Şık Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Menderes, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Şık Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Şık Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şık Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Şık Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Şık Organizasyon Hakkında

İzmir’de güzel bir düğün hayali kuran çiftlerimizin düşlerini gerçekleştirmek için Menderes’te faaliyet gösteriyoruz. Düğünlerin hayatınızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tüm detaylarının etraflıca düşünülmesi ve hiçbir konunun atlanmaması gerektiğini düşünüyoruz. Şık Organizasyon olarak bu hizmeti sağlamak ve bu önemli günün tüm yükünü omuzunuzdan almak için yanınızda olmak istiyoruz. Biz en iyi olduğumuz işi yapalım, düğününüzü planlayalım ve organize edelim. Siz de gecenin keyfini çıkarın!

2006 yılından beri çiftlerimizin en mutlu günlerinde rol alıyoruz. Bu tarihten beri kendimizi sürekli geliştiriyor, çağa ayak uyduruyoruz. Düğününüzü kaliteli ve yeni aksesuarlar ile donatıyor, en özel gününüzde kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz. İzmir düğün organizasyon firmalarından farklılaşmak için en yeni düğün trendlerini ve konseptlerini yakından takip ediyor, yaratıcı ve pratik çözümlere açık oluyoruz.

Düğünleriniz için gerekli tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde çiftlerimizle buluşturuyoruz. Konsept belirleme, süsleme, masa ve sandalye giydirme, dekor, ışık ve ses sistemleri gibi birçok konuda en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Tabii ki bunları gerçekleştirmeden önce çiftlerimizle konuşuyor, istek ve beklentilerini dinliyoruz. Nasıl bir düğün istediklerini anlıyor ve buna göre bir planlama yapıyoruz.

Hizmet verdiğimiz organizasyonların başında düğünler geliyor. Düğünlerin dışında kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, doğum günleri, iş yemekleri ve kokteyllerde de bizi tercih edebiliyorsunuz. Tecrübemiz, bilgi birikimlerimiz ve profesyonelliğimiz sayesinde siz de Şık Organizasyon farkını yaşayacak ve uzun bir süre unutamayacağınız bir organizasyona şahit olacaksınız.

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda organizasyonunuz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Kusursuz bir düğün için güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İletişim

Şık Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Ahmet

Düğün Tarihi: 25.05.2019Harika bi organizasyon yapıyorlar çok güvenilir ve yardımcı oluyorlar iyi ki sizi tercih etmişiz Özkan beye çok teşekkür ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.