Mon Jardin

E-posta Gönder

Ekiple TanışınMon Jardin Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Mon Jardin Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Mon Jardin Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Mon Jardin Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Mon Jardin Hakkında

Şimdiye kadar birçok çiftimizin nişanından düğününe, kına gecesinden baby shower partisine kadar birçok organizasyonu layıkıyla yerine getirdik. Şimdi sıra geldi sizin hayallerinize…

Mon Jardin Organizasyon olarak, etkinlik sürecinizi belirlemekle işe başlıyoruz. Her etkinliğiniz için özel paketlerimiz bulunuyor. Dilerseniz bu paketleri daha yakından tanıtalım!

Düğün ve davet organizasyonlarınız için;

-Nikah masası takımları,
-Kokteyl ve karşılama masaları,
-Balon süsleme,
-Her renkte ve ebatta masa örtüleri,
-Farklı renklerde sandalye bağlama,
-İstediğiniz tarz ve renkte şamdanlar,
-Gelin yolu ve anı defteri tasarımlarımızı içeren paketimiz bulunuyor.

Hizmetlerimize ekleme ve çıkarma yapabildiğiniz gibi ses sistemi, ışık gösterimi ve sahne podyumu kiralama olanağımızdan da faydalanabilirsiniz.

Kına gecesiniz için hazırladığımız paketimizde farklı renk ve modellerde bindallı, kına tahtı takımları, ‘’kınamıza hoş geldiniz’’ panosu, hediyelikler, dans ekibi gibi hizmetler yer alıyor. Paketimize ek olarak kına gecenizin başından sonuna kadarki bütün süreçlerinizin planlamasını ve yönetimini yapmaktan da mutluluk duyacağız.

Hayatınızın en önemli günlerinden birisi olan nişan töreniniz için ise; konsept nişan masası hazırlama, çiftlerimizin fotoğraflarından oluşturduğumuz fotoğraf panosu, genel sürecin yönetimi ve mekân dekorasyonu, kokteyl ve karşılama masası gibi hizmetler sunuyoruz.

Hayatınızın en özel günlerini kusursuz yapmak için elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getiriyoruz ve yanınızda olup size bu süreçte destek olalım çok istiyoruz. İzmir’de kına ve düğün organizasyonu konusunda kendimize güveniyoruz.

Hafızalarda kalacak etkinlik ve davetleriniz için sunduğumuz olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimizle mutluluğunuza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  1487 Sk. No:8 Yeşilköşk

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mon Jardin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.