Düğün Organizasyon İzmir

So Cute Bride Team

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

So Cute Bride Team Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

So Cute Bride Team Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

So Cute Bride Team Sıkça Sorulan Sorular

So Cute Bride Team şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, So Cute Bride Team şehir dışında hizmet veriyor.

So Cute Bride Team ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

So Cute Bride Team ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

So Cute Bride Team düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

So Cute Bride Team düğün organizasyonu dışında doğum günü, piknik, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, baby shower, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.

So Cute Bride Team hangi hizmetleri vermektedir?

So Cute Bride Team lcv hizmeti, işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı, çiçek, dj, süsleme, mekan giydirme, havai fişek, nikah şekeri, catering, balayı, sanatçı, araç kiralama, davetiye, kapalı çadır, masa / sandalye temini, fotoğraf ve video, kına gecesi, dekor, barkovizyon, pasta hizmetlerini vermektedir.

So Cute Bride Team düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

So Cute Bride Team organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

So Cute Bride Team Hakkında

Sadece bir düğün organizasyon firması değil bir gelin takımıyız aslında! Çünkü sadece düğününüz için karar verdiğiniz mekânı hayal ettiğiniz konsept ile hazırlamak ile yetinmiyoruz: düğün gününe kadar nasıl kilo verebilirim?”, “Bu stresli süreci nasıl atlatabilirim?”, “Yeni evimin dekorasyonu acaba nasıl seçmeliyim?”, “Düğün sonrasında balayı için hangi ülkeyi ve şehri etmeliyim?” gibi aklınızı kurcalayan pek çok soru için de çözümler sunuyoruz. Nasıl mı?

Düğününüz öncesinde yaşam koçluğu hizmeti sunuyoruz. Sağlıklı beslenme ve spor desteğimiz ile düğününüze kadar olan süreçte en iyi arkadaşınız olmaya hazırız! Bu şekilde aklınızı kurcalayan “Düğünüme fit bir şekilde hazırlanmak için ne yapmam lazım?” sorularına son veriyoruz. Ayrıca yaşam koçluğu hizmetimiz ile düğün stresinizi minimuma indirecek şekilde yardımcı fikirlerimiz ile yanı başınızda oluyoruz.

Evet en mühim konulardan biri olan ev dekorasyonu konusunda da yine yardımcı oluyoruz ve diğer mühim konulardan biri olan balayı yeri seçimi konusunda da.

Gelelim düğün organizasyonunuza: organizasyon çalışmalarımızı tamamen kişiye özel olacak şekilde planlıyoruz. Çünkü bu sizin en özel gününüz! Klişeleşmiş organizasyonlardan sıkılmış olduğunu düşünüyoruz. Bu sebep ile sizi yakından tanıyarak zevklerinizi iyice tartıyor ve sizi en mutlu edecek düğün konseptini hayata geçiriyoruz. Düğün süreciniz boyunca sizin en iyi arkadaşınız olacağız. Bize talep ve arzularınızı bir arkadaşına aktarır rahatlığı ile aktarabilirsiniz. Unutmayın biz hayallerinizi gerçeğe taşımak için varız!

Davetiyeden, LCV hizmetine, dekor ve süslemelerden araç kiralamaya kadar düğün planlamanız için başvuracağınız her türlü hizmet ile karşınızdayız. Siz sadece bize taleplerinizi iletin geri kalan her şey bizim sorumluluğumuzda.

Dilerseniz şimdiye değin yaptığımız organizasyonların görsellerine galeri üzerinden ulaşarak fikir edinebilirsiniz.

Tamamen işinin profesyoneli kişiler ile düğün öncesi, düğün sırası ve de düğününüz sonrasında çalışmak isterseniz formu doldurarak So Cute Bride Team İzmir ailesi ile tanışabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Gaziosmanpaşa Bul. No:613/p-5 Alsancak-İZMİR

  • Haritadaki Konumu

    So Cute Bride Team Yol Haritası

So Cute Bride Team Yorumları (2)

Gabriela & Çağlar

Düğün Tarihi: 25.06.2016

En özel gününüzü daha özel hale getirmek için bir organizasyon firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bir arkadaşınız ile hazırlık yapıyormuşsunuz gibi rahat olacaksınız. Esin Hanım'ın yüksek enerjisi, güven veren sıcaklığı ve çalışkanlığı mükemmel. Ortaya çıkardıkları işten ve samimiyetlerinden çok... devam 

Meliha & Musa

Düğün Tarihi: 28.05.2016

Esin Hanım, hayatımda gördüğüm en güzel düğünü gerçek yaptınız, sizin emeğiniz, enerjiniz, çalışkanlığınız sayesinde düğünümüz epey konuşuluyor!:) Kendi düğünümde misafir olmak istedim anlatılanları duydukça:) Çıkan tüm problemleri bizim haberimiz bile olmadan çözmüşsünüz! Hem süslemeler,... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.