Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Aşık olduğunuz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz düğününüzün görsel anlamda kusursuz olmasını isteyeceğinizi biliyoruz. Şahane bir düğün istiyorsanız, işinde uzman, profesyonel kişilerle birlikte çalışmalısınız. İzmir organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon’da düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek birbirinden güzel konseptler hazırlıyoruz.

Manisa merkezli bir firma olmamıza karşın pek çok ilde rahatlıkla hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz illerden biri de İzmir. Özel günler aynı anda çok sayıda ayrıntıyla ilgilenmeyi gerektiriyor. Siz de tüm detaylarla aynı anda ilgilenirken bazı önemli durumları gözden kaçırabilirsiniz. İşte biz de tam olarak bu ihtimali ortadan kaldırmak için devreye giriyoruz. Sizin isteklerinize göre konsept hazırlıkları yapıyor, rüyalarınızdaki güzel ortamı oluşturuyoruz.

Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizsiniz. Davetiniz bizim yaptığımız çok sayıda organizasyondan sadece biri olsa da sizin için ilk olduğu için heyecanımızı hiç kaybetmeden çalışacağımıza emin olabilirsiniz. En az sizin kadar titiz bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sizinle mutlu oluyor, benzer duyguları yaşayarak heyecanlanıyoruz.

Organizasyonunuzdan kısa bir zaman önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Zevklerinizi, isteklerinizi ve bizden özel olarak talep ettiğiniz konseptleriniz olup olmadığını öğreniyoruz. Eğlencenizin yapılacağı mekanı da göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza başlıyoruz.

Firma olarak daima kaliteli malzemeler kullanıyor, farklı dekorasyon ürünleriyle mekanı süslüyoruz. Organizasyon anlamında aklınıza gelen tüm hizmetleri size tek çatı altında sunuyoruz. Şık bir görüntü bizim esas önceliğimiz. Profesyonel ekibimizle birlikte A’dan Z’ye tüm detaylarla ilgileniyoruz.

Siz de İzmir düğün organizasyon firmaları arasında yer alan markamızın değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşarak hakkımızda bilgi edinmek ve görüşme sağlamak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.