Şara Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın • Firma Sahibi

Şara Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Şara Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Şara Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Balayı, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  A dan Z ye tüm organizasyonlarınıza hizmet vermekteyiz

Şara Organizasyon Hakkında

2014 yılı itibariyle 10. Yılını kutlayan Şara Organizasyon ailesi; her yeni yılla birlikte yeni fikirler, projeler, anılar ve yeni deneyimler kazanmanın, birikim ile istikrarlı büyümenin gururunu yaşamaktadır. Bu 10 yılın sonunda organizasyonun her dalında gerek firma gerekse bireysel müşterilerine profesyonel kadrosu, malzeme çeşitliliği ve şirket değerleri ile kaliteli hizmet verebilmektedir. Günümüzün hızla değişen trend, yenilik ve çeşitliliği ile doğru orantıda kendini yenileyen Şara organizasyon müşterilerine kapalı ve açık mekan, alkollü, alkolsüz düğün, nişan, kına, kutlama, açılış, kurumsal toplantılar, mezuniyet, konser, doğum günü, eğlence ve bar hizmetleri, havai fişek gösterisi gibi çeşitli seçeneklerde sunum ve görseller ile müşteri odaklı hizmete önem veren bir firma olduğunu göstermektedir.

IXIRISUS BAR VE EĞLENCE HİZMETLERİ by Şara
Farklı beklentilere özel bar çözümleri yaratma amacıyla Şara Organizasyon olarak bar hizmetlerimizde birbirinden ayrı seçenekler yarattık. Organizasyonlarımız da tüm bar servislerini profesyonel barmenlerin, barmaidlerin sunum konusunda eğitimli ve deneyimli show gırl'lerden oluşan ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Tüm otel, açık ve kapalı mekanlarda servis verecek altyapıya sahip bir hizmet anlayışıyla sunduğumuz farklı konseptler özel gün ve gecelerinizi renklendirecektir.
Eğlenceli sunum aksesuarları ile taze meyve kokteyllerinin servisi show girl'ler tarafından gerçekleştirilmektedir. İsteğe göre yarışmalarda derece almış barmen ve barmaidler de showunuza dahil edilmektedir. Show barının özelliği olan sunum aksesuarlarımız farklı davetlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Renkli neon şişeler, şırıngalar, biberonlar, kavun, karpuz, limon salatalık içindeki sunumlar gibi eğlenceli aksesuarlarımız olduğu gibi, deney tüpleri, shot bardakları minyatür şişeler gibi de sade sunumlarımız bulunmaktadır. Bar hizmetleri arasından organizasyonunuza uygun olanı seçebilir, davetinize ve zevkinize uygun olanları kullanabilirsiniz. Böylece kendi davetinizin barını siz yaratabilirsiniz. Bar konsept seçeneklerimiz ‘After Party / Show Bar / Vitamin Bar / Kids Bar’’dır.

İletişim

 • Adres:

  1487 Sok. No:5 K:1 D:1 Alsancak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şara Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.