünleriyle hizmet alacağınız mekanın içerisini güzelleştiriyoruz. Süsleme, mekan giydirme ve içerik geliştirme gibi alanlarda yardımcı oluyoruz. Mekan içerisinde hangi köşeye nasıl bir aksesuar konumlandırabiliriz ve bu esnada konseptinize de uyum sağlayabiliriz göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Sizden düğün süreciniz boyunca sadece isteklerinizi iletmenizi, yaşadığınız andan keyif almanızı ve sevdiklerinizden gelen tebrikleri kabul etmenizi istiyoruz. Eğlencenizin başından sonuna kadar aklınıza gelen tüm detaylarla arzu ettiğiniz sınırlar içerisinde biz ilgileniyoruz. Düğün öncesi demo masa hazırlama ve size sunma seçeneklerimizle de kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir ön hazırlık yapıyoruz.

Mutluluğunuzu katlamak, sevincinize ortak olmak ve rüya gibi bir düğün töreni yaşamanızı sağlamak için ekibimizle birlikte sizinle çalışmak istiyoruz. Siz de İzmir organizasyon firmaları arasında yer alan Yağmur Organizasyon’a ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Zeynep Kancı

  • Adres: Mimar Sinan Mahallesi No:2 Alsancak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.