Masal Tasarım & Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Masal Tasarım & Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Masal Tasarım & Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Masal Tasarım & Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Masal Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Restoran, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Modern, Sade, Vintage/Retro, Bohem, Rustik

Masal Tasarım & Organizasyon Hakkında

Düğün, nişan ya da kına gecesi mekânı kadar önemli bir detay var mı? sorunuza rahatlıkla organizasyon cevabını verebiliriz. Çünkü asıl olan masa sandalyelerin öylece durması değildir. İnsanların içini kıpır kıpır eden detaylar, mekânın süslenmesinde gizlidir. Eğer İzmir organizasyon firmaları arayışındaysanız da hoş geldiniz ile başlayalım söze.

Biz yıllardır bu sektörün içinde olmaktan büyük keyif alıyoruz. Çünkü sizin özel günlerinize kendi dokunuşlarımızı katmak ve bu sayede mutluluğu çoğaltmak bu işin en güzel tarafı diyebiliriz.
Peki, sizler için neler yapabiliyoruz?

Nişan merasiminde evinizde ya da herhangi farklı bir mekânda tüm dekorasyon hizmetlerini sağlayabiliyoruz. Arzunuza göre minik bir nişan organizasyonu bile düzenleyebiliyoruz. Tüm organizasyonlarınız için masa ve sandalyeyi uygun fiyatlara temin edebiliyoruz. Süslemelerle ilgili de hiçbir kısıtlama koymuyoruz. Bu noktada da şöyle bir yol izliyoruz. Anlaşmak için buluştuğumuz gün siz bize hangi süslemelerin olmasını istediğinizi söylüyorsunuz, biz de o gece hepsini sizin için getiriyoruz. Hatta sadece seçtiklerinizi değil, elimizde olan diğer alternatifleri de getiriyor, konsepte hangisinin daha uygun olacağına mekânda birlikte karar veriyoruz.

Aklınızda bambaşka bir konsept mi var?

Hiç endişelenmeyin. Çünkü biz elimizde olmasa dahi sizler için o konsepti yaratabiliyoruz. Tabii bunun için bizim biraz erkenden anlaşmamız gerekiyor. Neden diye soracak olursanız, dekorasyonda kullanılacak masa örtüleri için zamana ihtiyacımız oluyor. Süslemeleri tamamlayan detaylar için de tabii ki.

Özel günlerinizde hiç kimse gelinin aklının mekânda kalmasını istemez değil mi? Buna biz de dahiliz. Bu yüzden birbirimize duyduğumuz güven ile siz hazırlıklarınızı mutlulukla tamamlarken, ben de masalsı gece için dokunuşlarımı yapıyorum. Mekâna geldiğinizdeyse her şey çoktan bitmiş oluyor. Geriyeyse misafirler gelene kadar fotoğraf çekilme faslı kalıyor.

Eğer siz de organizasyon sürecinde gözünüz arkada kalsın istemiyorsanız, enerjik ve her isteğinizi rahatlıkla karşılayabilecek İzmir düğün organizasyon firmaları arayışındaysanız, sayfadaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Masalsı organizasyonlarda buluşmak dileğiyle…

İletişim

 • Adres:

  Çamlıkule Mahallesi, 239/5. Sk. No:1, 35390 Buca Osb/Buca/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Masal Tasarım & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.