Düğün Organizasyon İzmir

Şara Organizasyon

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın  • Firma Sahibi

Şara Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Şara Organizasyon Özellikler

Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Şara Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Şara Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Şara Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Şara Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"A dan Z ye tüm organizasyonlarınıza hizmet vermekteyiz"

Şara Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Şara Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, bayi toplantısı, piknik, baby shower, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Şara Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Şara Organizasyon nikah şekeri, dekor, balayı, fotoğraf ve video, mekan giydirme, sanatçı, masa / sandalye temini, çiçek, davetiye, havai fişek, catering, kına gecesi, dj, kapalı çadır, servis ve hizmet elemanı, pasta, işık ve ses ekipmanları, süsleme, lcv hizmeti hizmetlerini vermektedir.

Şara Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Şara Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Şara Organizasyon Hakkında

2014 yılı itibariyle 10. Yılını kutlayan Şara Organizasyon ailesi; her yeni yılla birlikte yeni fikirler, projeler, anılar ve yeni deneyimler kazanmanın, birikim ile istikrarlı büyümenin gururunu yaşamaktadır. Bu 10 yılın sonunda organizasyonun her dalında gerek firma gerekse bireysel müşterilerine profesyonel kadrosu, malzeme çeşitliliği ve şirket değerleri ile kaliteli hizmet verebilmektedir. Günümüzün hızla değişen trend, yenilik ve çeşitliliği ile doğru orantıda kendini yenileyen Şara organizasyon müşterilerine kapalı ve açık mekan, alkollü, alkolsüz düğün, nişan, kına, kutlama, açılış, kurumsal toplantılar, mezuniyet, konser, doğum günü, eğlence ve bar hizmetleri, havai fişek gösterisi gibi çeşitli seçeneklerde sunum ve görseller ile müşteri odaklı hizmete önem veren bir firma olduğunu göstermektedir.

IXIRISUS BAR VE EĞLENCE HİZMETLERİ by Şara
Farklı beklentilere özel bar çözümleri yaratma amacıyla Şara Organizasyon olarak bar hizmetlerimizde birbirinden ayrı seçenekler yarattık. Organizasyonlarımız da tüm bar servislerini profesyonel barmenlerin, barmaidlerin sunum konusunda eğitimli ve deneyimli show gırl'lerden oluşan ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Tüm otel, açık ve kapalı mekanlarda servis verecek altyapıya sahip bir hizmet anlayışıyla sunduğumuz farklı konseptler özel gün ve gecelerinizi renklendirecektir.
Eğlenceli sunum aksesuarları ile taze meyve kokteyllerinin servisi show girl'ler tarafından gerçekleştirilmektedir. İsteğe göre yarışmalarda derece almış barmen ve barmaidler de showunuza dahil edilmektedir. Show barının özelliği olan sunum aksesuarlarımız farklı davetlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Renkli neon şişeler, şırıngalar, biberonlar, kavun, karpuz, limon salatalık içindeki sunumlar gibi eğlenceli aksesuarlarımız olduğu gibi, deney tüpleri, shot bardakları minyatür şişeler gibi de sade sunumlarımız bulunmaktadır. Bar hizmetleri arasından organizasyonunuza uygun olanı seçebilir, davetinize ve zevkinize uygun olanları kullanabilirsiniz. Böylece kendi davetinizin barını siz yaratabilirsiniz. Bar konsept seçeneklerimiz ‘After Party / Show Bar / Vitamin Bar / Kids Bar’’dır.

İletişim

  • Adres::

    1487 Sok. No:5 K:1 D:1 Alsancak

  • Haritadaki Konumu

    Şara Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.