Utku Organizasyon Animasyon

E-posta Gönder

Utku Organizasyon Animasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

İzmir

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Mona Event Wedding
100 4 7

Konak

Mona Event Wedding

Mona Event & Wedding Hayallerinizle deneyimlerimizi buluşturup , tekrarı v......

By Barbaros Çakmak
144 1 12

Bornova

By Barbaros Çakmak

Her düğünün farklı bir hikâyesi vardır. Siz de en önemli gününüzde en yenil......

Hakkında

Utku Organizasyon Animasyon ile müşteriler istedikleri hizmetleri alabilmektedirler. Sizlerde burada istediğiniz davetleri ve istediğiniz organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Herkesin tarzlarına göre, konseptlerine göre değişen özelliklerde hizmetler verilmektedir. Sizlerde çok çeşitli hizmetleri buradan elde edebilirsiniz. Düğünler, kına geceleri, söz ,nişan gibi çok çeşitli özel davetler için gerekli olan her türlü hizmeti buradan alabilirsiniz. Yer alan ekipler kişilerin istekleri dahilinde çalışmalarını gerçekleştirmektedirler. Sizlerde istediğiniz çok çeşitli hizmetleri buradan temin edebilirsiniz. İş yemekleri iş davetleri, konferanslar, toplantılar gibi çok çeşitli davetler için gereken hizmetleri elde edebilirsiniz. Müşteriler istedikleri türlerde konseptlerde hizmetleri alabilirler. İletişime geçerek yer alan bu hizmetleri elde edebilirsiniz. Törenler, kutlamalar ve partiler içinde bu hizmetleri alabilirsiniz.

İletişim

Utku UrelYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.