Düğün Organizasyon İzmir

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon düğün organizasyonu dışında baby shower, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, piknik, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon mekan giydirme, davetiye, süsleme, kapalı çadır, pasta, çiçek, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, servis ve hizmet elemanı, catering, havai fişek, masa / sandalye temini, fotoğraf ve video, nikah şekeri hizmetlerini vermektedir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-300 TL aralığından başlamaktadır.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Aşık olduğunuz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz düğününüzün görsel anlamda kusursuz olmasını isteyeceğinizi biliyoruz. Şahane bir düğün istiyorsanız, işinde uzman, profesyonel kişilerle birlikte çalışmalısınız. İzmir organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon’da düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek birbirinden güzel konseptler hazırlıyoruz.

Manisa merkezli bir firma olmamıza karşın pek çok ilde rahatlıkla hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz illerden biri de İzmir. Özel günler aynı anda çok sayıda ayrıntıyla ilgilenmeyi gerektiriyor. Siz de tüm detaylarla aynı anda ilgilenirken bazı önemli durumları gözden kaçırabilirsiniz. İşte biz de tam olarak bu ihtimali ortadan kaldırmak için devreye giriyoruz. Sizin isteklerinize göre konsept hazırlıkları yapıyor, rüyalarınızdaki güzel ortamı oluşturuyoruz.

Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizsiniz. Davetiniz bizim yaptığımız çok sayıda organizasyondan sadece biri olsa da sizin için ilk olduğu için heyecanımızı hiç kaybetmeden çalışacağımıza emin olabilirsiniz. En az sizin kadar titiz bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sizinle mutlu oluyor, benzer duyguları yaşayarak heyecanlanıyoruz.

Organizasyonunuzdan kısa bir zaman önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Zevklerinizi, isteklerinizi ve bizden özel olarak talep ettiğiniz konseptleriniz olup olmadığını öğreniyoruz. Eğlencenizin yapılacağı mekanı da göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza başlıyoruz.

Firma olarak daima kaliteli malzemeler kullanıyor, farklı dekorasyon ürünleriyle mekanı süslüyoruz. Organizasyon anlamında aklınıza gelen tüm hizmetleri size tek çatı altında sunuyoruz. Şık bir görüntü bizim esas önceliğimiz. Profesyonel ekibimizle birlikte A’dan Z’ye tüm detaylarla ilgileniyoruz.

Siz de İzmir düğün organizasyon firmaları arasında yer alan markamızın değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşarak hakkımızda bilgi edinmek ve görüşme sağlamak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.