Mon Jardin

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Fotoğraf ve video, Çiçek, Süsleme, LCV hizmeti, Havai fişek, Pasta, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Kapalı çadır, Catering, Barkovizyon, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Baby shower, Bayi toplantısı, Nişan, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Mona Event Wedding
122 4 8

Konak

Mona Event Wedding

40-50 TL
Namlı Wedding
48 1

Karşıyaka

Namlı Wedding

50-75 TL
Elsa Davet Organizasyon
138 6 54

Bornova

Elsa Davet Organizasyon

50-75 TL

Hakkında

Şimdiye kadar birçok çiftimizin nişanından düğününe, kına gecesinden baby shower partisine kadar birçok organizasyonu layıkıyla yerine getirdik. Şimdi sıra geldi sizin hayallerinize…

Mon Jardin Organizasyon olarak, etkinlik sürecinizi belirlemekle işe başlıyoruz. Her etkinliğiniz için özel paketlerimiz bulunuyor. Dilerseniz bu paketleri daha yakından tanıtalım!

Düğün ve davet organizasyonlarınız için;

-Nikah masası takımları,
-Kokteyl ve karşılama masaları,
-Balon süsleme,
-Her renkte ve ebatta masa örtüleri,
-Farklı renklerde sandalye bağlama,
-İstediğiniz tarz ve renkte şamdanlar,
-Gelin yolu ve anı defteri tasarımlarımızı içeren paketimiz bulunuyor.

Hizmetlerimize ekleme ve çıkarma yapabildiğiniz gibi ses sistemi, ışık gösterimi ve sahne podyumu kiralama olanağımızdan da faydalanabilirsiniz.

Kına gecesiniz için hazırladığımız paketimizde farklı renk ve modellerde bindallı, kına tahtı takımları, ‘’kınamıza hoş geldiniz’’ panosu, hediyelikler, dans ekibi gibi hizmetler yer alıyor. Paketimize ek olarak kına gecenizin başından sonuna kadarki bütün süreçlerinizin planlamasını ve yönetimini yapmaktan da mutluluk duyacağız.

Hayatınızın en önemli günlerinden birisi olan nişan töreniniz için ise; konsept nişan masası hazırlama, çiftlerimizin fotoğraflarından oluşturduğumuz fotoğraf panosu, genel sürecin yönetimi ve mekân dekorasyonu, kokteyl ve karşılama masası gibi hizmetler sunuyoruz.

Hayatınızın en özel günlerini kusursuz yapmak için elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getiriyoruz ve yanınızda olup size bu süreçte destek olalım çok istiyoruz. İzmir’de kına ve düğün organizasyonu konusunda kendimize güveniyoruz.

Hafızalarda kalacak etkinlik ve davetleriniz için sunduğumuz olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimizle mutluluğunuza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Özlem Güzeldemir-Ali Deniz

Ali Deniz

Ozlem Guzeldemir

  • Adres: 1487 Sk. No:8 Yeşilköşk

Mon Jardin Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!