Düğün Organizasyon İzmir

Masal Tasarım & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Masal Tasarım & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Masal Tasarım & Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Masal Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Masal Tasarım & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Masal Tasarım & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Masal Tasarım & Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Masal Tasarım & Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Masal Tasarım & Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Masal Tasarım & Organizasyon bahçe/kır düğünü, düğün salonu, restoran, havuz başı düğünü, plaj/sahil düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Masal Tasarım & Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Masal Tasarım & Organizasyon bohem, romantik, sade, vintage/retro, rustik, modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Masal Tasarım & Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Masal Tasarım & Organizasyon düğün organizasyonu dışında parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Masal Tasarım & Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Masal Tasarım & Organizasyon kına gecesi, mekan giydirme, masa / sandalye temini, süsleme, dj, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, catering, sanatçı, dekor, nikah şekeri, çiçek, pasta hizmetlerini vermektedir.

Masal Tasarım & Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Masal Tasarım & Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Masal Tasarım & Organizasyon Hakkında

Düğün, nişan ya da kına gecesi mekânı kadar önemli bir detay var mı? sorunuza rahatlıkla organizasyon cevabını verebiliriz. Çünkü asıl olan masa sandalyelerin öylece durması değildir. İnsanların içini kıpır kıpır eden detaylar, mekânın süslenmesinde gizlidir. Eğer İzmir organizasyon firmaları arayışındaysanız da hoş geldiniz ile başlayalım söze.

Biz yıllardır bu sektörün içinde olmaktan büyük keyif alıyoruz. Çünkü sizin özel günlerinize kendi dokunuşlarımızı katmak ve bu sayede mutluluğu çoğaltmak bu işin en güzel tarafı diyebiliriz.
Peki, sizler için neler yapabiliyoruz?

Nişan merasiminde evinizde ya da herhangi farklı bir mekânda tüm dekorasyon hizmetlerini sağlayabiliyoruz. Arzunuza göre minik bir nişan organizasyonu bile düzenleyebiliyoruz. Tüm organizasyonlarınız için masa ve sandalyeyi uygun fiyatlara temin edebiliyoruz. Süslemelerle ilgili de hiçbir kısıtlama koymuyoruz. Bu noktada da şöyle bir yol izliyoruz. Anlaşmak için buluştuğumuz gün siz bize hangi süslemelerin olmasını istediğinizi söylüyorsunuz, biz de o gece hepsini sizin için getiriyoruz. Hatta sadece seçtiklerinizi değil, elimizde olan diğer alternatifleri de getiriyor, konsepte hangisinin daha uygun olacağına mekânda birlikte karar veriyoruz.

Aklınızda bambaşka bir konsept mi var?

Hiç endişelenmeyin. Çünkü biz elimizde olmasa dahi sizler için o konsepti yaratabiliyoruz. Tabii bunun için bizim biraz erkenden anlaşmamız gerekiyor. Neden diye soracak olursanız, dekorasyonda kullanılacak masa örtüleri için zamana ihtiyacımız oluyor. Süslemeleri tamamlayan detaylar için de tabii ki.

Özel günlerinizde hiç kimse gelinin aklının mekânda kalmasını istemez değil mi? Buna biz de dahiliz. Bu yüzden birbirimize duyduğumuz güven ile siz hazırlıklarınızı mutlulukla tamamlarken, ben de masalsı gece için dokunuşlarımı yapıyorum. Mekâna geldiğinizdeyse her şey çoktan bitmiş oluyor. Geriyeyse misafirler gelene kadar fotoğraf çekilme faslı kalıyor.

Eğer siz de organizasyon sürecinde gözünüz arkada kalsın istemiyorsanız, enerjik ve her isteğinizi rahatlıkla karşılayabilecek İzmir düğün organizasyon firmaları arayışındaysanız, sayfadaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Masalsı organizasyonlarda buluşmak dileğiyle…

İletişim

  • Adres:

    Çamlıkule Mahallesi, 239/5. Sk. No:1, 35390 Buca Osb/Buca/İzmir, Turkey

  • Haritadaki Konumu

    Masal Tasarım & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.