Kumsal Event İzmir

E-posta Gönder

 • Balçova, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Kumsal Event İzmir Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Kumsal Event İzmir Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kumsal Event İzmir Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kumsal Event İzmir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Fotoğraf ve video, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Kumsal Event İzmir Hakkında

Davetleriniz için Kumsal Events İzmir’i tercih etmeye ne dersiniz?

Aşkınıza özel birçok özel gün düzenleyeceksiniz. Fakat dışarıdan profesyonel destek alarak bu süreci kolaylaştırmak istiyorsanız bizi seçebilir, omuzlarınızdaki yükü azaltabilirsiniz. Evliliğe attığınız ilk adımdan itibaren tüm özel günlerinizde yanınızdayız. Söz ve nişan merasimleri, kına törenleri, düğün merasimleri ve özel birçok güne dair profesyonel hizmet anlayışımızla yanınızda oluyoruz.

Nişan törenleri için özel bir masa oluşturuyoruz. Nişan masasında geleneksel jardinyerlere yer veriyor, zarif tasarımlar ve yenilikçi anlayışımızla birlikte özel aksesuar ve süslemeler kullanıyoruz. Aynalı, ahşap ve özel malzemelerden yapılan nişan malzemelerini masanıza yerleştiriyor, görsel açıdan oldukça zengin bir görünüm elde ediyoruz. Hepsini profesyonel bir ekiple birlikte özenle hazırlıyoruz. İstediğiniz detayları organizasyon öncesinde sizinle buluşarak tasarlıyoruz.

Düğünler için nikâh masası, gelin yolu ve merasim alanını özenle düzenliyor, fotoğraf çekimi yapılacak alanları bile düşünüyoruz. Çünkü biz görsel açıdan zengin bir davetin asla unutulmayacağına inanıyoruz. Üstelik sağladığımız diğer hizmetlerle de düğün sahiplerinden tam puan alıyoruz. Memnuniyet garantisi sunduğumuz organizasyonlar için birçok hizmeti içeren paketler tasarladık. Nasıl bir hizmet almak istiyorsanız içerikleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Bu paketler bana uygun değil derseniz de istediğiniz hizmetleri bir araya getirerek kendiniz de bir paket tasarlayabilirsiniz.

Dekorasyon dışında fotoğraf ve müzik hizmetimiz de bulunuyor. İster bünyemizde bulunan sanatçılarımızdan dilerseniz de iş ortaklığımız bulunan firmalardan dilediğiniz kriterlere sahip sanatçıları düğününüze davet edebiliriz.

Siz de özel günleriniz için İzmir düğün organizasyon firmalarının en deneyimlisi olan Kumsal Event’i tercih etmeye karar verdiyseniz Balçova mevkiinde yer aldığımızı belirtelim. Bizimle önceden iletişime geçerek randevu alabilir, takvimimizdeki boş günleri öğrenebilirsiniz. Randevu almak için sayfanın üst kısmında yer alan Kumsal Event iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.