Kumsal Event İzmir

E-posta Gönder

  • Balçova, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kumsal Event İzmir Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
50 TL'den az

Kumsal Event İzmir Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Kumsal Event İzmir Sık Sorulan Sorular

Kumsal Event İzmir düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Kumsal Event İzmir organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kumsal Event İzmir hangi hizmetleri vermektedir?

Kumsal Event İzmir mekan giydirme, fotoğraf ve video, sanatçı, pasta, masa / sandalye temini, dekor, lcv hizmeti hizmetlerini vermektedir.


Kumsal Event İzmir düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Kumsal Event İzmir düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, parti, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Kumsal Event İzmir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kumsal Event İzmir ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Kumsal Event İzmir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kumsal Event İzmir şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Kumsal Event İzmir Hakkında

Davetleriniz için Kumsal Events İzmir’i tercih etmeye ne dersiniz?

Aşkınıza özel birçok özel gün düzenleyeceksiniz. Fakat dışarıdan profesyonel destek alarak bu süreci kolaylaştırmak istiyorsanız bizi seçebilir, omuzlarınızdaki yükü azaltabilirsiniz. Evliliğe attığınız ilk adımdan itibaren tüm özel günlerinizde yanınızdayız. Söz ve nişan merasimleri, kına törenleri, düğün merasimleri ve özel birçok güne dair profesyonel hizmet anlayışımızla yanınızda oluyoruz.

Nişan törenleri için özel bir masa oluşturuyoruz. Nişan masasında geleneksel jardinyerlere yer veriyor, zarif tasarımlar ve yenilikçi anlayışımızla birlikte özel aksesuar ve süslemeler kullanıyoruz. Aynalı, ahşap ve özel malzemelerden yapılan nişan malzemelerini masanıza yerleştiriyor, görsel açıdan oldukça zengin bir görünüm elde ediyoruz. Hepsini profesyonel bir ekiple birlikte özenle hazırlıyoruz. İstediğiniz detayları organizasyon öncesinde sizinle buluşarak tasarlıyoruz.

Düğünler için nikâh masası, gelin yolu ve merasim alanını özenle düzenliyor, fotoğraf çekimi yapılacak alanları bile düşünüyoruz. Çünkü biz görsel açıdan zengin bir davetin asla unutulmayacağına inanıyoruz. Üstelik sağladığımız diğer hizmetlerle de düğün sahiplerinden tam puan alıyoruz. Memnuniyet garantisi sunduğumuz organizasyonlar için birçok hizmeti içeren paketler tasarladık. Nasıl bir hizmet almak istiyorsanız içerikleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Bu paketler bana uygun değil derseniz de istediğiniz hizmetleri bir araya getirerek kendiniz de bir paket tasarlayabilirsiniz.

Dekorasyon dışında fotoğraf ve müzik hizmetimiz de bulunuyor. İster bünyemizde bulunan sanatçılarımızdan dilerseniz de iş ortaklığımız bulunan firmalardan dilediğiniz kriterlere sahip sanatçıları düğününüze davet edebiliriz.

Siz de özel günleriniz için İzmir düğün organizasyon firmalarının en deneyimlisi olan Kumsal Event’i tercih etmeye karar verdiyseniz Balçova mevkiinde yer aldığımızı belirtelim. Bizimle önceden iletişime geçerek randevu alabilir, takvimimizdeki boş günleri öğrenebilirsiniz. Randevu almak için sayfanın üst kısmında yer alan Kumsal Event iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.