Lotus Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Dekor, Süsleme, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Çiçek, Fotoğraf ve video
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Parti, Doğum günü, Baby shower, Nişan

Önerilen Firmalar

Mona Event Wedding
122 4 8

Konak

Mona Event Wedding

40-50 TL
Cnv Organizasyon
16 2

Gaziemir

Cnv Organizasyon

20-30 TL
Lavinya Organizasyon
63 1 19

Bornova

Lavinya Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

İzmir ve civarında düğün, kına gecesi, doğum günü partisi, evlilik teklifi ve nişan gibi sevdiklerinizle birlikte olacağınız manevi anlamı büyük kutlamalara özel konseptler ürettiğimiz Lotus Organizasyon’da sizin de düşlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçeğe dönüştürmek istiyoruz.

Çok sayıda çiftin özel günleri için birbirinden farklı içerikler oluşturduğumuz etkinliklerinizde özgün bakış açımızı estetik kalitesi yüksek bir şekilde işlerimize yansıtıyoruz. Hem sizin hem de misafirleriniz için istediğiniz ayarlamaları yapıyoruz. Sizin hiçbir detayla ilgilenmemenizi sadece fikirlerinizi bizimle paylaşıp gerisini ekibimize bırakmanızı istiyoruz.

Davetiniz öncesi sizinle bir araya gelerek hangi etkinlik için hizmet alacağınızı öğreniyoruz. Nasıl bir konsept hayal ettiğinizi ve bizden beklentilerinizi öğreniyoruz. Sizden önce bizimle çalışmış çiftlerimize yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler göstererek hizmet içeriklerimiz konusunda bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Düğün mekanınız, konseptiniz ve tarzınız bizim organizasyon içeriği oluştururken göz önünde bulundurduğumuz en önemli detayların başında geliyor. Sizin hiçbir şeyle ilgilenmenize gerek kalmadan sadece bizimle paylaşımda bulunduğunuz ve taleplerinizi bize ilerlettiğiniz biz süreç yönetiyoruz. Her detayla tek tek ilgilenerek en az sizin kadar titiz bir şekilde yaklaştığımızı bilmenizi isteriz.

Düğün konseptinizin detayları ve kullanılacak renkler konusunda karar verdikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Renkli balonlar, inciler, altın ve cam detaylı dekor ürünler, çiçek aranjmanları, minik ışıklandırmalar, nikah masası arka fonu, tül perdeler, karşılama panoları, aynalı takımlar ve nikah şekerleriyle göz kamaştıran bir içerik oluşturuyoruz.

Siz de İzmir düğün organizasyonu firmaları arasında yer alan Lotus Organizasyon’un kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan mail ve iletişim formu kanallarıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak ve ufak dokunuşlarla rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz. Mutluluğunuzu Lotus Organizasyon’un planlamasıyla taçlandırmanızı diliyoruz.

İletişim

Hayriye Hanım

  • Adres: İzmir

Lotus Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!