Düğün Organizasyon İzmir

Mihenk Davet ve Organizasyon

 • Min. Fiyat
  600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Gülçin & Klaus

Düğün Tarihi: 19.05.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı

Hizmet kalitesi,Profesyonellik,Bilgi birikimi,Tecrübe bütün bu özellikler Deniz ve Kürşat'ın zevkleriyle birleşince muhteşem,büyüleyici bir atmosfer ortaya çıktı.Başta kızım Gülçin ve Damadım Klaus olmak üzere bütün ailemiz ve saygıdeğer konuklarımız bu güzel ortamdan çok mutlu oldular.Bütün... devam 

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

Mihenk Davet ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Mihenk Davet ve Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Mihenk Davet ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Mihenk Davet ve Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mihenk Davet ve Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Mihenk Davet ve Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mihenk Davet ve Organizasyon ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Mihenk Davet ve Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Bir Turizmci olarak, organizasyon stilimizi, "Tailor Made" olarak tanımlıyorum. Tailor Made nedir? Kişiye özel planlanan, kişinin üzerine dikilmiş gibi olandır. Düğün organizasyonu da kişiye özel planlanması gereken detaylı bir iştir. Mesela rustik bir konseptin içinde, prenses gelinlikli bir gelin varsa, ortada bir hata vardır çünkü prensesler saraylarda yaşar. Ya da tam tersi. Düğün, hayatın en özel günlerinden biridir, bence daha özel tek gün varsa o da doğumdur. O sebeple düğün, gelin ve damadın karakterinden, gelinin saçındaki tek bir aksesuara kadar bütün ve büyüleyici olmalıdır. Tüm bunları planlarken de, bizim dışına çıkmak istemediğimiz çizgi, estetik ve zarafet arasındadır."

Mihenk Davet ve Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Mihenk Davet ve Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Mihenk Davet ve Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Mihenk Davet ve Organizasyon fotoğraf ve video, havai fişek, servis ve hizmet elemanı, masa / sandalye temini, lcv hizmeti, süsleme, çiçek, mekan giydirme, dj, işık ve ses ekipmanları, dekor hizmetlerini vermektedir.

Mihenk Davet ve Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Mihenk Davet ve Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Mihenk Davet ve Organizasyon Hakkında

İzmir’de yer alan işletmemiz ile düğün günlerinizi bir masala çeviriyoruz.

Hayatınızın en özel ve anlamlı günü için masal tadında bir düğün organizasyonu hayal ediyor fakat bu konuda kiminle çalışmanız gerektiği konusunda bir fikriniz yok ise Mihenk Davet Organizasyon ile tanışın! Düğün sektörüne dair son derece kaliteli işlet ortaya koyarak ilerlediğimi bu yolda sıradanlıktan uzak, farklı fikirler ile organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Dünyadaki organizasyon planlamalarına dair gelişen ve yenilenen her türlü çalışmaların yakın takipçisi olarak bu yenilikleri ülkemize de taşıyoruz. Benzerine rastlayamayacağınız tamamen kişiye özgü düğün konseptlerimiz ile size unutamayacağınız bir düğün vadediyoruz.

Peki neler mi yapıyoruz?

Öncelik ile sizi, zevklerinizi ve tarzınızı iyice kavrıyoruz. Seçtiğiniz gelin ve seçtiğiniz mekân düğününüzü planlar iken bir bütünlük içerisinde olmalı. Örneğin prenses bir gelinlik ile rustik bir düğün konsepti gerçekleştiremeyeceği gibi, Helenistik tarzı bir gelinlik ile de avangart bir düğün konsepti gerçekleştirilemez değil mi?

İşte bu yüzden gelinliğiniz ve seçtiğiniz düğün mekânı için en uygun düğün konsepti üzerine size sunumlar yapıyoruz. Üzerinde büyük bir özen ve özveri ile çalışmalarımızı yürüttüğünüz düğün planlamanızda ise, zarafet ve şıklıktan asla ödün vermiyoruz. Sizi ve davetlilerinizi son derece tatmin edecek çalışmalar ortaya koyuyoruz.

LCV hizmeti, menü kartları, nikâh şekeri ve gelin buketi gibi ekstra hizmetler de sunduğumuz firmamız ile farklı fikirlerin her zaman öncüsü olmayı amaç edindik. Mekanı düğününüz için hazır hale getirmenin ötesine geçerek sizin gerçek yardımcınız olmaya çalışıyoruz.

Canlı çiçekler, birbirinden şık detaylar ile mekânı, beklentilerinizin de üzerine çıkarak hazır hale getiriyoruz.

Siz de tamamen kendi zevklerinizin hayat bulacağı ve yine tamamen size özel olarak tasarlanan bir konsept ile düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mithatpaşa Cad. Akhisar Apt. No.500 K.2 D.5 Yalı /Konak / İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Mihenk Davet ve Organizasyon Yol Haritası

Mihenk Davet ve Organizasyon Yorumları (8)

Gülçin & Klaus

Düğün Tarihi: 19.05.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı

Hizmet kalitesi,Profesyonellik,Bilgi birikimi,Tecrübe bütün bu özellikler Deniz ve Kürşat'ın zevkleriyle birleşince muhteşem,büyüleyici bir atmosfer ortaya çıktı.Başta kızım Gülçin ve Damadım Klaus olmak üzere bütün ailemiz ve saygıdeğer konuklarımız bu güzel ortamdan çok mutlu oldular.Bütün... devam 

Deniz & Ali

Düğün Tarihi: 16.07.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

sizinle tanışmakla çok doğru bir karar verdik. Nasıl bir düğün olsun diye konustuktan sonra hiç gözümüz arkada kalmadı. .zevkinize Bilginize tecrübenize o kadar inandık ve guvendik ki kapıdan huzurla çıktık... Herşeyi emanet edip diğer işlerimizle ugrastik. .Sanki kendi düğününüzmüs gibi en ince... devam 

Sevtap & Alper

Düğün Tarihi: 30.05.2015

2015 Mayıs sonunda evlendik ve bu güzel günümüzde Deniz ve Kürşad ın düğünümüzde gösterdiği özveri ve doğru yaklaşımlar bizi çok mutlu etmişti.
Düğün koşuşturmacası ve gerginliğinden bizleri uzak tutarak sadece günümüze odaklanmamız ve mutluluğumuzu yaşamamız için ellerinden geleni yaptılar.

Sirin & Mehmet

Düğün Tarihi: 02.09.2012

İnanılmaz bir ekip. Dekordan servise en ince detayiyla hakimler. Yanlis bilmiyorsam 100 kişilik genç bir takım çalışması. Çok genç, yaratıcı, titiz ve çalışkan insanlar. Gelecek vaad ettiklerini düşünüyorum.

İlayda & Ali

Düğün Tarihi: 23.06.2019

En mutlu günümü, bu denli kusursuz ve eğlenceli hale getiren canım @tallesparkizmir ailesine, canımın içleri ogranizasyon sahipleri Kürşat Beycigime ve Deniz Hanimcigima @mihenkdavet sonsuzlarca müteşekkirizz🙏😍 İzmir'in en kaliteli ekibiyle çalışmak harikaydı 🥰🥰

Gözde & Hakan

Düğün Tarihi: 19.08.2015

Deniz Hanım ve Kürşad Bey'in genç olduklarına bakmayın, işlerine oldukça hakim ve profesyoneller. Ayrıca dürüstlükleri için buradan bir daha teşekkür ederim :)

Her şey için teşekkür ederiz.

Özge & Mert

Düğün Tarihi: 27.05.2015

Ne istediğimizi anlayıp hiç yormadan "işte budur" dediğimiz sunumu yapan Deniz Hanım işinde gerçekten başarılı. Herşey söz verdikleri gibi tam zamanında ve eksiksiz oldu. En tedirgin olduğumuz süreçte bizi gerçekten çok rahatlattılar. Aklınızda soru işareti kalmasın içiniz rahat etsin istiyorsanız... devam 

Zeynep & Fatih

Düğün Tarihi: 05.09.2013

Deniz Hanım kendi firmanızı açmış olmanıza çok sevindim, tasarımlarınızı yaparken özgür olmak eminim ki size çok yakışacak. Bizim düğünümüzdeki emeğinizi çabanızı hiç unutmuyorum. Sayenizde herşey sıkıntısız ilerlemişti. Yine evlenecek olsam, yine sizinle çalışırım :P


Zeynep Göreli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.