Düğün Organizasyon İzmir

Organizasyon Bizz

Organizasyon Bizz
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Organizasyon Bizz Hakkında

Organizasyon Bizz ile her türlü davetleri gerçekleştirebilirsiniz. Herkese göre değişen özelliklerde çok çeşitli hizmetler verilmektedir. Sizlerde yer alan bu hizmetleri isteklerinize göre alabilirsiniz. Ekipler hizmetlerin içerikleri ilgi ilgili olarak kişilere yardımcı olmaktadırlar. Hayallerinizde yer aldığı gibi bir daveti burada rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bebek mevlidi, yeni doğum, kutlamalar, partiler, mezuniyet geceleri, törenler, açılışlar gibi değişen özelliklerdeki davetler içinde gerekli görülecek hizmetler burada verilmektedir. Düğünler, kına geceleri, söz, nişan gibi özel ve önemli olan her türlü davetler içinde istediğiniz türlerdeki organizasyon hizmetlerini alabilirsiniz. Yer alan ekipler kişilerin istedikleri çok çeşitli hizmetler hakkında yardımcı olmaktadırlar. Sizlerde iletişime geçerek bu hizmetler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cemal Gürsel Cad No:72/1 Yalı Karşıyaka

Organizasyon Bizz Yorumları (1)

İlkay

Düğün Tarihi: 15.09.2015

Firmanın sahibi düğün bitene kadar bizimle birlikteydi. Her anımızda bize destek oldu yönlendirdi. Bu konuda çok memnun kaldık kendilerinden. Ayrıca diğer firmalara göre de daha ekonomik. İşlerinde de olduka başrılıar müzikler masa süsleri örtüleri her şeyle ilgilendiler ve ortaya çıkarıdkları... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.